Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

Guest 29

Zanima me da li neko zna gde ima Fiatov otpad u okolini BG (u krugu od 100km), na kome ima Tipa, konkretno trebaju mi nosaci prednjih i zadnjih klesta i sama klesta sa siedicivalvole-a, neki delovi sa GT-a, analogna instrument tabla jer cu podivljati od ove digitalne, jedan glupavi mali plasticni deo u zadnjim desnim vratima koji ne znam kako se zove a znam da sam ga polomio i da povezuje door-pin i bravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 594

Imas u Sapcu otpada koliko hoces, e sad da li ti je daleko ili ne.......... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 165

Imas u Veterniku, Futogu i Begecu fiat otpada koliko volis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 594
Imas u Veterniku, Futogu i Begecu fiat otpada koliko volis.

Da li znas da li na tim otpadima imaju i alu felne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 29

Znam i ja da u Sapcu ima puno otpada, ali mi treba neki konkretno za Fiata i italijane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 165
Imas u Veterniku, Futogu i Begecu fiat otpada koliko volis.

Da li znas da li na tim otpadima imaju i alu felne?

Ima i alu felni na tim otpadima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 814

Na Surcinskom putu ima "old school" (to jest, raspali) otpad, covek se zove Igor, telefon je 064 1283411 - mislim da ima Tipo, i povoljan je. Na starom Partizanskom putu (sad se verovatno zove "Bulevar Crnih subara" ili "Avenija Nikole Kalabica") - put koji povezuje Bogosloviju i Mirijevo - imas Aleksa. To je "new school" otpad (to jest, skupi) za Fiat, Volvo i Saab. Telefon je 011 758277, vrlo su dobro opremljeni, ali su prilicno skupi (ko da prodaju delove za Saab, a ne za Fiat :lool: ). Pogledaj na www.halooglasi.co.yu (ili .com, nisam siguran), pa okreni par telefona - ima puno otpada i cene su vrlo sarolike.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 824

Ima Fiat-Lancia otpad na Zvezdari.

Čovek se zove Jovan Pavlov - Joca

Ja sam uzimao delove za Themu,

Koliko sam video u dvorištu čovek ima svega i svačega.

Po mojoj proceni mislim da ima najviše delova za Tipo,Uno,Tempru,

Themu i Deltu.

Kontakt 063/235-079

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1027

Joca (inace vozi Deltu Evo1) ili ti brat blizanac Bibi struji :lool:

Otpad mu je u Bulevaru br.513 (leva strana pre MML-a)

Ima dosta toga, a kad moze, voli da lupi po usima ...

Moj savet: dobro proveri sta uzimas i ostavi sebi BackUp da mozes da vratis.

inace za lika moze da se kaze da je OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1027

Juce sam cuo i za neki Auto otpad MIKI na Zrenjanincu, nemam kod sebe broj ali naci cu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 86

POZDRAV ZA SVE U FIAT KLUBU

ZAINTERESIRAN SAM ZA KUPOVANJE FIAT 128 CUPE ILI YUGO ZA RELI ILI FIAT 850 CUPE ILI FIAT 128 SA DVOJE VRATA (IMA IH U NJEMACKOJ) ILI FICU -NACIONALNA KLASA SPORT VERZIJA

MOLIM SVE KOJI IMAJU NEKE INFORMACIJE GDJE BI SE MOGLO NESTO OD OVOG KUPITI ZA KONTAKT TELEFONE ILI ADRESE.

POZDRAV IZ SKOPLJA

LUKA1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2114

El naso neko u medjuvremenu jos neki.

Ovo iz oglasa sto sam zvao il nemaju nista il su skuplji od radnji :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 1288
...analogna instrument tabla jer cu podivljati od ove digitalne...

Kako ćeš da promeniš tablu? zanima me jer i ja imam digitalnu u Dedri i prolupaću zbog nje. Konektori za dig. su drugačiji nego kod analogne barem kod mene misliš li da ih skineš zajedno sa tablom (analognom)? Da li si već radio tako nešto ili znaš nekog ko uspešno radi, imam istu nameru, tabla za tablu.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 29

Sad vise ne planiram uopste posto prodajem ceo auto, ali dok sam hteo da promenim, gledao sam analognu i konektori su relativno slicni, a u principu nije neki problem da se naprave novi samo malo znanja iz elektrike i nista drugo. Pratis samo putanje sa stampane ploce i nista drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5181

Trazili ste zovite:

Punto II: Maki (0638367177) Mile (0641955935) svejedno na koji broj braca su rodjena...

Punto I, II, Stilo, Bravo...063/362-182 Mikan

Stilo, Marea, Marengo, Bravo...065/338-60-10 Ivica

Bravo, Brava, Marea...015/327-113; 064/188-39-78 Goran

Bravo, Punto i ostali...015/370-390; 063/73-52-201 Zeljko

eto...ako treba jos javite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je relativno mlad i nisam našao nista po otpadima, nego samo ovaj broj koji sam dobio u TIM servisu na Vidikovcu.

Dakle, vlasnik je Mile, nalazi se Železniku, ulica Milovana Nićiforovića 22,

tel: 064 481 14 04.

Nisam bio da proverim kako izgleda, samo sam zvao telefonom pa ne mogu da kažem skroz iz prve ruke. KOliko sam razumeo, drži delove za sve FIAT-e.

Nije imao delove koji meni trebaju, ali ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi zanima me koja su vasa iskustva sa Auto Otpadima ? Za Fiat Bravo da li se isplati traziti par stvari na njima? Da li uopste moze da se nadje Bravo po otpadima ?

Meni treba par sitnica, zadnja pepeljara izmedju sedista, plastika hladnjaka, maska haube i sl.

Dal se uopste isplati traziti po otpadima ili je bolje otici pravo u prodavnicu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

ne isplati se. ta pepeljara je mene polu sjebana kostala 10evra, obicnu dizalicu nema ispod 10evra, farovi malte ne ko novi, hladnjaci itd .. deru ako prodje prodje, mislim meni se nije isplati nista na otpadu tako da nisam vide ni uzimao.

imate dobro opremljen otpad, ali ne jeftin u Vinogradskoj, to je tosin bunar i samo dalje pravo, ne desno na ledine i surchinski, nekih 2,3 km sa desne strane, ima najmanje 20tak bravo rasklopljenih, coupea, itd .. e sad stila dal imaju neam pojma ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti u Vinogradskoj su najveci deraci u BG. Meni su pre par godina trazili 100 eur za prednji branik sa maglenkama za Bravo.Nakon nekoliko dana ja kazem ortaku da on zovne, da vidim koliko ce njemu reci i gle cuda,njemu su rekli cifru od 70 eur!? Likovi nemaju pojma,samo se gadjaju ciframa ,pa koja upali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ti u Vinogradskoj su najveci deraci u BG. Meni su pre par godina trazili 100 eur za prednji branik sa maglenkama za Bravo.Nakon nekoliko dana ja kazem ortaku da on zovne, da vidim koliko ce njemu reci i gle cuda,njemu su rekli cifru od 70 eur!? Likovi nemaju pojma,samo se gadjaju ciframa ,pa koja upali.

Zavisi dal' se javio gazda ili radnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,stvarno deru ko nenormalni ali i imaju sta god ti treba. Recimo moj ortak je samo kod njih nasao delove za Lancia Themu 2.5. Ako nesto ume da nervira -to je kad vrtis telefone ko budala i niko nista nema :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...