Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat - Lancia Club BiH

Recommended Posts

485066_377846012300058_444741728_n.jpg

U saradnji sa FIAT LANCIA KLUBOM SRBIJA, pokrenuli smo FIAT LANCIA KLUB BIH sa namjerom daljnjeg sirenja ljubavi prema talijanskim vozilima a takodje i sa namjerom povezivanja nasa dva kluba kako bi clanovi FLCS-a i u BiH mogli ostvarivati jako povoljne popuste pri kupovini dijelova, servisiranja vozila, kupovine dodatne opreme, itd.

Nadamo se vasoj podrsci kao clanova FLCS-a :)

Uskoro cemo predociti sta je sve dogovoreno izmedju dva kluba odnosno kakve pogodnosti ce svi clanovi oba kluba dobijati u Srbiji i Bosni i Hercegovini.

Posjetite nas sajt: http://fiat-lancia.co.ba/

a takodje i nasu oficijelnu facebook stranicu: https://www.facebook...atLanciaKlubBiH

Lijep pozdrav!

Edited by EDO_SA
promjena slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, kolege Bosanci, zelim da Vam pozelim uspesne bilateralne odnose :)

Ideja o Klubu BiH je vrhunska i cudo da nije realizovana jos puno ranije.

Bitno da nikad nije kasno.

Sve najbolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, kolege Bosanci, zelim da Vam pozelim uspesne bilateralne odnose :)

Ideja o Klubu BiH je vrhunska i cudo da nije realizovana jos puno ranije.

Bitno da nikad nije kasno.

Sve najbolje!!!

Cijela prica je krenula polako od prosle godine kada sam zacrtao da se pokrene ovaj klub :) i evo godinu kasnije pokrenut je i jos samo zakonske stvari da odradimo i to je to :) bice ovo jedna fina prica i jedan fin projekat :)

:respect: i svaka cast

:cheers: nazdravlje u to ime

Sto bi rekli njemci "DANKESEN" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' nek je sa srecom, zelim vam sto vise clanova i dobrog druzenja.

Zivo me zanima sta cenis koliko cete biti brojni? Rekoh ti vec da sam poslom relativno cesto u Sarajevu i primetio sam da ima vrlo malo 'talijana. Poneki Fiat, a o Alfi i Lanci tek da ne pricam. Kao sto znamo, Vagen tamo suvereno vlada, Golf - Bog otac ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' nek je sa srecom, zelim vam sto vise clanova i dobrog druzenja.

Zivo me zanima sta cenis koliko cete biti brojni? Rekoh ti vec da sam poslom relativno cesto u Sarajevu i primetio sam da ima vrlo malo 'talijana. Poneki Fiat, a o Alfi i Lanci tek da ne pricam. Kao sto znamo, Vagen tamo suvereno vlada, Golf - Bog otac ;) .

U ove dvije godine, prema podacima sa spedicija, Fiat je na 3 mjestu po uvozu u BiH :) pa samim time slabo si vidjeo :p po Sarajevu ima bruka Puntaca i Pandica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm li ga, onda gresim, ali tamo na ulicama kod vas mi se stvarno ne cini da je tako. Gde god se okrenes, uglavnom Nemac. A mozda sam stekao i pogresan utisak ocekujuci da se nekim cudom pojavi bar neki Stilo (posto je ovde po BG postalo nesnosno od istih :help: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm li ga, onda gresim, ali tamo na ulicama kod vas mi se stvarno ne cini da je tako. Gde god se okrenes, uglavnom Nemac. A mozda sam stekao i pogresan utisak ocekujuci da se nekim cudom pojavi bar neki Stilo (posto je ovde po BG postalo nesnosno od istih :help: ).

Polako :) sve ce se vidjeti kroz naredni period :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve čestitke i da rešite puno problema.

Nego imam ja jedan problem. Kad na vašem sajtu kliknem na forum, Spok me teleportuje kod Neše tj FLCS. Prvo sam mislio da sam nešto omašio, ali nije greška. Već u startu 7479 članova. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li moj klon da dodje na skup a da ne plati nista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ja uplatio 1000, za mene i klona. Ovo nije loše jedan će da pije i jede a drugi nek vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...