Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posle duge potrage za alfom 156 i svakojakih razocarenja na koja sam nailazio naleteh na ovaj primerak Punta koji me je odusevio kako izgledom tako i voznim karakteristikama i opremom koju poseduje.

Auto je 2005. godiste i kupljen je od prvog vlasnika u Italiji. Prva registracija 19.04.2005. godine u Trentu od strane doticnog Marchi Roberto-a. Uz auto sam dobio i 2 kljuca i kod karticu. smile.gif

image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

I zajedno sa prvom ljubavlju koja ce nazalost uskoro na dobos ili u kobasice.

b10.jpg

A evo i nekih detalja:

- motor 1.9 MultiJet 74kw/101ks + cip

- sva 4 KW Inox stelujuca amortizera sa oprugama

- napred 284mm buseni i rezani vent. disk, pozadi takodje diskovi ali solid, buseni

- fabricke alu felne 15' sa takodje fabrickom dimenzijom guma 185/55 .

Od opreme ima digitalnu dvozonsku klimu, ABS, ASR kontrolu proklizavanja, el. podizace stakala, el. podesavanja retrovizora, bord kompjuter...

Inace ovo mi je prvi put da vozim dizela. :D

Pitanja, kritike ako ih ima i pohvale su dobrodosle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh vrhova!!!!

Jako redak i lep model. Cestitke na kupovini. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep primerak..nema sta da se kaze :thumbsup: . U fabrickom sporting izdanju sto mi se jako svidja. Mislim da ces lepo da se navozas, ima extra paket opreme :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ To i ja htedoh da predložim, ništa mu više ne treba...

Inače ako se ne varam, mislim da sam ga viđao na polovnim automobilima i da je imao pozadi one lexus štopove... Odličan primerak :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala svima na lepim zeljama. :smoke:

@Dr.Tuborg

bas tako, to je u nekom planu, ali pre toga da odradim sve servise i sredim sve sto treba. ;)

@Sikter

hm, jeste, rekose mi da je imao te ruzne stopke. :)

@Cmiro

jaoo ne staj mi na muku, sa onim 17 felnama je bio bezobrazluk, ali manjak para ucinio svoje, nadam se da cu ih jednog dana kupiti.

@Maki

gangstersko nego sta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra kupi crni sprej, zamotaj fisek i ofarbaj te srafove, izbise mi oci :) :)

Edited by FantomX

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing: :laughing: Kakav si ti car, ja na to nisam uopste obratio paznju. Sredicu sutra ako mi bude dosadno.

E da, najvaznija stvar, koja me stvarno odusevila je to sto auto poseduje i Hill holder, bas bas dobra stvar, bukvalno da se covek opusti i uziva u voznji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi gradski zvrk, sigurno ga je uzivancija voziti sa tim motorom + doping, na tu masu.

Ni meni se na Mk2b ne svidjaju ova buljava svetla, tako da se apsolutno slazem sa drugarima iznad oko izgleda prednjeg kraja, sve ostalo je vec i fabricki ekstra. Npr. ovako nesto:

DSC00802.jpg

Vidjam jedan maltene identican Multijet po NBG, debadged pozadi, sa nekim nadrkanim izduvom.

Da te dobro sluzi i u zdravlju da ga vozis !

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lep Punto! Čini mi se da sam ga viđao u oglasima, felne su mi mnogo poznate. Ja sam hteo da pogledam jedan 1.9 mjt hgt koji je bio u Staroj Pazovi i stalno mu je padala cena i auto otišao dok sam ja skupio pare :laughing:

Napiši malo utiske kako ide i kako troši, verujem da ubija kako ide sa tim motorom i tom konjažom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lep i redak primerak, kad vidim u puntu ovu digitalnu klimu ja se odusevim vise nego kad je vidim u autima vise klase, da te lepo sluzi, a i ti da vodis racuna o njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastično, san snova, ne može bolji Punto biti kako god okreneš... A tek koliko je motor redak u njima, barem kod nas, eh da mi je takav jedan u toj karoseriji, zlo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djavolji post ^^^ :lol:

Za chip dusu dalo, zna li se koliko je dobijeno tim chipom koji je vec u motoru? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, to ne bih znao, ali decko koji ga je uvezao, uvezao je jos jednog koji nije cipovan, i on kaze da ovaj ide pa blago receno duplo bolje. Inace, zeza me jedna dizna, naliva malo, pa ako budem isao kod Zeravice u Novo Milosevo oticicu i na valjke da vidimo sta oni kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi naveo, ali verovatno ima tempomat? Imala je većina tih hgt koje sam ja gledao. Proveri na valjcima i proveri i kvačilo da li proklizava, ko zna koliko ga je čipovao kad ide dupljo bolje :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:w00t: Izvanredan i redak primerak punta. Boja, oprema, motor, godiste.....sve naj naj. Neka te sa srecom sluzi i puno lepih i zadovoljnih km. Ako nije tajna koliko te je kostao ili barem koja je cena bila na oglasima, bas me zanima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bogte, dizel sa toliko opreme :shock:

Sad sam ljubomoran, još i kw gewinde..

Nemoj ga na 17, eventualno ako nađeš neke felge da mu j€beno stoje, inače je 16" majka za mk2 :thumbup:

I šta reći, puno sretnih km u njemu i nek te dobro služi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...