Jump to content
FAS Goran
neshaoct

14. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

pozdrav, jel primate i slavonca? trebao bi biti u Beogradu taj vikend pa bi navratio da vidim vozni park ekipe ;)

Prijatelju :) svi su dobrodosli pa i ti naravno :) sto nas bude vise to je bolje :) dolazimo i mi iz Sarajeva pa sto ne bi i ti dosao :) povedi jos Fiatovaca ako ih imas medju prijateljima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stizeeeeemm i to pravo sa svirke,radim svadbu u subotuu,dve pevacice,ima da dodjem sa njimaaa,nogice ima samo da vire iz Una,nece imati bas dosta nesta..... Ivaneeee,bice parola >SNADJI SE < ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i vise nego dovoljno piva prosli put. Problem je sto ljudi uzmu pivo, sok...srknu malo,malo se zapricaju i pice se ugreje. Onda to ostavljaju i uzimaju novo hladno i opet ista prica... Posle svakog rostilja se bacalo brdo konzervi piva i soka...

Onog piva za bebe nije bilo dovoljno. To treba pojacati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stizeeeeemm i to pravo sa svirke,radim svadbu u subotuu,dve pevacice,ima da dodjem sa njimaaa,nogice ima samo da vire iz Una,nece imati bas dosta nesta..... Ivaneeee,bice parola >SNADJI SE < ...

Mogu li ja da sviram bubnjeve? Ili bar nekoj od njih dve da drzim tercu? Moze i na skupu, da ne bude off :laughing: .

Sta je, stare drugare vise ne poznajes...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bice i ziva muzika :D

Ma ortak sve u fulu :)

ma kakvi stari drugari tebe cu prvog da otkacim,kad je mene devojka mogla mogu i ja tebe :p hahahahahh ,pazi sta si obecao,rekao si neke drugarice dovodis,ne drugare,sad je tebi pripala ta uloga ne Nesi,on je stidljiv decko :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, cujes li ovaj zadnji predlog? Ili jos bolje - ne 50% manje, nego 250 din po slobodnoj drugarici... Proguraj to, pa jos i da zaradimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

podvarak ima tih drugarica brdo..on se hvali po kraju kako nema mesta gde da ih mete...nek ih povede,dacemo mi punu cifru ..a ko hoce..on ili neko..nudim prevoz kombijem 8+1..klima..jes da mora da se plati nesto ali je udobno.. :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada od Novosadjana dolazimo Vule i ja najverovatnije... :)

Samo da nadjemo negde jedno ravnih 300 - 400 metara, to je nedelja, a navikli smo, salim se, biti cemo fini... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da se vas dvoje tamo napijete a ja cu da soferiram natrag.Man'te se utrkivanja :)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno kad naduvas muski :D

Sent from my Desire HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ortak,podvarak,pa zasto cutis tico jedna,dovodi to ,cccc,pa ja kad dodjem i kad izvadim mikrofon,pa to ce da bude uzivo,ko je pijan zaspao za stolom :p

konacno neka informacija i od ivana

a ljudi sam oda znate ivan mi je obecao da ce dovesti neku drugaricu za mene,ako ne bude tako,zovem neke cike sa konjskim kolima da teraju stila u pretop,staro gvozdje...

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da tražiš za Stila. Možda pogreše i odnesu neki u gorem stanju(npr moj) :rofl:

Inače, ako već ima popust za one koji dovode drugarice, može popust i za one koji dolaze sa devojkama i neće smetati vama da jurite drugarice? :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako cu biti raspolozen sa parama, ali voleo bi` da dodjem pa ako ima neko kome je usput da idemo zajedno, da se ne izgubim negde po sumama i gorama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da ce svi vide neke zene da nas pijane vrcu jucama :lol:

Sent from my Desire HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A subotom i nedeljom idem kod moji na selo. Hahahaha, vrh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima... ali one obično idu kući vikendom :lol:

Dovla, ponjecu ti sarajevskih cevapa :D de nadji kakvu srbijanku za mene :D hocu ba da se zenim a zelja mi je da to bude sa srbijankom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su ćevapi isti oni kao kad sam bio u Sarajevu onda ćeš tako i srbijanku dobiti :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima... ali one obično idu kući vikendom :lol:

Dovla, ponjecu ti sarajevskih cevapa :D de nadji kakvu srbijanku za mene :D hocu ba da se zenim a zelja mi je da to bude sa srbijankom :D

Pa bi za 10 u pola sa lukom da zakazes probnu voznju? Eeee pa to je malo skuplje, mora da platis remont silikona i jos raznorazne korekcije (majstori ce vec da izvrse centriranje trapa gratis), pa vozi. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...