Jump to content
FAS Goran
Djuntalica

Djuntalica moja jedna jedina :)

Recommended Posts

Znas kako to u Srbiji ide za marketing, prvo da daju neke gratis uzorke da mi vidimo kako to radi, pa onda reklama i popusti   :D :D


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga djunto od prijatelja, za sve one koji me maltretiraju da mi je makina pakovana :D:p

Isti motor, identicna oprema, samo petoro vrata(a on ima jednog istog i sa troja vrata) iste felne sve, i dobosi pozadi, dakle Punto Emotion 1.9 mjtd :D

 

IMG_20130523_195819.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahaha, znao sam da ces se oglasiti na ovaj post, neka neka, tebi je i namenjen :p

Sva tri pomenuta puntica cistokrvni zabari  :smoke:  :smoke:  :harhar:  :harhar:  :harhar:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bre da cutis sto si uzeo alfu pa ti trosi kao hamer :p:D :D

Vrati se na punta da se vozis kao gospodin, a ne da mastis ruke lozakom :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo je vreme i da se moj senzor polozaja volana sahrani, tako ga jutros sahranismo, i postavismo nov, videcemo kako ce se pokazati, garancija 2 god, zamena naravno kod Gorana...

Neko vreme je zezao pa radio zezao pa radio, manifestovalo se greskom na tabli nekad a nekad i greskom i gasenjem serva, i ko zna do kad je moglo tako, u poslednjih nedelju dana je cesto zezao i odlucim se da sredim to, iako je finansijski tezak atak na mene sta se mora mora se  :realmad:  :realmad:  :realmad:

Valjda je to to sada, posto mi Goran rece da na mk2b ne umiru motorici niti bilo sta drugo ako ima vec samo senzor...nadam se da ne gresi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko te je koštalo ako nije tajna, pošto su meni rekli kada mi je otkazao servo da ta zamena senzora košta oko 150€ :rolleyes:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za senzor jbg, mislim da ce nas sve to naked zadesiti.... nesto sam se raspitivao, navodno moze da mu se produzi vek ako izbegavas onaj udarac kad namotas pun tj volan namotas 1cm manje od punog  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je sad akcija kod Gorana za clanove kluba, 85e koliko se secam?

Pa kako mene to nije zadesilo, jos je pomenuo da zna auto sa foruma i da ima neki popust, i sa tim bese 17000 :D

a za senzor jbg, mislim da ce nas sve to naked zadesiti.... nesto sam se raspitivao, navodno moze da mu se produzi vek ako izbegavas onaj udarac kad namotas pun tj volan namotas 1cm manje od punog  :question:

Znam za to i nikad ne namotavam volan do kraja, to bas vodim racuna, ali otisao je definitivno i to je to :S

A za Brembo, sve full ali kad se zagreju diskovi na neki srednji intenzitet skripi uzas, na manje ili vise od toga prestane...sta da radim, bitno da koci kao lud :D Pa i nek skripi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti pricu, servo je servo :D

Meni je na kolima najvaznije da ima servo, centralnu i el podizace, to mi je najsladje kad imam...mrzim kljuc u bravu, vinklo za prozor i bicepse od parkiranja :D

Nisam razmazen, ali je neko to osmislio da olaksa svima voznju, i svaka mu cast na tome :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, ja sam slucajno naisao na ovaj moj, inace meni je najbitnije da auto ima servo, el.podizace i klimu, to ti je za mene full oprema, drugo me neinteresuje. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis,meni klima manje vise, koristim je samo kad putujem negde, po gradu ne...ali centralna na dugme prozor na dugme i servo su najkorisnije i najsladje u opremi auta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zato i dao vise para za zadnje podizace,

u starom autu dete (2g) otvori prozor na rucku a nezna (nece) da zatvori, pa provlacim ruku da zatvorim dok jos vozim a posle 1 minute on opet otvori :help:

centralna milina , pogotovu zimi kada svi duvaju u kljuc da otkljucaju a ti samo bip bip :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, jos da ima punto za zadnjim podizacima, ja jos nisam video, mada moj je troja vrata tako da me to u principu i ne zanima :D

Pozadi imam onaj kao vodoravni shiber, malo za luftiranje :D Puna kapa



Ne skripe ti diskovi vec plocice. :D

 

Eno ga Punto ponovo na oglasima. Taman je izvodljivo.

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3366876/fiat_punto_hgt/

 

Untitled.jpg

 

ahahaha dobar je, sad mu je cena realnija, prva je bila ~3800. 

Znam brate da skripe plocice, nisam toliki tantuZZ :D ali su i plocice Brembo pa se to tako sve podbraja pod jedno ime :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...