Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Bas sad razmisljam, sva sreca pa si prijavio, ko bi mislio toliko u napred da ce ovaj polupati auto pa pobeci pa ce biti da si ti. Nista me ne cudi ovde keve mi. Iskreno, je*e ti se. Ima dokaza dovoljno za sve, postoji prijava, izvuci samo to na papir, pecat i vreme prijave i miran si. Ljudi to rade, beze i sve, pa ih opet boli k. Sta se ti brines :D mislim razumem te, samo hocu da ti promenim perspektivu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se pitam sta bi bilo da nisam peijavio...to je ozbiljan prekršaj. Sutra cu sve da razjasnim...nadam se bez nekih većih problema.

Ma užas. Ali se nadam da ce sve biti ok.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ih uputi na policajca koji je vodio slučaj nestaloga maloletnika - kradljivca PremiJuma Fiat automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel znate šta je još mogućnost da se desi??? Da me javni tuzioc goni po službenoj dužnosti...što ja nisam obezbedio ključeve da ih niko ne bi našao i mogao da zloupotrebi !!! Ludilo mozga...

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Inače idem veceras u 6 i Savsku da dam izjavu jer noćas valjda radi taj pandur koji je radio uvidjaj.

3 dana me šetaju, niko ne zna da mi kaže kada i koju smenu radi dotični policajac...

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj nekog advokata šta da kažeš ovo već postaje ozbiljno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo sam ti rekao da ces imati VELIKI ZAJEB za sve ovo , ljudi ne razumeju da je ovo OLOS drzava tj. SR .... NJE od drzave -- :rant: (ma nemam reci) , samo sacuvaj sebe koliko mozes ........ zato sam ja hteo od davde da pobegnem ali mi se nije dalo , ali decu ucim da idu odavde cim zavrse faks -- ovde ako nisi gola pevacica ili jebeni olos od politicara ili krimos nemas nikavu pespektivu u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, bole-stilo.jtd said:

lepo sam ti rekao da ces imati VELIKI ZAJEB za sve ovo , ljudi ne razumeju da je ovo OLOS drzava tj. SR .... NJE od drzave -- :rant: (ma nemam reci) , samo sacuvaj sebe koliko mozes ........ zato sam ja hteo od davde da pobegnem ali mi se nije dalo , ali decu ucim da idu odavde cim zavrse faks -- ovde ako nisi gola pevacica ili jebeni olos od politicara ili krimos nemas nikavu pespektivu u zivotu.

 

A gde idu? Nasa deca bi trebala da zive na svojoj zemlji, a ne da se razvlace po svetu za par hiljada evra mesecno, politicari su ti koji bi trebali da idu u zatvor, a mi smo ti koji trebaju da ih posalju tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa m znam sta da vam kažem...

Meni su naveli kao primer pištolj...kaže,neko ti ga ukrade, ubije čoveka sa njim...on odgovara za ubistvo a ja za to što nisam obezbedio da niko ne dodje u posed istog. Da ga ebem. Ne ynam sta da vam kažem. Videcu dalje sta će se odigrati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli necemo sad ovde pametovati -- pa sto ih ti ne posaljes tamo gde treba i sto si ti otisao odavde , jer ti lepo pa zato ??? -- nikada u ovoj zemlji nece biti bolje jer je narod lud , e to kad shvatis bice sve ok.

Necu coveku da trujem temu sa GLUPOSTIMA  ............. Sale drzi se , mozda ce i sve biti OK na kraju a da ces se malo ispatiti hoces ............ ;)

Jel si nesto uradio za felne !!!!!!!!.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo, kad ste mogli da pametujete, niste pustili ste da drugi misle umesto vas. Shvatili ste nesto, a nista nije ok ... Zato sam ja morao da odem, a zato i ti moras da saljes svoju decu negde tamo u beli svet

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek za promene , za nesto bolje -- ali prvi put u zivotu ne znam za koga sada da glasam na izborima (eto iskreno ti kazem) , jer su za mene sada - trenutno to sve ista gov.....na , samo mazu i lazu -- eto videcemo kako ce biti posle lepse ili jos gore. Ljudi idu odavde jer je drzava nenormalna a narod je polupismen i glup , sve sto mu serviras na tv je ok -- alooooooo , ali opet kazem glupo mi je da trujem coveku temu i necu vise ............ :) , dosta je da vidis tj. procitas kako se Sale muci , a znam jer i zivimo jedan pored drugog i to je da covek odlepi -- koja je to zajebancija sada za njega .......... :rant:.

Da je drzava normalna sve bi bilo reseno za par dana (to sam hteo da kazem) a ne bi covek samo jednog puba jurio danima kad radi a kad ne , jer njegove kolege to ne znaju - idi begaj , a znaju da ti dodju na vrata stana ............. :huh:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam Bole ništa uradio. Ne znam ni šta da radim najiskrenije... da li da uzimam druge felne ili da tražim jednu celicnu...ni sam nisam pametan.

Ma valjda ce biti sve ok...ja se iskreno nadam.

A što se tiče države i sistema...sve je i qurcu. A izgleda da će tako i ostati jer nema ko drugi da nas vadi iz sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto moras resiti - pitam onako jel si nesto razmisljao sta ces (ne pitam zbog onog - ja nisam ni pomisljao na prodaju dok me nisi pitao) , sto ne prodas te 3 pa zagrizi i kupi nesto , celicaru uvek mozes naci na otpadu za 10-tak evra. BICE SVE OK , samo polako ............. :D.

 

A O DRZAVI SVE NAJGORE :rant:- to je TRENUTNO moj stav jer si u pravu , a ja kazem bice i jos gore ............. :wacko:.

Javi ako nesto nabacis ili ako nesto uradis i okaci neku sliku auta ovde kakav je sad i kad ga uradis .............. ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

51fce211c90433b823a7bd52872148d7.jpg

Felne legle kao Dupe na nosu... Skinute 17 jer mora da se ulaze u njih nekako mislim da je velika felna!

Ovo je idealno...

Inace felne sam uzeo od Boleta sa foruma... I prezadovoljan sam, prave kao strela a kao nove! Uzivo jos lepse!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne bi tebe tvoj drug zajebao :) , lepo su mu legle ........ a za ono (deo) cujemo se pred kraj meseca ---- uzivaj ...... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustih ti Juce poruku ali je nisi dobio...

Hvala Bole, I naravno, cujemo se u svakom slucaju!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene posle dužeg vremena.
Skoro pregledao trap gde je ustanovljeno da su otišli stabilizatori i leva viljuška. Zamenjeno i centriran trap...sad je kao strela.
Inače delovi su 5200 i ruke 1500 din. Centriranje trapa 1800.
E sad sto ostaje je limarija i farbanje. Došlo vreme i za to...mada je već zahladnelo pa će verovatno trebati malo duže vremena nego što sam planirao. Ali moram,ne ide više ovako.
Pozdrav svima.


Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...