Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

Ok hvala. . .Mislio sam da znate nekog "doktora" za Unice ili neki otpad gde ih ima par komada da mi date neku preporuku.. .evo i ja da dodam pohvale,posto imam i stila. :lol: AC Jaksic iz Mladenovca. Ranije sam imao alfu gtv i crkao mi je alnaser oko 12h uvece a ujutru je trebao da mi dodje kupac. Pozvao sam coveka koji uopste nije bio ljut sto zovem kasno,ispricao sam sve sta i kako mi se desilo (sto bi svi ostali prodavci iskoristili jer ti gori pod nogama) Covek je rekao da se spremim i da dodjem po Alnaser i cena je bila sasvim korektna. A sto se tice otpada u vinogradskoj. haha. . . :rofl: Kada sam imao udes na gazeli sa stilom,zadnji branik u Vinogradskoj je bio 180e dok sam ga opet u AC Jaksicu uzeo za 100e u boji auta,naravno sa lajsnom,takodje mi je trazio 50e za lajsnu na vozacevim vratima kada su mi je ukrali.A kada samo pitao zasto je cena tolika,odgovor je bio DA SE TO MNOGO TRAZI JER KLINCI LAJSNE CESTO SKIDAJU PO BLOKU. heh. Jbg. Nemam ja nista protiv njih,svako radi onako kako misli da treba ali ne razumem tu bahatost sa cenama i ponasanjem. Toliko od mene :D P.S. Oprostite ako sam vas smorio postom od kilometar. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi za druga alternator za TIPO 1.6. ie sa pk kaisem. ima li neko iskustvo gde mogu ovo naci?

Edited by Branko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Treba mi neki otpad koji ima Dedru integrale u delovima.Ako neko zna neka javi.Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ću verovatno danas kod onog u Omoljicu, pa javljam šta sve ima...

koji je broj telefona tog iz Omoljice? i ima li nešto za Stila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drzi li Njegos delovi za multiplu ako zna neko?

Imala je jedna naceta...

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li da mi kazes koje je boje bila,poshto njegosh ne zna koja je boja :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje se provozaj do otpada pa pogledaj, nije ti daleko :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li da mi kazes koje je boje bila,poshto njegosh ne zna koja je boja :question:

Ima jedna bledozelena... A vidim da ima i jos jedna, plava, cini mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje svima

Da li neko zna auto otpad za Mareu u Novom Sadu?Ove neke koje am zvao niko nema nista za Mareu nego uglavnom za punta.Benzinac je 1.6 Treba mi plasticna posuda za vodu od hladnjaka. hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mora NS. Nazovi bilo koji otpad, recimo iz Sabca, i poslace ti brzom postom. Nikad problema nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelistao sam temu sa otpadima, neke cu i da nazovem, mada vidim da se fiat najvise spominje. Konkretno mi treba otpad gde imaju Lanciu Kappu, treba mi motorni kompjuter, odnosno ceo komplet, ECU, immo, i sta vec jos ide. Sto je najgore kod mene je novija varijanta, plasticna grana, elektronska klapna. Ovih starijih ima koliko volis ali treba mi za noviju.

Da li neko zna konkretno gde ima i kappa na otpadima? Svaka info dobro dosla.

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao, ok lik skroz. Ali nema. Sve varijante motora 2.0 20v su mu starija verzija, sa sajlom gasa. Tako da mi to ne odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo veliki minus za Njegosev otpad u Cacku, nazovem pre 10 dana da pitam posto sediste vozacevo za stila, kaze 50e, ja tako juce krenem da ga uzmem a prethodno nazovem da pitam da li radi ali nisam opet pitao za cenu, dodjem izaberem a on kaze 100e ja bacim sediste okrenem se i odem, teski saban, klasicna otimacina, svasta sam uzimao od njega i za Tipa i za Punta i za Stila ali vise ne, skroz je pokvario utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cacak mi bio usput, jer sam za praznike isao u Pozegu pa zato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta ti treba za nju, ali ja kad sam trazio nesto za moju pre par meseci, nasao sam to na otpadu u Vinogradskoj 218 kod Marka... Ne znam kakvo mu je sad stanje, evo ti broj pa nazovi 064/ 159-33-61, 064/ 162-54-58

Nadam se da nije nista strasno.. :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal je neko naveo, ne mogu da citam kasno je :sleeping: ima u Umci Bojan se zove lik ima delove za Mareu, Brava ima i nesto delica za punta II. Vrlo je povoljan i korektan sto se tice cene i zamene delova.

Broj moba je: 062/1905619

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam recimo kupio auto sa iskrzanim branicima, ništa strašno, ali mi bode oči i planiram kada stane sneg i prolepša se vreme da ih farbam, ali pre nego što to uradim, zanima me da li na otpadima rade zamenu, uz naravno moju doplatu, pošto kontam da bi mi jeftinije ispalo to da nadjem branike u boji i doplatim zamenu, nego da ih farbam... Da li je neko imao to iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ces naci branike u idealnom stanju, bez ogrebotina. Ja do sada nisam imao ni jedan da nema bas nijednu ogrebotinu. Najbolje ofarbaj svoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumasi.

Ima li neko bilo kakvu informaciju o autootpadima u Ljubljani FIAT

konkretno jurim polovan ECU za stila 1.6 sa nekog havarisanog

a putujem za Sloveniju

pomoc :book::D:unworthy:

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko nekoma trebaju delovi za Lybru limuzinu velika preporuka za Sinišu iz Batajnice, 064/231-6430.

Ima 2.0 benzinca, delovi su osetno jeftiniji nego kod ostalih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...