Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

Guest 5866

da, deru ali imaju sve ako nekom treba. Iskreno bezobrazne su cene, tako da ja tamo vise nisam ni isao, a vidim imate od gorana iz sapca broj ovde, ja sam njega pre godinu cimao za neki hgt volan itd, jako korekt.

E imam i jos jednog, lik je u bg, jako zavuceno blizu farmaceutskog faksa, ima punta, brava, e on je ekstra sa cenama, imao je nadrkanog punta mk1, sedista brutalana kozna mi je nudio prednja za 100e, itd .. jako dobre cene, lik je i limar pored toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu u subotu zapucati iz Panceva za bg da obidjem par otpada. Ajde dajte jos neki koji ima Fiat Bravo.

@mishio, gde je tacno taj otpad koji spominjes pored farmaceutskog fax-a ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto dolazis iz PA,ovaj otpad ti je blizu 3318 072 Zrenjaninski put 97 Ica&Trisa :lool: imaju dosta toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ja sam tamo bio dva puta i oba puta jedva nasao..Ima znak na zrenjanincu,pa treba paziti da se ne promasi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti dobar etpad a ne samo tebi nego i ostalima.

Autootpad-originalni polovni delovi baja skida na licu mesta ako nema vec skinuto. Za Fiat,Lanciu i Alfiste. Vinogradska 218,Bezania. Putokaz : Kad ides iz pravca zemuna tosinim bunarom dolazis do semafora gde mozes desno za surcin i levo za blokove ti nastavis pravo i posle jedno 2km sa desne strane videcete ogroman plac samo italijani ali samo italijani.Decko u garazi ima tipa 4x4 za 402metra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

hehe pa ima pisano vec o tom otpadu dosta, a ja ne nadjoh vizitku od ovog kod farmacije .. trazim dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, samo sto na otpadu ima 1 ipo punta, nijednog stila i zilion brava :D

(ovo je od pre neki dan)

Ima jednog raskupusanog Punta HGT (od enterijera nema skoro nista, a ja se taman ponadao lepim sedistima), i neda zadnji spojler bez 3. vrata u kompletu, pa ako neko hoce nek izvoli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ti dobar etpad a ne samo tebi nego i ostalima.

Autootpad-originalni polovni delovi baja skida na licu mesta ako nema vec skinuto. Za Fiat,Lanciu i Alfiste. Vinogradska 218,Bezania. Putokaz : Kad ides iz pravca zemuna tosinim bunarom dolazis do semafora gde mozes desno za surcin i levo za blokove ti nastavis pravo i posle jedno 2km sa desne strane videcete ogroman plac samo italijani ali samo italijani.Decko u garazi ima tipa 4x4 za 402metra.

bio malopre, lik je super, od onog hgt-a je ostao fabrichki woofer koji sam ja uzeo i shasija. . .

a dechko sad vozi Bravo HGT 2.4 :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5142

mladja tamo vise ne radi.....a sad vozi 2.0 T dedru :lool: :lool: :lool:

verovatno je to bio vlada,posto robija vazi deltu 2.0 T.... :lool: :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gde ti je taj otpad u Omoljici ? Jel ima sta tamo ?

samo sam ga zvao jer nije imao to što mi je trebalo, tako da nisam bio tamo.

Bio sam na ovom otpadu na Zrenjanincu i nisam bio nešto specijalno oduševljen. Nekako mi je oskudan a ceni recimo motorić za pranje stakala 15 e. :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2967

Ja bih samo napomenuo da izbjegavate otpad u Vinogradskoj jer likovi DERU sa cijenama i ne prihvataju zamjenu dijela koji su prodali i prave se ludi eto tako. Prenesi dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bih samo napomenuo da izbjegavate otpad u Vinogradskoj jer likovi DERU sa cijenama i ne prihvataju zamjenu dijela koji su prodali i prave se ludi eto tako. Prenesi dalje.

Delove koje mi prodajemo su kao prvo polovni i nemaju garanciju.

Druga stvar je da ako se i desi da deo koji kupite kod nas je neispravan ili vam ne odgovara,vrati se u normalno vreme(do neka 3-4 dana),a ne posle 2-3 MESECA :?

