Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

Ova tema je namenjena konkretnim iskustvima sa otpadima, kontaktima...

Pitanje gde nesto moze da se kupi prebaceno u odgovarajucu temu: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41777-gde-mogu-da-kupim/page-93#entry1143731

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neki malo bolji otpad sa delovima za Alfu 159? Cuknuo sam moju malo, pa mi treba nesto od delova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan u Nisu, radi fiat i alfu, ne mog se setim da li ima 159, nisam je video, ali jedino da probas ako hoces. 0652704303 loran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razor

 

Ako ti je Nis daleko, imas u Cacaku i Mrcajevcima delove za 159.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pola Srbije sam zvao u potrazi dobrim branikom. Vecina otpada nije imala ili imaju kopiju (sto me ne zanima), ovi fixni brojevi su promenjeni,  @klaywert je okacio... Neki se ne javljaju.. Pomogli bi brojevi mobilnih telefona od tih otpada (servisa)... Ako neko kojim slucajem ima jos neki broj, davaj ! Neki od navedenih kontakta su delovi za opel... Dajte ljudi pomozite da nadjem to sto mi treba pa da vas smaram na vedrijim temama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e silenci hvala! ali vec sam ga nasao na netu u nekom oglasu i ima :) on i jos par retkih koji su mi skroz izasli u susret (pogledali bi jos kod kolega, moze da se bira itd...) Inace nakupio sam se brojeva i brojeva :D Mozda jos malo potrazim da bih nasao branik u boji (crvena), a i opet mi pade na pamet da ga krpim... Pritom su (pored retke boje) i praznici... :/ Ljudi ne rade, poledica bila pa sve zalihe otisle... Problemi problemi... Ali za svaki problem mora postojati resenje :) U svakom slucaju hvala na odgovoru ! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nakupio sam se brojeva i brojeva :D

 

copy/paste svih tih brojeva na temu, skratićeš svima drugima potragu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AO, Sinjska 37 ................... 011/3471011 >>>>> nepostojeci br
AO, Palisadska 49 ............. 011/515111 >>> nije se javio
AO Stefan, Ibarski put bb ... 063251559 >>> delovi sa taiwana (lepo je covek naglasio, vredi proveriti) zuti narod pije sa morave
AO Beli, Milana Raspopovica .... 2 fixna >>> nepostojeci brojevi
>>Boza, Zoran, Milja, Nela, Vesa, Paja, Buza, Far Futog, Nidza, Paco,
Pekec, Zeka, Zika, Dugacki Futog, Nikolic, Kuzma, Ivanovic <<

Gore navedeni ili su nepostojeci brojevi, ili nisam zvao jer me smorilo da vrtim fixni,

ili se ne javljaju ( ocekivano je da niko nikad nije kod kuce => MOBILNI ! ) tako da za te necu da vas lazem
Cek, Futog prodaje delove za Opel; i jos neki covek ( nemojte mi zameriti sto ne znam koji ) takodje drzi delove za Opel + VW
Mozda vi kod ovih budete imali vise srece !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prema mom nekom skromnom misljenju ( nisam strucnjak  :geek: ) imacete srece kod:

MICA  SABAC 065/5271208
SALE  SABAC 063/8029371 (zarko)
ZORAN SABAC 066/5082070 >>>>>>>>>>>> nepostojeci
                          062/727331  >>>>>>>>>>>> SAMO SERVIS
ACA   SABAC 063/375530
Raca SABAC 069/3352963
MAKI  SABAC 063/8367177
i
MILE  SABAC 064/1955935
DEJAN MLADENOVAC 065/8104038
IVICA 065/338-60-10
NJEGOS 063/697-937
BORIS ZVEDARA 065/6606762 >>>>>>>>>> nepostojeci
( iznad sam isao samo copy paste bez ikakvih prepravki )
tu su takodje:
Shone ................... 066/9742341 (covek je bio zauzet pa smo preko sms)

Bane ..................... 064/1319464
Vlada i Mirko ......... 066/115776 i 0651319977 ( koliko sam skapirao zajedno drze plac = ista roba iste cene :D )
Marko Smederevo.. 064/3088027 ( malo smo se igrali gluvih telefona pa smo se ismejali ako nista drugo :D )
Karic Sabac ........... 064/9897220
Djordje Sabac ....... 060/3198631 (govorna posta)
Vuk ....................... 064/2814370
Vuk ....................... 064/2560619
Vlada Fiat Ledine .. 06(zaboravih br, ima na netu u oglasima)
tu su i Geler, Jova Veternik, Rupi Futog, Sladjic, Stop
neko Zrenjanin ..... 0649370642
====================================================
Pop KG ................... 063/7733257; 069606100 ( covek car nije imao jos jedan deo koji mi je trebao i sam se ponudio da proba da nadje )
Slobodan................. 064/2123575 ( coveka sam jedva dobio koliko mu zvoni telefon )
Nenad ..................... 060/5554563 (radi sa slobom)
Dejan Surcin ........... 064/1124143 !
Neko iz Lazarevca ... 069/0033754 i 069/0074094 - covek jako fin, uvozi delove original iz Svajcarske ( verovatno cena jaca, ali ima da valja ! )

Moram da napomenem jos da sam zvao za vreme praznika, zimi tj, za Novu godinu.. Neke sam prekidao u skijanju, nekeu poslu, neki se nisu javljali.. Za nestasicu dela koji sam ja trazio (prednji branik u malo redjoj boji) je kriva i poledica (koja je i mene zeznula)..

nadam se da nisam smorio, uvredio, reklamirao ili nesto drugo  :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta tebi tacno treba?

