Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

pozdrav svima mala preporuka sto se tice kupovine na otpadima

prvo se proveri cena po radnjama a mi smo za italijane vezani ko pupcanom vrpcom tako da sve moze da se nadje u prodavnici od motornih delova

pogledate da linesto odgovara od drugog tipa fiat npr masa delova od punta odgovara i za uno od floride npr isto tako odgovara za una

a kad utvrdite cenu u radnji odete na otpad i kazete otpadniku* da dajete polovinu cifre koja je za nov deo u radnji

NPR! gledao sam cenu razvodnika za fiat uno...

u ap sportu oko 3.5k dinara a na otpadu lik trazi 50 e...

za hladnjak su mi na otpadu trazili pre par godina 250 e a u radnji nov 3000 din... odnos e - din slican

znaci telefon u ruke pa trazi...

*-otpadnik radnik na auto otpadu prim.prev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ako znate neki auto otpad u Nišu ili okolini sa delovima za Punta, javljajte....

Treba mi zadnja daska za punto sa petoro vrata... A hteo bi i da kompletiram alat koji ide u rezervni točak.... Imam dizalicu, fali mi ključ za točkove, šrafciger i kuka za vuču....

E sad, ja to imam iz drugog auta, ali mi je merak da imam komplet, kako dolikuje...

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni treba hitno broj otpada od ljudi

najbolje sabac

citao sam temu od pocetka i zvao sam neke brojeve

ACU npr al se ne javlja tj iskljucen mobitel

pa kontam da nije promjenio broj

dijelovi su za stilkonju

unaprijed hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako su ovi brojevi vec bili u ovoj temi: 063 8367 177 i 064 1955 935 je veliki Fiatov otpad kod Klenka (put Ruma-Sabac), imaju sve zivo za Stila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima u pancevu otpad za tipa,brava i tempru. Ali su malo skupi. Mene zanima da mi neko da broj od nekog lika iz sapca koji drzi uglavnom tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate za neki otpad ili lika koji radi delovima za stilo na banovom brdu,rakovici,zelezniku i toj strani grada uglavnom ( treba mi branik,resetke plasticne u njemu i verovatno oni zastitne plastike iza branika)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi otpadi salju brzom postom pa se ne moras ogranicavati na deo grada. Zovi Sabac, verovatno je nesto jeftinije i mozda ubodes i boju koja tebi odgovara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da prenesem lepo iskustvo sa Ivicom iz Šapca. Broj telefona ima na prvim stranama i tu sam ga i našao. Trebao mi je nosač naslona za ruku za 3v Stila. Čovek mi je odmah rekao da ih ne prodaje odvojeno, ali da će mi učitini ako nađe neki nosač više . Posle nekog vremena se čovek sam javlja, kaže da je našao jedan nosač više za 5v Stila i da je taj prebacio na neki naslon,a da meni šalje 3v nosač za 10e. Dajem mu adresu i sledeći dan u 9 ujutru mi je nosač u odličnom stanju stigao na kućnu adresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovako, ne znam da li sam pogodio temu, ali ja ne znam sta vise da radim, pre nekoliko meseci kupio sam od jednog lika sa foruma steler, one snale za pojas pozadi i steler je bio neogovarajuci, snale su bile iz nekog fiata predratnog, ali sam ih odmastio, osmirglao malo i postavio na mesto.

Odustao sam od stelera, ali sam ovih dana narucio kod nekog Pedje iz Indjije steler i kuku koja se srafi kad se auto slepa. Poslao sam mu slike sta mi tacno treba, a on mi posalje 2 stelera, ali nisu odgovarajuci mom autu, kuka odgovara i to je ok, ali steleri nisu odgovarajuci. uz to mi je poslao i 4 pakne u ne tako losem stanju, ali to mi nije bilo potrebno i nisam trazio da mi to salje.

Tako da umesto stelera i kuke ja dobijem paket od 1.7kg sa nekim federima, paknovima 2 stelera i jednom kukom. Vec sam 2 puta dao po 500 dinara za steler i sad imam 3 komada kuci, a nemam sta da radim sa njima ...

E sad da li je Pedja namerno ubacivao delove da bi povecao kilazu i postarinu ili...to ne znam ...ali ako prolazim oko Indjije poseticu ga da ispravi sto je pogresio!

Evo i slika da ne bude zabune, kuku sam spakovao u kola tako da je nema

Fotografija0045.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći ?

Slatko sam se nasmejao čitajući komentar. I još se smejem.

Beli pošalji sliku da te uramimo na forumu, kao druga Titu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta da kazem, prosle godine sam jedva prosao tehnicki, ove godine cu opet da lazem, dajem pare kao budala...

