Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Ma da,citao sam vec kompletnu temu...sve je vec tu lepo opisano i iscrtano ali se ja sam u to ne bi upustio......polako...mada bi ugradio ja volan i mnogo toga jos...

Culi smo se ali se nismo dogovorili...mada,da sam ja sad nesto pri parama,uzeo bi ja taj amblem,ali trenutno nemam,iskesirah se za druge stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ionako je to samo sminka, pa kad dodje na red... Polovan ti je do 15 EUR, a nov oko 3500 din, rece ti ranije Bane (AK Vozdovac), cisto da imas orijentir, pricam takodje o originalnim. Zamenski su jeftiniji, srazmerno trajnosti.

Ali ti njega preporucujem, bilo sta da uzimas od delova posto si originalni, ja sam prezadovoljan. Zao mi je kad vidim na sta sve ljudi bacaju pare u nameri da "ustede".

Ako ti nekad zatreba bilo kakav savet ili pomoc u vezi instalacije MF volana i sl., slobodno se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je,polovan je od 10 do 15e u zavisnosti kakav je,izbledeo,dobio fleke itd...nov je toliko..,mozda sad i jace....

Sto se tice fals delova,ja sam u nedelju video i kad se nisam slogirao,pukla midesna manzetna letve volana,a letva pre godinu dana remontovana komplet,sve novo i original,osim manzetni,jer nisam mogao da ih cekam,evo ni godinu dana nije izdrzala,jos je dobro namestena da kazem da nije,pa da znam sto je pukla,izvini za mali off,ali cisto da znas,sve sto mozes gledaj da je original....

e da dobro da te sluzi masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep stilo kao da gledam u moj ista boja iste radkapne od grande punta takodje su retrovizori crni to me malo nervira zaboravio sam da naglasim isto godiste bas velika slicnost.poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ionako je to samo sminka, pa kad dodje na red... Polovan ti je do 15 EUR, a nov oko 3500 din, rece ti ranije Bane (AK Vozdovac), cisto da imas orijentir, pricam takodje o originalnim. Zamenski su jeftiniji, srazmerno trajnosti.

Ali ti njega preporucujem, bilo sta da uzimas od delova posto si originalni, ja sam prezadovoljan. Zao mi je kad vidim na sta sve ljudi bacaju pare u nameri da "ustede".

Ako ti nekad zatreba bilo kakav savet ili pomoc u vezi instalacije MF volana i sl., slobodno se javi.

Hvala brate moj...evo stigao mi xcarlink i montirao ga...izvadio kas pomocu zica od bicikla i povezao ga...za sad sam probao samo preko fona i radi odlicno...A sto se tice znaka, sta znam, zaista mi je mnogo da dam 3soma za tako nesto...mozda to i vredi ali razumi me...

Sto se tice volana...njega bih ugradio...zato cu tebe zvati da dodjes na pivo i ako si raspolozen da to rasturimo i sastavimo da valja!!!! Hvala za sve...

Hvala svima...Znam da je original ipak najbolje...ja se slazem da treba kupovati original delove...ali znak...sta znam...mislim da su precenili taj znak...tako da cu najverovatnije uzeti polovan od nekoga!!!!! Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, to i ja kazem...

Bice slika sutra...obecavam...sutra po danu slikam i ubacujem slike!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalni amblem kod ovlascenih jeste toliko i apsolutno se slazem sa tobom i Sikterom da je stvarno klempa za takvu sitnicu, pogotovo u nasim uslovima. Da sad ne glumim portparola ali je kod njega sigurno bar duplo jeftinije? Ja sam uzeo zadnji u pola cene koja je kod ovlascenih i znam i koje su cene ostalih kod njega...

Ovo je cista sminka, ali obrati paznju pri kupovini vitalnih delova masine i vesanja.

Ako zatreba nesto oko volana, tu sam, kao sto rekoh. Tu je najteze naci ispravan i lepo ocuvan kozni MF volan, kao i odgovarajucu spulnu za njega. Cak se izgleda ne mora praviti onaj timer, sto je i najveci posao u instalaciji. Vec se MF volan doda preko Proxy Aligment. Ali o tom potom... Uzivaj u novoj masini i XCarLinku ;)

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se ja u potpunosti sa stobom ali,sto je mnogo,mnogo je...

