Jump to content
FAS Goran
Djuntalica

Djuntalica moja jedna jedina :)

Recommended Posts

Aaaaaaaa prc :)

Navlaka je izbacena ima godinu dana, cak mislim da negde ima i dokumentovano :)

Nije 38 strana uvertire dzaba, uskoro se menjaju felnice :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

E 'fala qr*u da si se setio slike da okacis.

 

Bas sam sada hteo da te pitam kada ce te fotke vise, kad ono preduhitiri me.

 

Odlicno su mu legle.

 

Jesu li stigle sa svim poklopcima ili se neko vec posluzio ovim sto fali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15-ica Blade, prava retkost, mozda dva ili tri seta na celom forumu (koliko sam ja ispratio).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blade 15" imaju, @Djuntalica i cini mi se @uros1992 (bivsi stampedov puntic), a to sto kazes, za 16" Blade si upravu, ni ja ih uzivo nikada nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ima i Uroš :)
A 16'' bih vrlo rado vozio Blade da imaju. 17'' mi ipak deluje previše za naše cene guma i puteve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozi se jedan beli stilo u Nisu sa 16" blade, i iskreno ruzno mu stoje, a covek ih nece proda i to ti je :D a bile pre par meseci jedne na oglasu, i hteo da ih uzmem, i culi se u subotu, i rekoh mu u pon dolazim, medjutim on ih prodao... sad kad bih ih naso po razumnoj ceni uzeo bih ih, razmisljanja bez :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ima i Uroš :)

A 16'' bih vrlo rado vozio Blade da imaju. 17'' mi ipak deluje previše za naše cene guma i puteve.

 

 

Po meni je za Stila prava mera 16", a za Punta 15", naravno stavljali su ljudi i na jedan i na drugi vece felne od ovih ali nije to za nase puteve i nas dzep.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, daaaa, konacno :)

Nemam sve poklopce, dobio sam samo dva uz njih, pa cu morati to da pazarim(svakako ih je lakse naci nego za one predhodne felne)

Kad pokupujem poklopce odradicu nove stikere za njih jer su na ova dva vec poceli da se odlepljuju, pa onda celjusti da se farbaju(sad bas place za tim na ovako otvorenim felnicama)

Tamnio bih ja prozore, ali su mi ovako plavo/zeleni bas full, a ako budem tamnio onda idem na vise od 30℅ a to onda panduri ne vole, pa sve to treba baciti na vagu(slatke muke).

Retka retkost ova felna u 15ici, cim su izletele zajmio sam pare da ih uzmem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji one imaju et,kad su mu trebali distanceri,jer isto 49 kao kod 17"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije et 41 nego cini mi se 43(a na starima 33) pa mi se sa 10mm distancerom vraca na staro.

Sad pozadi imam 5mm i knap je pa cu kad naletim pazariti 10mm za pozadi, dok za napred nista ne smeta (?)

Dovukao sam ih iz Bosne pre par meseci a posto se auto ne vozi skoro uopste nisam nista menjao dok moje nisu nasle nov auto na kom se vrte :)

Mislio sam bice samo plug&play ali eto uvucenije su dovoljno da mi pozadi kaci za amort.

Sve to je manje vazno, ja njih imam na puntu,sad je sve lakse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...