Jump to content
FAS Goran
neshaoct

14. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ljudi rado bih dosao, al ispitni je rok...

Ajde ljudi, pa kao da mi ostali nismo nekad studirali :sleeping: ... Za toliko se uvek nadje vremena...

A ionako studentu uvek fali dan da spremi ispit :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih rado,ovaj put na okupljanje,ali su mi vezane ruke.Naime,auto mi je neregistrovan.Cekam uplatu.Ima li mozda neko ko bi me povezao na Kosutnjak?A po mogucstvu i vratio.

Edited by zmilan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovaj skup bi bilo steta propustiti, ne zbog klope nego da se upoznamo...

Odavno vec planiram da svratim do intera i nikako, ovo je lepa i opustena prilika.

A i sada sam solo :) nema ko da zvoca.. tako da vidimo se ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih rado,ovaj put na okupljanje,ali su mi vezane ruke.Naime,auto mi je neregistrovan.Cekam uplatu.Ima li mozda neko ko bi me povezao na Kosutnjak?A po mogucstvu i vratio.

Pitaj Chelica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff, vrlo rado bih dosao ali ovaj put moram da propustim. Supruzi je termin 5. Oktobar i upravo smo u zadnjem tj. 9-om mesecu...

Sve najbolje, lepo se provedite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa povedi suprugu, renovirano porodilište Dr Dragiša Mišović je na tri minuta od Košutnjaka. Srediću ti apartman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podvarak, hvala ti ,unapred.

Za Bokija, ako je misslio na mene, pise levo dole...

Edited by zmilan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i vise nego dovoljno piva prosli put. Problem je sto ljudi uzmu pivo, sok...srknu malo,malo se zapricaju i pice se ugreje. Onda to ostavljaju i uzimaju novo hladno i opet ista prica... Posle svakog rostilja se bacalo brdo konzervi piva i soka...

Edited by mojito

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bude tako radio ostatke od pica mu izpolivajte po kolima. :thumbdown:

Valjda ce ukapirati da su svi koji dodju domacini skupa, a ne gosti na zurci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, jel primate i slavonca? trebao bi biti u Beogradu taj vikend pa bi navratio da vidim vozni park ekipe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nesha

baš bi lepo išli ispod znaka Stilo :laughing: I još jedan ovakav ispod jtd i imam kompletan auto :laughing: :laughing:

s32.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno dolazi i ortak iz kraja sa do ja.a 156- icom uzetom pre neki dan :) dzaba da pisem, to treba videti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...