Jump to content
FAS Goran
Djuntalica

Djuntalica moja jedna jedina :)

Recommended Posts

Mislim da je u pitanju fabricki veca celjust, jer ipak ima 74kW, to je dosta snage...

Drugar jedan ima istog i pomenui mi je kad mu je pukla guma prednja, da fabricki rezervni tocak ne staje napred, nego zadnju gumu prebacis napred a rezervni ide pozadi jer su nam dobosi pozadi pa ima mesta i za 12icu :D

Slikao sam danas bas to da vam pokazem, ne znam koliko ce se videti al ne kosta nista da postavim sliku...

2012_10_12_14_07_32.jpg 2012_10_12_14_07_43.jpg

E sad obratite paznju koliko NEMA prostora izmedju celjusti i unutrasnjeg dela felne, i kad sam probao fiatovu 14icu da stavim, nikakve sanse nije bilo da prodje celjusti....:S

Posto smo se danas kupali, malo pozerisanja nije na odmet :D

2012_10_12_14_07_09.jpg

2012_10_12_16_38_00.jpg 2012_10_12_16_38_32.jpg

2012_10_12_16_40_46.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sve verzije (a mislio sam da samo HGT ima takve) od 74kw imaju 284mm diskove a na njih ne mogu 14' felne.

Inace puntisa je prelep samo neki malo lepsi tocak i bombona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je tako,pa stoga moram i zimske 185/55/15 sa kupujem, a mislio sam da furam zismki set 185/65/14...

Bas smaracki trip :/

Iskreno meni licno su ove felne stvarno full,pogotovu jer ih nema puno,a mislim da su fabricke uvek i najbolje...

Ispravite me ako gresim,al za sad je to moje misljenje :))

I da, hvala na lepim recima,drago mi je da vam se dopada jer sam ja odusevljen punticem sa ovim motorom i ovim paketom opreme :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo kolege drajveri puntaca, ili ko god zna dobrodosao je da da instrukciju.

Kako da zamenim sijalicu u migavcu na krilu automobila?

Nisam nista pokusavao dok ne pitam da li se skida kapica migavca tako kako je vidim, ili se mozda negde odispod izvadi sijalicka i stavi druga??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce probamo sutra :) :)

Videcemo da li ce biti uspesno...vec sam.tako probao ali posto nisam bio siguran da je to nacin onda nisam forsirao...

sutra cackam oko toga,smara me sto povremeno pisti zbog toga a to je tako glupa sitnica da ne poverujes.... :)

Hvala na pomoci, videcemo sutra rezultat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dijagnostika izbacivala da ne radi levi migavac na krilu :)

Slucajno vidjeno na dijagnostici uz ostale malo bitnije kodove.

Inace, taj migavac radi normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moj migavac ne radi, to sam izvalio jos kad sam ga kupovao :)

Nego nikako da se izdrnadam oko toga..i onda se pre neki dan komp popalio i pisti li pisti dva dana i prestane....ne znam koji mu je pandrk.....

Hteo sam danas da izcupam to govno sto ne radi al me nesto stislo grlo i temperatura, pa se mislim ko ga je..e po kisi da ja menjam migolina, ne pada mi na pamet...sutra ili ima dana kad cu, dok sam ovako smlacen krevet me jedino zanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto za one koji su pisali dok nije izprebacivano sve, resen je termostat i resen je problem sa klapnom za grejanje.

To sa klapnom je bilo jezivo i je..no i skupo, al sta je tu je, sad je reseno.

Hvala svima koji su ucestvovali u diskusijama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bella bellissima :D

Moracu malo na sminkanju da poradim kad prodje zima, da skupim kes a i inspiracija je bolja kad je suncano i toplo napolju :D

Nego sta mislite o farbanju unutrasnjosti fara u crno, gledao sam ovde po forumu, meni gotivno izgleda bas :D

Samo ne znam kako ce se uklopi na ovo moje sivilo ......................

Sa mislite vi djuntoneri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steva (doktor za farove) ima Punta u boji kao što je i tvoj i crne farove, pa možeš da vidiš kod njega kako to izgleda, iskreno meni se dopada dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, video sam, s tim da su mu migavci nesto bas zuti, citao sam da je tako i hteo da ostavi, ja bi moje zamracio totale, samo da se vide kad rade, al otom potom, video sam da on to radi, znam de da se obratim, video sam i da ima tu posla i da kosta lepo, tako da kao sto rekoh, do proleca samo sipaj i vozi, ovih dana da pretresem trap i to ce biti to za zimu cini mi se :ball:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...