Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

Kod pumpe skrenes levo pa desno.Otpad je u sokaku paralelno sa zrenjanincem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam ime.Al sam iscito sa leve strane broj 93,zanci pumpa je preko puta 93.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim nije se odavno pisalo ovde ali nema veze... 'El zna neko za onaj fiatov otpad na izlazu iz Boleča prema Smederevu, s desne strane. Burazer mi često prolazi tuda pa reče da ima par marea pogodnih za farove i one mostove sa naslonjacem za ruku, i da ima jedno 7-8 bravo-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale,za momke iz Vinogradske :thumbsup:

Otisao da vidim neke kedere za Lybru,a vratio se sa njima i jos nekim sitnicama(Vlada dao gratis),koje su mi falile ili su bile ostecene od koriscenja na mom automobilu.

Nosio sam se mislju,posto su mi pocepane,obe donje strane kedera,vozac i suvozac(shtikle,verovatno)da kupujem kedere na metar,na bubunju,ali sam onda cuo od par ljudi,da ti kederi na metar nikad ne legnu kako treba,a znaju da puste i vodu u kabinu,pa sam se ipak odlucio za orginalne,ali citave.

Odem u Vinogradsku,kad ono par Lybri,sa jako ocuvanim enterijerim,skoro kompletne,samo cekaju da se skine,kome sta treba!Nazalost shus plehova nema,ja ga imam na mojoj,ali znam neke ljude koji ih dugo traze.

A najveci utisak,je na mene ostavila,Alfa 156 Sportwagon,u fulu fulova,udario je ,naravno Reno Megan :realmad: ,u zadnja vozaceva vrata,pa je bacio na Passata koji je docekao sa druge strane,auto untra,sa najboljom oremom koja postoji,Bose muzika-radi,digitalna klima,navigacija,rukohvati na vratima kao novi,sedista,kozna-svaki deo im se posebno pomera,ali dzaba skoro svi airbagovi poiskakali,auto zaboden po srednjim stubovima,srecom vozac ostao citav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ulazu u Mladenovac iz prvca BG-a sa leve strane je AUTO SERVIS JAKŠIĆ, tel: 011/8235-611

Imaju delove za Lybru i za Fiata. Prosle godine sam migavac za Lanciu platio 30 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da pohvalim naseg drugara LukuG :welcome: ,

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showuser=134

Jako prijatan covek :yes i spreman uvek da pomogne :thumbsup: clanovima FLCS :D

Ako nekom treba nesto od polovnih delova Za Lancie Delte/Dedre/Y i ostale modele nek mu se obrati,ima moju preporuku ;)!

Radionica/otpad mu se nalazi na Zrenjaninskom putu,iza servisa Skode-Auto Cacak.

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam obišao "kontraverzni" autootpad ( neko reče da su skupi, neko da su korektni) , moj utisak je apsolutno povoljan. Našao sam delove koje nisam mogao nikako da nadjem (ukrasni delovi... hromirani, plastični poklopac zadnjeg desnog osvetljenja registarske table i oznaka 1.9 jtd), medjutim za Lybru imaju još nekih stvari koji mi padoše u oči:

1. odličan levi far (kao nov)

2. balans štanglu - perfektnu (komplet sa gumicama, mislim da su one na kukama pokidane)

3. original CD changer...

i još mnogo što-šta, već u zavisnosti koga šta zanima. U pitanju su dve Lybre, jedna limuzina u žalosno slupanom stanju, a druga SW, na oko izvanredna, ali čereče je. Nije loše posetiti ih.

adresa:

zDIW9.jpg

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji car onaj Njegos :) Za nosace zadnje police mi trazi 100 eura, 50 eura po komadu :) Parcence plastike 50 jevreja :) Za te pare ima tako dobro da se ispraksiram i da napravim nosace bombonica da budu xD Kad budem dosao na skup iscimacu nekoga ko ima MK2 da premerim samo nosace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da pohvalim naseg drugara LukuG :welcome: ,

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showuser=134

Jako prijatan covek :yes i spreman uvek da pomogne :thumbsup: clanovima FLCS :D

Ako nekom treba nesto od polovnih delova Za Lancie Delte/Dedre/Y i ostale modele nek mu se obrati,ima moju preporuku ;)!

Radionica/otpad mu se nalazi na Zrenjaninskom putu,iza servisa Skode-Auto Cacak.

I ja bih se pridruzio ovih preporukama. Bio danas kod Nebojse, za neke sitnice, nije covek na kraju hteo ni pare da uzme, ali sam ipak uspeo da ga prevarim (ostavio mu pare dok nije gledao)... :) Covek ima svasta nesto za delte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko od vas slucajno na bilo kom otpadu naleti na elektromotor za panorama krov za stila neka mi se odma javi na 064-307-5245, bio bih mu od srca zahvalan.

uh jos jedna stvar. Da ne zna neko od vas broj telefona auto otpada u sapcu,navodno su naj za stila.pozdrav i hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefoni za otpade u Šapcu se nalaze na prethodnim stranicama ove teme.

Drugim rečima...pročitaj temu od početka... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, trebam pomoc.. crevo iz interkulera u turbinu, Lancia Lybra 1.9 jtd, nema ga nigde..

i ja trazim to crevo nemogu nigde da ga nadjem...novo komplet je oko 9,000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju potrebna prednja leva i zadnja leva vrata za Punta. Ako je neko naleteo na Puntishu u svetlo plavo metalik boji neka kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko vidjao MP3 fabricki za stila na otpadima? I kako se krecu cene u poslednje vreme za obican CD player za stilca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale Sabac 063-802 9371 je bio najpovoljniji od svih ovih otpada koje su se ovde pominjali za stakla i bravu vrata. Radi se o Stilu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...