Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

On 8.5.2019. at 8:29 AM, andreja.micovic said:

Nalazi se na okretnici busa kod crkve u Rusnju. bude bar jedna marea ispred ili u dvoristu

Da li neko ima iskustva sa fiat pantom iz Obrenovca? Kakvi su ljudi i delovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima delova za Fiat vozila u Kumodražu, ulica "Kružna" na kraju te ulice Zoran se zove koji prodaje delove .

Radno vreme od ponedeljka do petka je dostupan na tel: 063352080. Nisam video na temi da ga je iko pomenuo pa eto možda nekom to bude značilo..:pizza:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 5/9/2020 at 12:00 PM, brzi said:

Evo da malo osvežim temu i dam svoj doprinos o aktuelnim otpadima. Pokupio sam brojeve sa foruma i onog poznatog sajta za polovnjake koji su reklamirali delove za 500L. Tražio sam vrata.

........

 

Svaka čast na trudu... dok je ovakvih članova koji su voljni da pomognu biće i rešenja za probleme i problemčiće.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/28/2021 at 6:39 PM, doctorr67 said:
ima delova za Fiat vozila u Kumodražu, ulica "Kružna" na kraju te ulice Zoran se zove koji prodaje delove .
Radno vreme od ponedeljka do petka je dostupan na tel: 063352080. Nisam video na temi da ga je iko pomenuo pa eto možda nekom to bude značilo..:pizza:

Hvala na ovome! Dugo tražim otpad u mojoj okolini.Jel ovo otpad u pitanju?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buongiornoooo!
Da li možda neko od vas ima ili zna nekoga ko ima Lancia Ypsilon 2012+ na otpadu i da prodaje delove za nju? 
Sestra je vozi godinu dana, prelep auto u super opremi ali ga je slupala od napred. 

Iskreno mislim da je auto top prica za nekog limara ili majstora da ga sredi i preproda ali u auto je ulozeno puno novca da bi bio kao nov i generalno auto prelepo izgleda (kaze neko ko vozi japance) 
tako da bi bio jako zahvalan ukoliko se javite i podelite informaciju sa mnom.  

Hvala puno svima unapred!

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Mladenovcu ima Fiatov otpad, ima fiata, Alfi mislim da sam video i Lancie, pozovi i pitaj.

Telefon je 060 6388 812 ili 065 6388 812

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Filipinho

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

Molba da se pre otvaranja nove teme, pomocu Search foruma pogleda dosadasnji sadrzaj. Iz tog razloga, nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom o otpadima.

On topic - prelistaj bar par poslednjih strana za svezije informacije o kontaktima, imas ih vec par postova iznad.

Svakako bih prvo krenuo od ovih vecih, snabdevenijih i poznatijih - Maki (Sabac), Pedja (Indjija), itd., videces vec i sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Abart Hvala na dobrodoslici. 
Veruj mi da sam uradio search i da sam kontaktirao 20+ otpada (pa i njih naravno) ali nisam imao srece, sem jednog coveka koji mi se bukvalno javio pre 10ak minuta, 
ali nema sve sto mi je potrebno. 

Ako slucajno neko vidi post kasnije, neka slobodno pise, bice ovo dug proces izgleda. 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači otpad za Fiat-Lanciu ti je kod braće Bakić u Inđiji

IMG_0950.png

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, neshtry said:

Najjači otpad za Fiat-Lanciu ti je kod braće Bakić u Inđiji

IMG_0950.png

Jel to Pedja iz Indjije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Peđa i Neša samo su promenili adresu, koliko znam, nisu više u Inđiji već selo pored

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...