Jump to content
FAS Goran
Dovla

Nuova Bravo - zadnji znak

Recommended Posts

Da li neko ima ideju gde bi mogao da se pronađe zadnji crveni FIAT znak? Prekidač mi radi, samo znak fali... pitao sam po prodavnicama, svi prodaju ceo prekidač...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran, ali mislim da imas samo znak u AK Vozdovac, s tim sto je skoro 40 EUR, pa probaj da nadjes negde jeftinije. Secam se i te cene, kada sam trazio zadnji amblem za Stilo (oko 35 EUR). Cini mi se da generalno lose rade te znakove, pa se ofucaju - cisto predlog, ima li sanse da stavis stiker? Recimo samo ovaj unutrasnji deo, ako ti je ostao srebrni okvir (ceo amblem na stikeru vec nije tako ubedljiv, druga slika):

DSC_8016.jpg DSC_6409.jpg

Bilo je o tome reci i ovde (kapiram da je to ovo isto sto i ti trazis, odgovor je par postova ispod):

http://www.fiat-lanc...300#entry754707

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Taj ceo zadnji prekidač je oko 40€ tako da gledam da to bude malo povoljnije od toga ;) Stiker mi je poslednja opcija jer nemam ceo znak (uključujući i srebrni okvir).

@podvarak

Broj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ja sam mislio da ga menjas zato sto je ofucan. Onda stiker ne ide, to smo se slozili ;) .

Nista onda, reko' da pokusam da pripomognem... Nek je sa srecom "potraga".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi od Stila :D

Salu na stranu - jesi probao i neke druge, onu ekipu na Fiat otpadu kod Klenka?

Evo ti neki od brojeva koje sam pokupio u raznim oglasima:

0648731367

0628959834 ili 0631929694

063362182

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klenak ima, ali prodaju samo kompletno sa prekidačem 35€. Otvoriću sutra oglase pa da vidim da li neko ima, hvala u svakom slučaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla, 

 

jesi našo zadnji znak za Fiat Bravo? Imam sličan problem, imam znak pozadi samo je izbledela ona crvena slika unutra. Primetio sam da ulazi voda po malo izmedju providne plastike i slike.

Jel znaš kako se skida taj znak, tj. da li može spolja da se skine ili moram da odšrafim crnu plastiku sa unutrašnje strane gepeka i da li može samo slika da se zameni?

Svestan sam da je originalni znak jako skup pa bih probao sa zameno slike ukoliko je to moguće. 

Stiker koji se lepi spolja mi je poslednja opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menja se ceo prekidač. Opcije su original ~50€, neki sa otpada ~30€ i stiker ne znam koliko, par stotina rsd. Iskreno, mislim da je original jedino kvalitetno rešenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na info,  samo mi reci kako se skida jel može spolja ili mora sa unutrašnje strane gepeka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pokušavao, ali mislim da mora iznutra... da može spolja znao bi do sada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpala mi je plastika koja stiti prekidac za otvaranje gepeka (na vratima gepeka koji je ujedno i znak).

Cime bi to mogao da zalepim? Nekim silikonom ili posebnom vrstom lepka?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, meni je otpala providna plastika sa prekidaca - dobro je pa se desilo prilikom pritiska na dugme pa sam to video i  nisam tu plastiku izgubio. Jel neko to lepio? Koji lepak i da li lepiti preko ulegnuca za slova na "fiat" amblemu ili ipak po ivici te providne plastike pa na amblem?

Svaki savet dobro dosao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, chiki said:

Drugari, meni je otpala providna plastika sa prekidaca - dobro je pa se desilo prilikom pritiska na dugme pa sam to video i  nisam tu plastiku izgubio. Jel neko to lepio? Koji lepak i da li lepiti preko ulegnuca za slova na "fiat" amblemu ili ipak po ivici te providne plastike pa na amblem?

Svaki savet dobro dosao :)

 

Mislim da tu sada situaciju najbolje resavas ovako...

 

 

 

S tim da nikako ne lepiti lepkom...ja sam super-lepkom jedan znak totalisao. Koristiti dvostranu lepljivu traku...3m najbolje ako mozes nadjes, jer mislim da se ona i fabricki koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...