Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

...laki, samo pogledaj temu...pogledaj šta je pisano na njoj i pre nego što si se ti pojavio... ;)

Ima Fiat-Lancia otpad na Zvezdari.

Čovek se zove Jovan Pavlov - Joca

Ja sam uzimao delove za Themu,

Koliko sam video u dvorištu čovek ima svega i svačega.

Kontakt 063/235-079

Dejan Surcin ima i japance i koreance i naravno fiate 064/112 41 43 nije skup
...ovaj broj koji sam dobio u TIM servisu na Vidikovcu.

Dakle, vlasnik je Mile, nalazi se Železniku, ulica Milovana Nićiforovića 22,

tel: 064 481 14 04.

...posto dolazis iz PA,ovaj otpad ti je blizu 3318 072 Zrenjaninski put 97 Ica&Trisa :lool: imaju dosta toga
Evo ti dobar etpad a ne samo tebi nego i ostalima.

Autootpad-originalni polovni delovi baja skida na licu mesta ako nema vec skinuto. Za Fiat,Lanciu i Alfiste. Vinogradska 218,Bezania. Putokaz : Kad ides iz pravca zemuna tosinim bunarom dolazis do semafora gde mozes desno za surcin i levo za blokove ti nastavis pravo i posle jedno 2km sa desne strane videcete ogroman plac samo italijani ali samo italijani.Decko u garazi ima tipa 4x4 za 402metra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9176

Meni treba za punta 2 2002god znam ja za sve njih ali ne mogu da nadjem peta vrata za punta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ljudi meni je su skoro pukle poluge menjaca na unu i kad sam otisao momci kod marka na otpadu su se bas potrudili da ga nadju sto nije slucaj na drugim otpadima a i sam sam se uverio da imaju isti cenovnik i Marko i onaj drugi lik ne znam kako se zove kupio sam masu stvari kod njih i moraci jos neke sitnice i uno je gotov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Vaso Uno ti je gotov :lool: , sad cu ja da idem kod njih za podizac riknuo mi zapravo tako je i kupljen ali je nekako radio od juce Qrac odoh da vidim kako stoje sa podizacima i koja je cena pa ako nekog bude interesovalo javljam detalje.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 11395

El mozda neko kupovao dugme(prekidac plasticni) za el. podizace za fiat bravo

ja zvao danas otpade i radnje i slogirao se kad sam cuo cenu 10-20e jedno obicno dugme-- el zna neko gde to ima da se kupi jeftinije? - naravno Beograd

treba mi hitno, ne mogu normalno da podignem prozor-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 11395
Evo ti dobar etpad a ne samo tebi nego i ostalima.

Autootpad-originalni polovni delovi baja skida na licu mesta ako nema vec skinuto. Za Fiat,Lanciu i Alfiste. Vinogradska 218,Bezania. Putokaz : Kad ides iz pravca zemuna tosinim bunarom dolazis do semafora gde mozes desno za surcin i levo za blokove ti nastavis pravo i posle jedno 2km sa desne strane videcete ogroman plac samo italijani ali samo italijani.Decko u garazi ima tipa 4x4 za 402metra.

el imas mozda telefon njegov?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2967

Mislim da si toga vec zvao :D Meni je obican kablic sa nekom plastikom naplatio 10 evra (trazio mi 15). Sta da ti kazem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10760

zna li neko gde moze da se nabavi tabla za uno turbo mk.2, ili koja moze da se napakuje umesto nje sa najmanje prepravki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima ja da pocnem da rastavljam kola- kad vidim kako lupaju cene-

Vala baš. Odem na otpad i snimim instrument tablu sa turbaka, a onda čujem "50 evra" :shock:... Takav stranac star 15 god, po mogućstvu havarisan, ne bi me izašao više od 500 evra. Prodam enterijer i felne pa sam otplatio ulaganje, a da ne spominjem delove motora, limariju, stakla, spojlere i ostale zezalice. Naravno da me niko ne tera da kupujem po tim cenama, i jeste da ima i povoljnih stvari, ali sve u svemu lupanje po ušima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10760

istina, igraju se s cenama ko da su u dinarima, a ne u eurima....

ako se zaviri na mobile.de imaju puntici i unici turbo od 400e i to u ok stanju....

PS: moze li da se uglavi tabla od lancie kappe u kuciste za tablu od una, jer mi deluje da su slicne po velicini??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10760
Ima Fiat-Lancia otpad na Zvezdari.

Čovek se zove Jovan Pavlov - Joca

Ja sam uzimao delove za Themu,

Koliko sam video u dvorištu čovek ima svega i svačega.

Kontakt 063/235-079

covek se nalazi u u Dorjanskoj ulici br. 25....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezano za Vinogradsku,posecivao sam ih u vezi punta 1, retrovizor,polovan,trazili oko 40-50 jura,originalan naravno,dok,u AP sportu, nov(nije original definitivno,al super vrsi posao,nema mane) kosta 1600 dinara. Mislim sta reci,..trazite dalje !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10426

Postoji povoljan otpad u selu Mojsinje izmedju Cacka i Kraljeva (prvo selo pre Mrcajevaca kad se ide od Cacka ka Kraljevu). Sasvim su korektni sa cenama, npr. za delove kao sto je kuciste filtera vazduha, far, izduvna grana traze 30-35 evra, celicne 14ice u odlicnom stanju daju po 10evra itd. Uglavnom imaju dosta delova, a moze i dogovor za slanje brzom postom.

Kontakt: 064/6278-225 Aco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prevideo sam ceo post :mad: sorry

Bio sam letos kod njih,na Ibarskoj magistrali posle Mrcajevaca u pravcu BG-a a pre kruznog toka gde se levo skrece za Cacak.Za one koji znaju malo bolje kraj to je neposredno pre skretanja za Gornju Trepcu iz pravca ka BG.

Ima jos jedan puno veci i opremljenij na izlazu iz Cacka 063/697-937 Njegos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10426

Tacno je da je Njegos opremljeniji a i poslovniji plac ali su im i cene 10-15evra vece. Oni su dobra varijanta kad ti nesto hitno treba jer stvarno imaju sve i svasta. Naci cu i njihov broj,a mislim da oni rade i druge italijane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko koliko bi mogla da košta maglenka na otpadu i jel' bolje možda uzeti novu? Nova izađe čini mi se nešto oko 2000din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 ostres

U mom prethodnom postu imas njegosev br telefona!

Tacno je da su malo skuplji ali i nema sta nemaju i ima svih italijana!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2967

Kazete mi to par dana nakon sto sam prodao auto...a kroz Cacak sam prosao hiljadu puta, e jbm ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,sad znas :lool:

Ne znam samo kako nisi zapazio onoliki otpad ako bas cesto prolazis tuda,jeste da je iznad nivoa puta ali je odmah pored !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam se vraćao sa Zlatibora i spazih novi otpad za Fiat. Video sam uglavnom Punto 1. Nalazi se na jedno 1km pre nove petlje na Orlovači gledano od Čačka...

ima li ko njihov broj?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13362

Potrebne su mi neke stvarcice za mog Punta , ako neko zna adresu ili broj tel auto otpada u Nisu ili Zajecaru neka napise .... unapred hvala :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...