Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
nemke

P: Ruske plave mace

Recommended Posts

Meni se cini da sam negde na forumu procitao da se chikavili bavi i aquaristikom, tako da za cica macu nema zime dok ribice plivaju :wine:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusajte hardveta,on ce vam najbolje reci !

Ja sam prostudirao macke,ali on je ipak doktor za to,bravo i za cikaviliija :)

:yes Hvala Bane!

Ups,pardon,meni su rekli u ambulanti vet,fakulteta, pa i Srecko,onaj sto u zoovrtu leci zivuljke. :turned:

Daj, molim te ime tog nekog sa faksa da se licno raspravim sa tom budalom :)

Da, citao sam malo o tome, kazu da kravlje mleko nema dovoljno hranljivih materija koje macicima trebaju u prvih 4-6 nedelja. Posle toga macici piju mleko samo ako im se svidja ukus (preporuceno razblazeno), ali im nije potrebno. Inace te parazite iz mleka niko ne pominje u tom tekstu. Znam da parazita ima u sveze pomuzenom kravljem mleku, ali ne i u pasterizovanom/kuvanom.

Verovatno mislis na bakterije, ali sve mu dodje na isto... Termicka obrada mleka unistava skoro sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno su lepe te ruske macke cale moj zaludjenik ima jednu sijamku i jednu rusku, da lismo joj ime Sivka :)) Evo i slike kad je bila mala

DSC04406.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock! Nema vise maca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...