Sto se tice ovog Marka iz Smedereva, teska dzukela, ako je to isti, nabija cene, a voli i da uvali krs deo, pa ako prodje proslo je. Da nije i Sone iz Smedereva?

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebra pisao bih jos (imam i po papirima) ali sam prednja vuca -> VUCEM SE DO KREVETA ! :D
za ove sa fixnim brojevima sam pokusavao da trazim po netu mobilne.. za neke sam uspeo, za neke nisam..

Sve u svemu, iskreno se nadam da nikada necete morati da zovete ove ljude, sem na kafu... Ili eventualno za neki tuning 3:) 

Ko je odakle, nemam pojma, nznm ni imena da li sam potrefio... A treba mi branik Stilo 3v creva boja...

Edited by ALPHAmale

Share this post


Link to post
Share on other sites

mala ispravka, lik iz lazarevca koji nabavlja delove iz svajcarske (poslednji broj iz nekog od predhodnih mojih komentara) 0648361205, 0644329697 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AO, Sinjska 37 ................... 011/3471011 >>>>> nepostojeci br

AO, Palisadska 49 ............. 011/515111 >>> nije se javio

AO Stefan, Ibarski put bb ... 063251559 >>> delovi sa taiwana (lepo je covek naglasio, vredi proveriti) zuti narod pije sa morave

AO Beli, Milana Raspopovica .... 2 fixna >>> nepostojeci brojevi

>>Boza, Zoran, Milja, Nela, Vesa, Paja, Buza, Far Futog, Nidza, Paco,

Pekec, Zeka, Zika, Dugacki Futog, Nikolic, Kuzma, Ivanovic <<

Gore navedeni ili su nepostojeci brojevi, ili nisam zvao jer me smorilo da vrtim fixni,

ili se ne javljaju ( ocekivano je da niko nikad nije kod kuce => MOBILNI ! ) tako da za te necu da vas lazem

Cek, Futog prodaje delove za Opel; i jos neki covek ( nemojte mi zameriti sto ne znam koji ) takodje drzi delove za Opel + VW

Mozda vi kod ovih budete imali vise srece !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prema mom nekom skromnom misljenju ( nisam strucnjak  :geek: ) imacete srece kod:

MICA  SABAC 065/5271208
SALE  SABAC 063/8029371 (zarko)
ZORAN SABAC 066/5082070 >>>>>>>>>>>> nepostojeci
                          062/727331  >>>>>>>>>>>> SAMO SERVIS
ACA   SABAC 063/375530

Raca SABAC 069/3352963

MAKI  SABAC 063/8367177
i
MILE  SABAC 064/1955935
DEJAN MLADENOVAC 065/8104038

IVICA 065/338-60-10

NJEGOS 063/697-937

BORIS ZVEDARA 065/6606762 >>>>>>>>>> nepostojeci

( iznad sam isao samo copy paste bez ikakvih prepravki )

tu su takodje:

Shone ................... 066/9742341 (covek je bio zauzet pa smo preko sms)

Bane ..................... 064/1319464

Vlada i Mirko ......... 066/115776 i 0651319977 ( koliko sam skapirao zajedno drze plac = ista roba iste cene :D )

Marko Smederevo.. 064/3088027 ( malo smo se igrali gluvih telefona pa smo se ismejali ako nista drugo :D )

Karic Sabac ........... 064/9897220

Djordje Sabac ....... 060/3198631 (govorna posta)

Vuk ....................... 064/2814370

Vuk ....................... 064/2560619

Vlada Fiat Ledine .. 06(zaboravih br, ima na netu u oglasima)

tu su i Geler, Jova Veternik, Rupi Futog, Sladjic, Stop

neko Zrenjanin ..... 0649370642

====================================================

Pop KG ................... 063/7733257; 069606100 ( covek car nije imao jos jedan deo koji mi je trebao i sam se ponudio da proba da nadje )

Slobodan................. 064/2123575 ( coveka sam jedva dobio koliko mu zvoni telefon )

Nenad ..................... 060/5554563 (radi sa slobom)

Dejan Surcin ........... 064/1124143 !

Neko iz Lazarevca ... 069/0033754 i 069/0074094 - covek jako fin, uvozi delove original iz Svajcarske ( vrv cena jaca, ali ima da valja ! )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto odpad Zeleznik (prevarant)

 

Radi se o ovom auto otpadu:

 

cxcv10333.jpg

Boki & Dejan

 

Dobronameran savet onima koji kupuju polovne delove sa ovog otpada putem brze poste....cisto da se zna.

