Jump to content
FAS Goran
ukki

Stilo - retrovizori

Recommended Posts

Haha

Sutra cu vala da ga opalim, pa kud puklo... I onako mi ga ova budala ogrebala, i to bas muski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredjeno i ovo :D

 

Mora da ga je zakacio pod nekim zeznutim uglom, i moguce da ga je iskrivio dole kod zgloba. Jako tesko se pomera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas seo u kola, pogledam u retrovizor (unutrasnji) i vidim da se trese gepek :laughing: pogledam iza ono sve mirno...

 

Uzmem da podesim retrovizor i ostane mi u rukama...

 

Da li neko zna sa cim se lepi unutrasnji retrovizor za soferku najbolje?

 

Probao sam sa super lepkom obicnim i u gelu ali ni jedan ne pomaze.

 

Bio bi zahvalan na malo pomoci!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neeeeee super lepkom ako se lepi direktno ma šoferku...

Idi u neki glass servis, zalepiće ti onim lepkom za šoferku i uzeti 100-200 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje obostrano lepljive trake bas za to, brutalno jake, i to koriste oni u servisima, ko ce da ceka da lepak za soferke stegne. Ima i u nekim prodavnicama auto delova, inace stilov retrovizor mislim da nije direktno zalepljen za soferku, nego ima nosac koji je fabricki zalepljen a retrovizor se navuce na njega, znaci kad stavis novu soferku vec postoji na njoj nosac na koji nabacis retrovizor. Makar je tako kod mene, ali moj je sa senzorom, ali koliko sam video mislim da je i na obicnom tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i jace trake ali slobodno odi u glas servis, imaju oni neki lepak specijalan i zacas ce ti resiti to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ne obicna obostrano lepljiva traka, nego bas za retrovizore, a i namenjena je za staklo a ne za plastiku od stop svetla.

 

edit: ne mogu sada da nadjem a znam da sam vidjao na netu, ali evo neki lepak bas za to http://www.autosport.rs/catalog/permatex/sam-svoj-majstor/lepkovi/lepkovi-za-retrovizore/lepak-za-retrovizore-06ml.html

 

a evo i trake http://www.amazon.co.uk/Carpoint-2433998-Interior-Mirror-Adhesive/dp/B002UCYLDS

i ima tih trka i lepkova bukvalno u svakoj prodavnici auto delova i raznih brendova

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuvalja, meni ja bas otislo, ostalo je samo staklo, znaci i nosac i retrovizor su otpali.

 

Otici cu u servis kada budem nasao malo vemena pa neka se zezaju...

 

Ali hvala za link da i drugi znaju da mogu i sami da to odrade :thumbsup:

Edited by Multijet forever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kupi ovu malu bocicu lepka i zalepi sam nosac pa posle pola sata-sat natakni retrovizor, samo nosac prvo dobro ocisti od tog super lepka sto si nanosio, a ako ni to ne znas da odradis onda idi u servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije do toga, naravno da mogu sam nego ima dosta fabrickog lepka na samom nosacu, zato bih otisao u servis to ne mogu da skinem nikako, a mozda ni oni nece moci, mozda cu morati nov nosac da kupim, ne bi da zalepim ukrivo pa da bude bezveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam montirao retrovizor, 500 din je kostalo u servisu i ljudi su stvarno profesionalno odradili posao i odlicno je ispalo. :thumbsup:

 

Da napomenem da su izricito rekli da "nikako" ne sme da se lepi retrovizor sa super lepkom jer moze doci do ostecenja i pucanja soferke sbog supstanci koje se nalaze u samom lepku.

Edited by Multijet forever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego da kupis kuravana i da napravis lepo francuski lezaj :)

Mali off:

Ima jedna prica, e sad da l je istinita nisam siguran. Kako se zena razvela od muza posle 10godina braka. Dakle, muz je prethodni dan bio na "poslovnoj veceri" i kasnp je doso kuci, naravno malo pripit :) da bi ujutru poso na poso i zenu isto povezo, ali je bilo zimsko vreme, i kad su usli u kola auto se zamaglio a na soferku je imala sta da vidi, stopala necija, mozes da zamislis sta je bilo posle toga :) pa se ti sad razmisljaj kako ces u buduce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta misliš Buco zašto su termostat i klapne nabitniji delovi na automobilu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...