Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
razor_amd

P: alufelne 16" Stilo GT 4x98 7J ET41 - 5 kom

Recommended Posts

Na prodaju 5 Alu felni od Fiat Stila GT-a. Felne su u extra stanju, nisu krive, nisu varene. Ispolirane su i spremljene za moj auto (za Punta GT-a) ali su gume bile preskupe pa sam kupio nove 15" i ove su mi sada visak.

Moguca je svaka vizuelna provera pre kupovine. Islikana je svaka felna posebno i sve zajedno.

Iskljucivo za clanove foruma, ukoliko kupite felne i ne odgovaraju vam iz bilo kog razloga, mozete ih vratiti u roku od 7 dana.

Cena za clanove foruma: 270€

IMG_3695.jpg IMG_3696.jpg IMG_3697.jpg

IMG_3698.jpg IMG_3699.jpg IMG_3700.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini što ti kvarim temu, ali kako si polirao felne? Imam iste takve GT i trebalo bi im jedno poliranje :)

A za felne verujem da ti odlaze u roku od nekoliko dana jer stvarno vrhunski izgledaju,a i manje zezaju trap od 17''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne sam po kupovini odneo do majstora koji mi radi limariju, detalje sta je radio i kako ne znam, ali sam se odusevio kako izgledaju posle tretmana koje im je odradio, i zao mi je sto ne mogu da ih zadrzim za sebe nego moram da ih prodam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RazoR

Onaj moj drugar sto sam ti rekao jos u avgustu da je mozda zainteresovan je na kraju ipak uzeo 17''.

Inace za ovim GT felnama sam prokukao dok ih nisam nasao da pazarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su :wub: steta sto se nema para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bar sa tobom moze neki dogovor, das mi deo kinte, a deo u delovima za racunar, i onako tog loma treba uvek... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah i to sto kazes, evo gledam de da nadjem gume, kolko me izadje sa gumama, pa se preracunavam :p

I da vidim koliki et meni treba.

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET 43 je fabrički predviđeno za tvoj Bravo, što znači da ti ovo skoro pa idealno odgovara što se tiče ofseta. Jedino što je razlika u prečniku točka 35 mm sa 205/50 R16 gumama u odnosu na fabričke 185/60 R14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jurio bih 195-205 45 R16 gume, samo te mi rade posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lorde, kao dupe na nošu...ali bukvalno! :unworthy:

Kupiš stikere sa novim Fijatovim znakom i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

205/45 R16 savršeno čuči na Bravu/Bravi, bez ikakvog češanja i gluposti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajnja cena 260€, čak idem i u minus sa ovom cenom, al šta da se radi, bolje da odu nekom kome su potrebne nego da mi stoje... :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ja bih dao duplu dozu. :D Javljam ti se veceras na skajpu da vidimo nesto da se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su brutalne, ne ide mi u glavu da se neuspešno prodavaju već mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno nedostatak para u narodu... :(

Meni je mnogo zao sto mi se ne isplati da ih zadrzim, gume su bukvalno 3 puta skuplje za 16" nego za 15" a da mi pasu za Punta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su brutalne, ne ide mi u glavu da se neuspešno prodavaju već mesec dana.

+1, vec gore rekoh da sam kupio identicne prosle godine i da sam prokukao dok ih nisam nasao.

Nego, RazoR, druze, moj savet ako si vec resio da ih prodajes, a nije ti trenutno frka za pare: lepo ti njih spakuj do proleca posto nije sezona pa ih onda ponudi u oglase. Em je neuporedivo veca traznja, em ces sigurno dobiti i bolju cenu. Znam po sebi: kada sam pre neku godinu prodavao celicne 15'' za Stilo, stajale su u oglasima od leta do pocetka oktobra, niko zivi da zovne. Prodam ih, a nakon toga (kraj oktobra i novembar) nisam mogao da zivim od poziva za iste, nudili mi ljudi i mnogo vise samo ako su OK.

Opet prosle godine sam u ovo doba prodavao Dynamic alu 16'', stvarno perfektne, otisle za 220 EUR, a dobio bih na prolece sigurno vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi poenta da zaradim niti da prodam tek da bi prodao, najvise bih voleo da felne odu nekom kome stvarno trebaju - ljubitelju fiat automobila... Ostali oglasi su istekli, od sad ce oglas stojati samo na ovom forumu, pa dok se ne prodaju felnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego sta nego prodate :wub:

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...