 

Cujemo se telefonom da posalje bregastu od Pasata 2.0 TDI sa dpf-om...kaze ima dobru 100e. Ok narucim, stigne brzom postom platim 12000+postarinu 500 i neki dinar.

Razmotam paket kad unutra bregasta u ocajnom stanju, bregovi osteceni debelo...nije za ugradnju, takvu istu treba i da skinem sa auta. Pozovem ga, kazem kakva je situacija on kao nema pojma, pakovali radnici, pokusace da nadje drugu, a ja da mu vratim ovu. Normalno zapakujem i vratim nazad.

 

Pogadjate, lik se ne javlja na telefon....posle vise pokusaja javi se, kaze opusteno da to nije njegova bregasta, on je kao negde obelezio i to nije ta. Kraj price, dadoh 12000+dinara dzab dzabe.

Neka su mu sa srecom, potrosio ih u zdravlju i veselju.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je što ti se to desilo.

Ti sa ličnom kartom i adresnicama kurirskih službi pravac u lokalnu policijsku stanicu da podneseš prijavu.

 

Iznos je veći od 5000 dinara pa će Policija postupati po službenoj dužnosti i nećeš imati dodatne

troškove.
Ovo ti govorim iz iskustva, jer se bavim ovim stvarima. Jedini način da se novac vrati, ako ovaj neće da se javi, je upravo taj.

Ništa te ne košta a sprečićeš da još neko bude prevaren.

Edited by joshibeast

Share this post


Link to post
Share on other sites

@simonen: Kolega idući put slobodno postavi pitanje u nekoj temi da li neko može da pogleda taj i taj deo tu i tu. Verijem da će se uvek neko od kolega javiti da pomogne.

Konkretno ovaj otpad mi je relativno blizu i ne bi mi bio problem da skoknem i pogledam pa i ako se ne razumem da ti detaljno islikam deo i pošaljem slike da ti pogledaš. Jbg, prevaranata je na svakom ćošku i baš iz tog razloga izbegavam kupovinu polovnih delova na "reč".

Poslušao bih kolegu Joshija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podelim iskustvo sa Auto-otpad kidi Novi Beograd u ul. Vinogradska.

Citiram dalje

 

otpad:"Halo"

- ja: "Halo, Mihajlo pored telefona trazim fiatov auto otpad"

- otpad: Pa trazite..

piip piip piip, prekinuta veza.

 

Pomislio prekinula se veza, zovem opet.

- ja: "Halo, ja sam zvao pre pola minuta nesto se prekinula veza"

- otpad:"Nije se druze prekinula veza, ja sam prekinuo vezu."`

- ja: "Znaci pogresio sam ipak broj, verovatno sam lose prekucao"

- otpad: "Nisi pogresio decko nego rekao si trazis otpad pa reko trazi"... jos neko mrmljanje "Znas sta decko pogresa....."

piip piip piip - ja prekinem vezu.

 

Mene ucili da se predstavim i kazem koga trazim. Zovem broj prvi put(i poslednji), ne znam da li je broj aktuelan uopste itd..

Zamalo da pocnem da se smejem kad sam cuo nervozu u glasu kod tipa, reko bolje da prekinem da mu se ne smejem bas na slusalicu :D

Malopre pricam sa ortkam, da podelim smesno iskustvo jelte, kad vidi cuda zna ga, i jos vece cudo, nece tamo otici dva puta.

Reko ajde i ja da istrazim malo, pretrazim forum, ovu temu, a i tu imam sta da vidim, sve same "pohvale"   :D :D

 

Upisao sam broj, da se ne bi zeznuo kad mi neko da, slucajno da ne nazovem istog.

Naravno ovo je licno iskustvo, ne treba suditi otpadu na osnovu jednog, uostalom mozda mu je neko ukrao fon pa mu rusi biznis, verujem da su i delovu super  :smoke:

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta reci,to je ta nadaleko poznata i cuvena poslovna etika nasih ljudi :laughing:

 

Secam se da sam ih i ja jednom zvao i da je lik bio nesto nervozan i prilicno skuplji od ostalih otpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpad Raća u Sapcu, cene korektne i na sve delove dolazi i garancija prema serijskom broju.

Motori, menjaci, setovi kvacila i sve drugo sa automobila koji su presli po par hiljada km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nasao ovaj u temi: Raca SABAC 069/3352963

Verovatno je to taj. Nasao sam neki u Surcinskoj, momak se zove Vlada, videce sutra ima li sta mi treba, zvuci korektno, obzirom na danasnje iskustvo to je dobar znak :D

 

 

Otpad Raća u Sapcu, cene korektne i na sve delove dolazi i garancija prema serijskom broju.
Motori, menjaci, setovi kvacila i sve drugo sa automobila koji su presli po par hiljada km.

Tnx. Samo par hiljada? Kako to nabavlja?

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko na kom otpadu ima da se uzme obloga haube za Punto mk2 JTD?Moja je sva nikakakva,a na koji god otpad da svratim ili nema ili neće da prodaju odvojeno od haube  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...