Ne mora da me uramite nigde samo mi recite gde mogu da kupim steler koji mi odgovara, a moze i da se javi neko kome treba ovakav, jer koliko mi je covek objasnio ovaj se steluje rucno, a moj je samostelujuci valjda, ako nisam pobrkao nesto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekao sam da se lik sa otpada pojavi na kp, tu sam i nasao da ima delove, poslao mu nekoliko poruka, ali me ignorise, ali kad tad cu da mu odnesem stelere i paknove, ako ga neko poznaje licno neka ga pozdravi, i neka mu kaze, nije sve u 500 dinara kojih je zaradio, kostace to njega mnogo vise, a vama prijatelji forumasi predlazem da ga zaobidjete u sirokom luku ...

untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa Pedjom imam OK iskustvo, bas sam ga iscimao za neki deo i naplatio mi 3x manje nego drugi otpadi. Rade on i burazer pa sacekaj malo dok ti odgovore, ne vise svi na netu kao mi :)

Sta ima on od toga da ti poveca cenu paketa, mozda je covek hteo da ti ucini pa poslao djuture :) a moguce da te je nasao ovde i video ti potpis pa mu taj barjak zasmetao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto zalomilo se meni da ga pljujem, kaze da na poruke odgovara uvece, ali iako sam mu objasnio u cemu je problem, on se i dalje pravi lud, kaze ako delovi ne odgovaraju vrati na adresu i vracam pare. Pitao sam ga zasto mi je slao paknove i neodgovarajuce stelere pa da vidim sta ce da kaze ...

Znaci ja sad kad saljem njemu paket nazad da mu posaljem i jednu ciglu punu, uz njegove delove... Cisto da ne bude prazno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zašto misliš da on ima neke veze sa težinom paketa tj. zašto misliš da je njemu u interesu da ti pošalje što teži paket i da poštarina bude što veća?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne razumem ni ja, danas smo se culi telefonom, kao brat je pakovao i slao pa je mislio da trebaju i paknovi ... Rekao mi je da ce da mi vrati pare od postarine i od stelera, iako sam mu rekao da ne mora da mi vraca, vec je jedini problem sto ja nemam odgovarajuci steler, poslao mi je pare postnetom i treba sutra da idem da podignem...

Ne znam da li on cita ovaj forum i ne zanima me, ali zao mi je sto mora tako da se resavaju stvari, dok ne pocnes da lajes okolo niko te ne uzima za ozbiljno.

Uglavnom ja kod njega vise nikad, pa toliko i da uvozim delove iz inostranstva ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od "Pozarevljanina" sa naseg foruma kupio km sat za punta. Pitao ga naravno da lije ispravan, kaze covek naravno samo je polomljena jedna zabica gde se srafi ostalo je ok i dogovorimo se za cenu u dve reci, i bila je povoljna.

Kada je stigao sat, ja otvorim da ga pregledam, zabice nema kao sto je i rekao ali nema ni dugmica za stelovanje farova i trip. Ja ga zovnem i kazem mu, on kaze kao pa video si na slici da ih nema, koliko se secam nije se videlo ali ajde nema veze skinucu od mog starog sata, i kazem mu ajde da namontiram sutra sat i da ga probam pa ti javljam, kaze ok.

Sutradan namontiram km sat, i on radi. Da stavim dugmice za trip i farove ne moze jer su polomljene zabice sa dugmica za stelovanje farova prilikom nasilnog skidanja nekada negde, ova za trip ok.

Probam dugmad za trip rade ok., probam dugmad za stelovanje farova ne rade uopste. Sednem da probam auto, sve radi ali obrtomer laze, tj. ne pokazuje tacno, ler na 200rpm a u voznji punto ide kao da ima 3.0 i zadnju vucu, 120km/h na 2500rpm. I razmisljam se sta cu, da vracam sat i bih i ne bih, ovako i moze i ne moze, rekoh ajde da mu barem javim kakva je situacija, racunam reci ce nesto, makar izvini, tu smo na forumu, pustim mu sms, i od tada ni reci ni glasa... :)

Evo i oglasa http://www.fiat-lanc...showtopic=57953

i printsc.

km_sat_za_punto.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta da se sabira i oduzima, nego nije "kolegijalno", nisu to ni neke pare u pitanju niti sam ih trazio, niti sam planirao da ga "pohvalim" nego procitah Belijev post pa rekoh aj da se pridruzim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i preko telefona je ispravan ceo, sem te jedne zabice u donjem desnom uglu koja se vidi na slici da je polomljena. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode moram da POHVALIM jednog lika koji prodaje delove za stila. :secret:

U pitanju je sale iz Šapca mob br je 063 802 9371,sa kojim sam se cuo pre dva dana i poslao mi presostat i kap senzor za stila 1.6.

Danas montaza i map senzor radi lepo samo dok je hladan motor,ali cim se ugreje pobrljavi.

Skinut sa polupanog stila ispravan map senzor da bi proverili da li je do njega i radi savrseno.

Kontaktiram Saleta i decko BEZ IJEDNE RECI kaze poslacu ti drugi. :rolleyes:

Jbga,moguce da od svih njih ubode neki koji ne valja.

Znaci SVAKA preporuka za SALETA. :clap:

A da,map senzor i presostat klime po 20 e,a na drugim mestima su samo za map senzor trazili 40 pa na vise.

SVAKA CAST. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...