Jump to content
FAS Goran
neshaoct

14. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Vidim ja da ce neki na okupljanju smuvati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su ćevapi isti oni kao kad sam bio u Sarajevu onda ćeš tako i srbijanku dobiti :harhar:

Buraz, drugo su u cevabdzinici a drugo su domaci kad ih mi napravimo :D

Ima... ali one obično idu kući vikendom :lol:

Dovla, ponjecu ti sarajevskih cevapa :D de nadji kakvu srbijanku za mene :D hocu ba da se zenim a zelja mi je da to bude sa srbijankom :D

Pa bi za 10 u pola sa lukom da zakazes probnu voznju? Eeee pa to je malo skuplje, mora da platis remont silikona i jos raznorazne korekcije (majstori ce vec da izvrse centriranje trapa gratis), pa vozi. :laughing:

Jbg buraz recesija hahahhahahahahahahahah :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U toj kombinaciji mozes da vozis samo nekog admina (ili ce oni tebe da voze). :laughing: Ove nase hibridne ne daju nista na crtu. :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Ljudi,jeste li primetili da je neshaoct jako srecan, ne vadi se vise nekim pricama od kako je smenjen sa funkcije da obezdebi "ribe"

,ali zao mi je Ivana,Ivane,nemoj da cutis sada, vec daj neki komentar,koliko ce ih biti itd,meni si obecao jednu,a sad vidi i samo da znas da ja to ne delim....,to je samo moje :) tebi mogu da dam pevacice,pa radi sta hoces :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi koji dolazimo iz Sarajeva, ocekujemo dosta zenskih stvorenja na skupu :D pa da vidimo da li ce se ocekivanja ispuniti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti da upises na uplatnici:

Svrha uplate

Ucestvovanje u Domacine ozeni se

PS Admini ponesite kamere mozda snimite neku epizodu pa prodate Prvoj :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce li imati neki pravac za potezanje? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja dolazim! Koga ima jos iz pravca Subotice, nek se javi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice potrebno i par ljudi za pomoc na licu mesta,pa ako je neko zainteresovan neka se javi nesi na telefon 0691113527 kako bi se dogovorili oko detalja...

ima li zainteresovanih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boki,moras da preciziras,ako nije tajna ti reci,pa se mozda zajebem i dodjem ranije,ako me ne bude bolela glava posle svirke :)

Mi koji dolazimo iz Sarajeva, ocekujemo dosta zenskih stvorenja na skupu :D pa da vidimo da li ce se ocekivanja ispuniti :D

a vi koji dolazite iz Sarajeva,treba da povedete zenske,a ne da trazite,ccccc,da se malo druzimo,medjunarodno i nemojte ovaj put da zakljucate pandu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panda je otisla prije dva mjeseca :) prodala se :D i dosao punto pa se i punto prodao pa sad cekamo neke pare da dovucemo ili punta ili lybru iz njemacke :) ovaj put dolazim bez auta al ako Bog da na sljedece okupljanje naredne godine dolazim sa novom vozilicom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice potrebno i par ljudi za pomoc na licu mesta,pa ako je neko zainteresovan neka se javi nesi na telefon 0691113527 kako bi se dogovorili oko detalja...

ima li zainteresovanih?

Pucaj sta treba, moze i na PM. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane,nemoj da cutis sada,vec daj neki komentar,koliko ce ih biti itd,meni si obecao jednu

tebi mogu da dam pevacice,pa radi sta hoces :p

Bane, je l' ti dobro :laughing: ?

Nikako da provalim da li ovih par dana posle raskida apstiniras ili preterujes :rolleyes: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo ja radim subotu ceo dan, nedelju sam slobodan pa ako mogu nekako da pomognem nije nikakva frka! Samo javite.

Nego Neso moze li online uplata, nikako da stignem do poste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Jos jedan Sarajlija na pomolu

Dolazim ;) mozda subota a definitivno nedelja

Edited by FlamingO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice pomoci recite sta treba, tu sam. Bitno mi je samo da znam unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prekjuče preživeo tu hiruršku intervenciju na zubu, to je da čuknem u drvo odlično prošlo, tako da ako to fino zaraste, možda se pojavim i ja... Jel zainteresovan neko iz Kragujevca da ide?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...