Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

O bogte, dizel sa toliko opreme :shock:

Tako sam i ja reagovao kad sam prvi put video Punto mjt hgt. Na dupe sam seo kad sam video da ima Punto sa fabričkim tempomatom :laughing: Samo šteta što su baš retki kod nas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kod nas znam za cijeli jedan, i to u oglasima negdje je bio, nestao je u roku odmah normalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problemcic, jedna dizna mi po dijagnostici malko naliva, sto i osecam ponekad u voznji kao da se u trenutku zagusi pa onda malo cimne i nastavi normalno. Kod koga mi preporucujete da odem da mi to sredi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problemcic, jedna dizna mi po dijagnostici malko naliva, sto i osecam ponekad u voznji kao da se u trenutku zagusi pa onda malo cimne i nastavi normalno. Kod koga mi preporucujete da odem da mi to sredi? :)

Nije ispod 150e jer se radi remont dizni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nova dizna 50 eura :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remont dizni se radi u svakom slucaju... I meni je jedna zviznula ostale su bile dobre i rekli su da se sve ciste, sredjuju a da se jedna remontuje. Cena je 150-160e Ali sta se dalje desava???

Ako uzmes polovnu diznu, niko ne garantuje da ce raditi kako treba, sto zna da se desi :D a ovako si miran jer imas sve 4 potpuno ispravne i ispitane dizne.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne napravim neke bolje slicke, evo ovih, sustina se vidi. :smoke:

th_27092012214.jpg th_27092012215.jpg

To je to od prilike sto se spoljasnog izgleda tice, preostalo je jos da se zadnji deo auta spusti jos jedno ~2cm i bombon'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nije problem u njoj vec u protokomeru, treba da se ocisti, mada je jos uvek sve u domenu razmatranja i razmisljanja. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio kod Gorana u servisu na proveri, ceo auto pretresen, kacen na dijagnostiku i sve super, svi parametri odlicni, auto je tip top sem poluosovina koje imaju lufta u flansnama. Znate li gde mogu nabaviti te poluosovine i da li se razlikuju od obicnog jtd-a i ovog jtd mjet-a, ja predpostavljam da su iste...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast na Punticu!

ja sam iznenadjen kao veliki JTD-ovac kad vidim nesto ovakvo :)

svaka cast,odlican izbor,neces se pokajati! samo lagano sa gasom,nije on ni malo naivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se nadovezem na odusevljenja, moj puntac je slican samo nije hgt, sporting ili kako se vec tvoj rangira :)

Moj ima isti motor, bez cipa, i sve isto od opreme ukljucijuci i hill holder :)

e sad pitanje, sta uradi sa felnama na kojima si ga kupio?

jel su jos kod tebe, dopadaju mi se, a moje su fabricke za emotion opremu, ove tvoje su malkice lepse, a moje unikatnije, pa se lomim sta da radim :D

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima. :)

@Djuntalica

sa felnama jos nista nisam uradio, stoje u podrumu na sigurnom i planiram da ih vozim ove zime a na prolece sam mislio da ih stavim na oglas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nista, naci cu te ja ove zime pa ces se kajati sto si iz vadio iz podruma :D

Salim se, tu smo pa se dogovaramo ako bude nesto moglo da se napravi, ja jos nisam siguran ni da bi moje menjao, al eto, ko pita ne skita ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milose bas lep puntic... da predjes sa njim milionce... xeexexeexexee :cheers:

nemke sa zfc-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego :smoke: malo ZFC, malo VW-club sad i ovde... :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...