Pa ne znam,videcu da nadjem volan i spulnu naravno,pa da se zanimamo malo,a takav detalj sigurno dosta ulepsa auto... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro...evo odma od ranog jutra se iznervirah...kada sam upalio muziku...stavio memorisku u scarlink....da pustim, kaze no tape i tako sve na putu do posla...nisam uspeo da pustim muziku....Sta bi to moglo da bude ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene ponovo...bas malopre sam bio do kola i probao opet da upalim kas i xcarlink...i radi, i to bad radi...kvalitet zvuka za moje usi je fenomenalan...kod mene se muzika u kolima bas lepo cuje!!!! A sta mu je bilo jutros, nemam pojma...procitao sam da ima te trenutke bagova...ali cu se valjda na to navici!!!!! Pozzzz svima!!!! P.S.Danas ako stignem bice jos slika!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi mogao da odolis a da ne probas opet (sto mi je to nesto poznato ;) )?

Nadam se da si pronasao ovu temu, pominjani su i ti problemcici:

http://www.fiat-lanc...=20#entry661430

http://www.fiat-lanc...=60#entry799306

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde da ne probam, cim sam ugrabio malo vremena, otisao do kola u probao...odma se ucitalo sve...ma posle dve sekunde je pocelo da svira...doo jutros NO TAPE...Sad je vec druga prica!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sto danas cuh glupost pa to je cudo :smoke: ,pricam sa drugarom nesto vezano za zeder...kaze on,imao sam ga ja ali sam ga skinuo...

Ja reko,zasto ga skinuo...

Kaze crkla mu letva volana zbog njega...

Ja reko njemu da je lud,ja prosto ne verujem u to...

Da li je moguce da to ima veze?

Usput,danas sam pricao sa likom u zederu kod usca...kaze da se desava da crkne city servo,ali to nije od zedera,nego zbog motora koji je slabiji za taj city servo...dok je za obican servo motor ok,i to sljaka bez problema,kaze da nema veze sa zederom,sto i ja mislim... :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze sa Zederom. Poslednjih 7 godina na Bravi i Stilu i nijednom autu nije otišla letva. Stilo JTD ima situaciju sa letvom češće nego ostali modeli, tj. riknjava im tu i tamo. Počne da lupka preko neravnina, dobije lufta. Zamenska je oko 100 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...to za letvu i servo nisam verovao...jer mi je prosto ne logicno da zeder moze da pravi problem...ali ima nas raznih...

A sto se tice xcarlinka...jesam imao problema sa ucitavanjem...ali sam namestio da se pali u gasi kas sa paljenjem auta...i otkad je to tako nijednom mi se nije desilo da je zabagovao...cita uvek bez problema!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, kakve sve gluposti neces da cujes od strucnjaka. Imam Zeder na Stilu vec 6. godinu, rekoh ti vec, bez ijednog jedinog problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,evo i hladnijeg vremena,pa eto nama nove zanimacije...

Do sada kako tako,grejao mi se auto,tj skala temperature stajala na pola,medjutim danas primetim da dodje do prve deblje crte i tu varira...Nazovem majstora,kaze termostat...tako da moram isti zameniti...ali sto se mora nije tesko... :turned: :turned: :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro da si ga zamenio jer i sa ispravnim baš teško postiže radnu temperaturu kad zahladni, a sa neispravnim je bukvalno nemoguća misija zagrejati auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, zato sam to odmah resio...jeste da u trenutku nije jeftina investicija, ali morao sam...Sada je sve kako treba!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar,cuvan jeste a i ja sam picajzla...Tako da mislim da cemo se druziti on i ja jako dugo.... :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ti je stilo stvarno, nisi pogresio uopste! Jes' da ga nevolim sa 5 vrata, ali je ovaj tvoj stvarno super :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...