Jump to content
FAS Goran
BKS_tmo

P: Lancia Kappa 2.0 u delovima

Recommended Posts

Duša me boli što postavljam ovaj oglas ali moram, ne vredi da je držim za ukras. Auto je 99. godište, verzija sa power drive menjačem (3,9 diferencijal i zbijeniji prenosi brzina). Vrlo očuvana (prešla 105000). Auto je u Novom Sadu, kontakt ovde, putem PM-a ili na 069 20 12 986.

th_IMG_20120925_153215.jpg th_IMG_20120925_153237.jpg th_IMG_20120925_153415.jpg

PS: nek moderatori dodaju "P:" u naziv teme, i obrišu ovaj PS pošto ja ne mogu pronaći gde se menja naslov teme u editoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još danas i sutra je kompletna i može cela ako je neko zainteresovan, od ponedeljka ide na čerupanje. :(

Edited by BKS_tmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stranac ili moze da se registruje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stranac, ne moze da se registruje ali su se raspitivali ljudi za celu pa rekoh da obavestim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otišli enterijer, točkovi i još nekoliko sitnica, motor rezervisan. Ostalo aktuelno po sledećim cenama:

Prednji branik 30 evra

Zadnji branik sa parking senzorima i instalacijom za iste 30 evra

Hauba bez maske 30 evra

Gola vrata 20 evra

Retrovizor 20 evra

Kožni volan 30 evra

Menjač 60 evra

Amortizeri sa oprugama 20 evra komad ili 35 evra za par ili 50 evra za sva 4

Hladnjak 20 evra

Anlaser 25 evra

Itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam. 600 din. Samo jel treba spoljašnja ili unutrašnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednji diskovi u kakvom su stanju? Koliko love?

Da li je na njemu originalni protokomer ili njega dajes sa tim motorom koji je rezervisan?

Prednja desna viljuska, komplet sa kuglom i 2 silen bloka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protokomer ide sa motorom. Ako ne računam koroziju, ne izgledaju loše. Mogu sutra pogledati detaljnije i izmeriti koliko su tačno "pojedeni" ako hoćeš. Diskovi i viljuška 30 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne racunam ni ja koroziju... :D Ajde vidi za diskove sutra kakvo je stanje. Koja je debljina. Mozda pri ruci imas neki i mob pa da slikas. Jesi prodao rucicu menjaca i one male gumene ne znam kako se zove-navlake sto idu na pedalu kocnice i kvacila. Ako je stvarno 105k km presao onda bi trebalo biti kao nove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, biće i fotki sutra veče. Ručica otišla a navlake na papučicama su skoro kao nove, samo je ova od kočnice u donjem desnom delu malo izlizana, ali videćeš i sam na slikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leva ce biti prodata u kompletu sa vratima. Samo da razjasnimo, ovede pricamo o kvaki za otvaranje vrata a ne o rukohvatu na tapacirungu jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne racunam ni ja koroziju... :D Ajde vidi za diskove sutra kakvo je stanje. Koja je debljina. Mozda pri ruci imas neki i mob pa da slikas. Jesi prodao rucicu menjaca i one male gumene ne znam kako se zove-navlake sto idu na pedalu kocnice i kvacila. Ako je stvarno 105k km presao onda bi trebalo biti kao nove.

Evo ovako, diskovi su između 1 i 1,5 mm potrošeni sa prednje strane a između 1,5 i 2 mm sa zadnje strane.

th_IMG_20121017_161943_zps088c00c3.jpgth_IMG_20121017_161924_zps11d953bb.jpgth_IMG_20121017_162021_zps21c5e544.jpg

Viljušci se zaštita delimično oljuštila pa je napala korozija ali su sileni još dobri, tvrdi i kugla bez lufta.

th_IMG_20121017_172322_zps4e90280c.jpg

Evo i papučica:

th_IMG_20121017_162442_zps040d7856.jpg

Edited by BKS_tmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leva ce biti prodata u kompletu sa vratima. Samo da razjasnimo, ovede pricamo o kvaki za otvaranje vrata a ne o rukohvatu na tapacirungu jel tako?

Pricamo bas o rukohvatu, izvini, moja greska!

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, pretpostavio sam da je došlo do nesporazuma kad sam video da si se toliko odradovao ceni. :)

Otišli su rukohvati u kompletu sa enterijerom.

Edited by BKS_tmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno. Evo neki primeri cena:

Zadnji branik sa parking senzorima i instalacijom za iste 30 evra

Sajtne, po 15 evra ili 20 evra obe

Poklopac prtljažnika 25 evra

Retrovizor 20 evra

Štop svetla po 10 evra

Šoferka 20 evra (kupac je skida na svoju odgovornost)

Menjač 60 evra

Prednji amortizeri sa oprugama 20 evra komad

Hladnjaci po 20 evra

Anlaser 25 evra

Alternator 25 evra

Instrument tabla 20 evra

Instrumenti 15 evra

Suvozačev air bag 10 evra

Nebo 10 evra

Rezervni točak 15 evra

Itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno.

Motor ponovo aktuelan. 200 evra komplet sa usisnom i izduvnom granom, senzorima (bez protokomera i leptira), itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno. Rasprodaja. Pocinje da mi smeta u garazi.

Motor: 150

Menjac: 35

Kompresor klime: 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...