Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Garda Fiat meeting 2013

Recommended Posts

Pozdrav drugovi :)

Ne znam da li ste culi za najvece okupljanje fiata u italiji pod nazivom GARDA FIAT MEETING koje se svake godine odrzava na jezeru Garda? Ukoliko jeste i ukoliko niste, nije toliko bitno koliko moja odluka da odem na sljedeci skup u Italiji 30.07.2013 godine. Pricao sam danas na skupu sa par ljudi pa ukoliko bi postojala zainteresovanost, ne bi bilo lose da ode nas par sa automobilima ispred FIAT - LANCIA kluba na navedeni skup...Od sutra cu kontaktirati PUNTO RACING CLUB iz Italije koji je inace organizator svega sto se tice navedenog skupa kako bih saznao sve vezano za cijene smjestaja, hrane, itd. kako bi mogli na vrijeme skontati novac za gorivo i sve ostalo odnosno kako bi otisli na navedeni skup sto bi nas kao klub lansiralo u visine :) Naravno, uz pomoc Neshe i Bokija cemo sve isplanirati na vrijeme pa da se sve organizuje po PS-u :)

Pogledajte malo klipova sa proteklih druzenja na Gardi:

Svi zainteresovani za odlazak na ovaj skup neka se jave u komentarima ili meni na PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da vidim ovako nesto uzivo, ali sa mojim budzetom, nisam mogao ni da se skrpim do Beograda da odem na skup ... koliko para okvirno treba za ovakvo zadovoljstvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam napisao, popricacu sa PUNTO RACING KLUBOM iz Italije kako bih saznao pojedinosti a takodje i da pokusam bar za nas pola pronaci djabe smjestaj preko njih jer cemo ipak prevaliti veliki put tj veliku kilometrazu i vjerovatno bi ostali dan dva tri :) ipak po meni se ne isplati otici na jedan dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da su spanjolke isplatilo bi se ici, a ti ocigledno nisi odgledao prvi klip da vidis ovu zabarku sa andjeoskim glasom, ili si smanjio zvucnike da ne cujes kako kresti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ljudi za vas, ali ono sto sam ja vecinom video od originalnih Italijanki - bolje je da se na tom skupu orijentisete na automobile :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj da te zavara Monica Belluci... Nemoj posle da kazes da te nisam upozorio i da si dzaba isao da bi samo zevao po Fiatima :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da kazem ako RTS laze pa laze al RAi sto lazu po pitanju lepote italijanki e to je za pricu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, majstore :smoke: , ipak nisam usamljen ili lud. OK, ima naravno 'talijanki da se useres (ljudi se loze na te njihove voditeljke), ali to su po meni retki izuzeci ili stranci, pogotovo u severnom delu. Ljudi, ja sam pre neku godinu bio poslom u Mirandoli kod Modene i ostao zabezeknut- ono je strasno. Za 7 dana sam video jednu (i slovima jednu :laughing: ) devojku da mi se svidela i to u gradu u subotu uvece, daj Boze da nije sa strane. Ali to su njihove origigi devojke...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve cemo isplanirati :) nije bas ono sutra da se ide ali kao sto sam i naveo iznad, moram kontaktirati PUNTO RACING CLUB kako bih pokusao organizovat bar za pola nizu cijenu smjestaja ili besplatno vidjecemo sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mogu da nam srede i te njihove na probu, naravno gratis... Ako ne valjaju, vracamo nazad, neosteceno...

A, ako smo previse neskromni, onda cemo po nasem planu. Ove domacice sto BiHsmo poveli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti lepo kazem, predji odmah na plan B, tj. domacice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...