Jump to content
FAS Goran
neshaoct

14. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

aj zub nije strasno,zamisli neku drugu,na primer dovedem pevacice na skup i ti se zaglavis u jednoj od njih......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nekoga sa juga da bi isao na okupljanje? Nis, Le, Vr, Pi...?

Ja bih išao, ali još uvek nije sigurno.

Sada vise ni kod mene nije sigurno nazalost, prvo iz razloga sto sa ovog prokletog juga nije bilo nikoga pa mi se onda svasta strpalo za vikend. :realmad: Ako nesto budes iskombinovao da mozes da ides obavezno mi se javi, mozda zbrisem i ja nekako pa da idemo zajedno :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, izbacili ih iz anorexia kluba cim su montirale silikoncice, pa sada hoce nama da se prisljamce? :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,kicericu,za zamenika predsednika,odma,momentalno,svi jednoglasno,jel dovodis ove na skup,da razvucemo veci sator...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se to radi na američkom kontinentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovakve skupove se ulažu velike pare i za organizaciju i za promociju manifestacije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovakve skupove se ulažu velike pare i za organizaciju i za promociju manifestacije ;)

Dovla, samo da krene i ovaj nas BiH Fiat klub ;) ici ce sve samo od sebe vjeruj mi a trebamo pozvat i fiatiste iz hrvatske da dodju i potom obavjestis neku od televizija i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da bi ovi iz Hrvatske bili zainteresovani, baš ih malo ima na ovom forumu, a recimo naših ima dosta na njihovom, to sam baš primetio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa treba se malo vise povesti racuna o uzajamnom kontaktu :) da ih pozovu vjerovatno bi se odazvalo bar par clanova iz Hrvatske :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo što će imati kratko vreme da svare svu hranu. :laughing:

Oni imaju okupljanje 23.09.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da bi ovi iz Hrvatske bili zainteresovani, baš ih malo ima na ovom forumu, a recimo naših ima dosta na njihovom, to sam baš primetio..

Jedan od razloga zasto je dosta nasih ljudi tamo je i taj sto su forumi "Crofiat" i "fiatisti.hr" postojali jos od ranije. Znam da sam krajem 2006. godine kopajuci retke informacije neophodne za kupovinu Stila nalazio korisne stvari pored ostalog i tamo.

FLCS je tada bio daleko i od osnivanja, a ovaj forum je kasnije poceo da radi pod CBC, pa je, cini mi se pocetkom 2009., poceo da radi zasebno (ispravite me ako me secanje vara).

FLCS forum je sjajan, pre svega sto se tice druzenja, spremnosti ljudi da pomognu, strucnosti majstora na njemu i vidim da ima sve vise ljudi iz Cro ovde, ali ne u tolikoj meri. Da li iza toga stoji jos nesto, ne zelim da razmisljam niti se to tice ovog foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da bi ovi iz Hrvatske bili zainteresovani, baš ih malo ima na ovom forumu, a recimo naših ima dosta na njihovom, to sam baš primetio..

Jedan od razloga zasto je dosta nasih ljudi tamo je i taj sto su forumi "Crofiat" i "fiatisti.hr" postojali jos od ranije. Znam da sam krajem 2006. godine kopajuci retke informacije neophodne za kupovinu Stila nalazio korisne stvari pored ostalog i tamo.

FLCS je tada bio daleko i od osnivanja, a ovaj forum je kasnije poceo da radi pod CBC, pa je, cini mi se pocetkom 2009., poceo da radi zasebno (ispravite me ako me secanje vara).

FLCS forum je sjajan, pre svega sto se tice druzenja, spremnosti ljudi da pomognu, strucnosti majstora na njemu i vidim da ima sve vise ljudi iz Cro ovde, ali ne u tolikoj meri. Da li iza toga stoji jos nesto, ne zelim da razmisljam niti se to tice ovog foruma.

Ivane, doci ce sve na svoje mjesto vremenom :) samo treba imati strpljenja i npr spremiti se kad su njihovi skupovi pa ih posjetiti i potom ih pozvati na skupove u Beograd. Kad sam bio zadnji put ove godine na skupu na Kosutnjaku, osjecao sam se kao da sam u BiH a ne u Srbiji, takav docek i odnos prema nama je zaista za pamcenje i zbog svega toga ponovo dolazimo iz BiH na novi skup 30.09.2012 :)

Konacno sam i ja obezbedio slobodan dan na poslu.

Planiram dolazak ;)

Ponesi leskovackih specijaliteta :D meni vec voda ide na usta od same pomisli na leskovacki rostilj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo oni sa kojima se dva puta oljutis :guitar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moram da otkazem dolazak. :thumbdown:

Dosli juce sa cuturom u goste i svadba bas 30.09. Sta da radim, bas sam imao dobru volju. Lepo se provedite. :cheers:

PS obrisite me sa onog spiska da ne remetim matematiku

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brini,eto nas sa skupa na svadbu pravo dolazzimo.... >)

Ima li neko vremensku prognozu za 30. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima onaj tvoj pajtos AccuWeather, bas sam ga malopre pitao... Nije nikome za verovati, pogotovo skoro 2 nedelje unapred, ali po njima imacemo srece (jedino ako ovo sivo sa kapljicama :unsure: malo ne pozuri). Ali tu onda uskace Bane sa satorom i pevaljkama...

image.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam non-stop taj Accu i tačni su u principu. Neša ga dobro ubo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se reci za AccuWeather da su mozda i najtacniji...

Evo da dodam, W2U daje samo za 10 dana unapred (koliko ja znam, tako da je zadnji datum 27.9):

image.jpg

I naravno - najmanje pouzdana, mesecna prognoza koju Srbin refresh-uje na 15 dana (1. i 15. u mesecu): cuvena prognoza referentne ustanove sa punom odgovornoscu za izradu i prezentovanje prognoza vremena i voda, iliti RHMZ :unworthy::animier: :

image.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...