Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
pedja punto

Fiat Punto 1.2 8v 2001. godište, Vrbas

Recommended Posts

m+s ti je oznaka mud + snow, tj zimska guma, tako da ispade da pitas dal da kupim letnje ili zimske? :D   verovatno si mislio dal da kupim one all season ili cisto letnje gume... Te all season uglavnom rade pos'o, to ti je neki kompromis dobrog ponasanja na svakoj podlozi, ni na jednoj nije extra. Npr gde zimi sve izadje prava zimska guma, kojekakvi smetovi, usponi, tu ta allseason verovatno nece, ali ponavljam za 90% slucajeva radi pos'o, tako i leti, sigurno malo losije odvodi vodu od prave letnje gume, ali  opet radi pos'o :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I M+S se leti ipak mnogo brze trose od obicnih letnjih, tako da ok, mogu da budu all seaseon ali da se kupe zimi, da ih vozis naredno leto, i onda za sledecu zimu opet nove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na informacijama :) elem ajd i ovo da vas priupitam :D e ljudi imam jedno pitanje oseca mi se benzin  u kabini i kad vozim i kad stanem a  i kad odstoji duze vreme. ne znam sta je u pitanju bas mi smeta kolko smrdi dal neko moze da mi kaze sta moze da bude u pitanju? ja tipujem da mi je crevo od goriva shebano pa da mi smrdi moram proveriti to jos....

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari da vam javim problem uopste nije bio velik .cep mi nije bio zatvoren pa mi curkalo bilo gorivo .ovi moroni na pumpi nisu dobro zatvorili bili cep :D  sad se ne oseca nista naravno :) hvala u svakom slucaju na informacijama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slika najboljeg najljuceg fijatovog motora 1.2 8v s ljutih 60 ks  s 107500 km napominjem da je motor takav kakav je znaci nije nikada pran niti slicno jedino je drugi akumulator u njemu glanc nov Picture_028.jpg

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi zatamnio sam stubove na autu jos ocu da mu odradim rupicastu foliju naravno crnu  na stakla (sto  firmini puntici imaju ) .slike slede uvece cim matori donese foto aparat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gagy.gm :hvala ;) imam nesto i to u planu ;)  beli punto: nisam je jos zalepio to ti je ovakva folija naravno crna .

 

cxca19060.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto se bavimo nalepnicama i zatamnjivanjem stakala ostalo mi je visak folije i zatamnili smo stakla na puntu sutra jos tamnim zadnje staklo i to je to 

 

cxca19065.jpg  cxca19066.jpg  cxca19067.jpg
 
cxca19068.jpg  cxca19069.jpg  cxca19070.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ;) 50 posto je odradjeno zatamnjenje  ;) sutra cu da tamnim zadnji deo nju cu rupicastom folijom crnom naravno i pisace mi ime firme ta folija kad gledas iznutra vidis sve pozadi a kad gledas spolja unutra ne vidis nista .elem videcete i to ljudi sutra ;)

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes :unworthy:  samo me neko cuknuo na parkingu rub i vrata tek tek e popizdeo sam ljudi evo slike inace su mi trazili 150 eura da urade to ali posto je stanje takvo kakvo je (nema se )a ne znam ko je udario autic da znam glavu bih mu odsekao radicemo ja i komsija mehanicar rub i vrata ispeglati i teraj .

 

cxcb9471.jpg

 
vidi se tamo pogledajte bas

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala edo :) okacio sam ga na prodaju ako je neko zainteresovan moze me kontaktirati imam u planu nekog opela da uzmem od ujaka (vektru) jos razmatram ponudu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

s puntom se nista nije desilo osim sto sam imao mali udes udario me jedan od nazad dok sam normalno skretao u ulicu slede fotografije

 

cxcb9480.jpg  cxcb9481.jpg  cxcb9482.jpg
 
cxcb9483.jpg  cxcb9484.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi auto je u servisu gledao sam ga danas odradili su mu obadve strane (sto sam ja zakacio i ovaj idiot sto me zveknuo) jos ostaje da se ofarba i Boze zdravlja sutra ga teram kuci ili eventualno prekosutra . slike slede po dolasku auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala ;) evo slicica kako  je odradjen .namontiran mu je glanc nov branik i stop  i ovo ispeglano sve i ofarbano  ja sam prezadovoljan ;) mozda je branik malo drukciji za nijansku al neka nema veze . ;) ps: ono belo sto se vidi to mi od fotoaparata pokazuje na limu ;)

 

IMG_2809.jpg  IMG_2810.jpg

IMG_2811.jpg  IMG_2812.jpg  IMG_2814.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...