A ako vec zivite daleko kao npr u Zabjeli,javite lepo telefonom da deo ne valja ili ne odgovara.Napomenete da niste u prilici da dodjete i nema problema oko zamene delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moze ovaj je bash za punta, zbog oblika, pokazacu ti ne skupu, ali verovatno postoji slichna stvar za stila ;)

a da 45e kod kolege Marko_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bih samo napomenuo da izbjegavate otpad u Vinogradskoj jer likovi DERU sa cijenama i ne prihvataju zamjenu dijela koji su prodali i prave se ludi eto tako. Prenesi dalje.

Bez želje da hvalim ili štitim Marka_bg, navraćao sam na otpad ne znam ni ja koliko puta i neke stvari dobijao povoljno, neke su precenjene... Ne znam za ostale modele ali šta god mi je palo na pamet nalazio sam. Ko voli nek' izvoli, uostalom niko nas ne tera da idemo kod njega ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2967
Ja bih samo napomenuo da izbjegavate otpad u Vinogradskoj jer likovi DERU sa cijenama i ne prihvataju zamjenu dijela koji su prodali i prave se ludi eto tako. Prenesi dalje.

Delove koje mi prodajemo su kao prvo polovni i nemaju garanciju.

Druga stvar je da ako se i desi da deo koji kupite kod nas je neispravan ili vam ne odgovara,vrati se u normalno vreme(do neka 3-4 dana),a ne posle 2-3 MESECA :?

A ako vec zivite daleko kao npr u Zabjeli,javite lepo telefonom da deo ne valja ili ne odgovara.Napomenete da niste u prilici da dodjete i nema problema oko zamene delova.

Uzeo sam lamelu od vas koju ste mi zacijenili nekih stotinak evra naravno kad sam dosao kod majstora rekao mi je da i korpa i srce moraju na reparaciju i to sam platio 40 evra zvao sam vas 2-3 dana nakon sto sam uzeo to od vas i bilo je "ma radi to kako da ne to je skinuto sa auta, ma i reparacija to ti je znas 300-400 dinara" a kad sam govorio da vratim pravili ste se blesavi...toliko o tome. Tako bi bilo i za termostat, ne mislis valjda da sam toliko blesav da mlatim od Crne Gore do BG samo radi jednog termostata koji nov kosta 40-50 evra? Da ne pricam da i jedno rame koje sam uzeo bas i nije naj (tj. moralo je da se kombinuje) itd. itd. Cak cijena na kraju krajeva nije toliko ni bitna sve i da je 1000 evra to je stvar dogovora izmedju kupca i prodavca ali bitno je da mlatite pricu tipa "e brate ali ovo je ORIGINAL" i da ne drzite rijec koju date, toliko o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9057

Tekst iz jedne druge teme:

http://www.cannonballforums.se/viewtopic.php?t=25267

"Ta plastika ide preko monopointa, kada se podigne hauba gleda se pravo u nju, a od dole te plastike se ubode crevo od iberlaufa, a sa prednje strane , do prednje maske kola, je kućište za filter vazduha koji je četvrstat.

Znači plastika se može rastaviti na dva dela, na deo koji ide preko monopointa i kućište gde ide filter za vazduh.

Od Lancie ne mogu da nadjem, a čuo sam pedeset verzija od kog Fiata odgovara, ali ništa konkretno nisam video pa ne znam da li uopšte i odgovara od nekog Fiata.

Inače plastiku sam našao kod lika koji se ovde spominje na forumu da ima sve za Lancie, mislim da je sa Bežanije, traži 80 Eur za kilo plastike, a u Nemačkoj cela kola sa alu felnama i klimom 300 Eur."

Telefon lika sam nasao ovde na forumu Beograd -bezanija o64 1593361 sve za Lanciu i Fiat, ne znam ime.

On je čak tu plastiku podelio na dva dela, pa kućište za filter prodaje za 50 Eur a poklopac za 30 Eur.

A što se tiče gore spominjanog Marka_bg, ne odgovara mi na PP, pa pošto nisam iz BG, ne znam kako je kod njih stanje u vezi te plastike, a jeftinije mi otići do Bg nego objašnjavati se preko mobilnog.

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 11309

Ljudi, treba mi fabricki CD plejer za Fiat Brava, naravno ispravan, ne mogu nigde da ga nadjem, pa ako neko zna gde se moze nabaviti, neka javi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9176

Treba mi za punta 2 otpad u Bg-u i okolini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...