Jump to content
FAS Goran
boki

Aeromiting Batajnica 2012

Recommended Posts

Tokom 2012. godine srpsko vojno vazduhoplovstvo nizom aktivnosti obeležiće značajan jubilej "Sto godina srpskog vojnog vazduhoplovstva".

Svakako najznačajnija aktivnost biće veliki međunarodni aeromiting na aerodromu Batajnica 02. septembra. Pored aviona i helikoptera Vazduhoplovstva i PVO Vojske Srbije, u letačkom i statičkom delu programa predstaviće se vazduhoplovi ostalih vazduhoplovnih organizacija Republike Srbije.

Očekuje se učešće velikog broja zemalja iz sveta (zemlje sa respektivnim vazduhoplovstvom, zemlje sa kojima imamo dobru bilateralnu vojnu saradnju, zemlje koje su učestvovale na aeromitingu 2009. godine i zemlje koje mogu predstaviti višenamenske borbene avione koje smo mi razmatrali u programskim dokumentima).

Aeromiting će se održati u organizaciji Ministarstva odbrane.

http://www.aeromitin...dex_srpski.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da trebalo bi da bude extra aeromiting sa dosta letackog programa i popularnih vazduhoplova i sa istoka i sa zapada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi svaki dan vezbaju i mogu vam reci da super izgleda, posle ne pamtim koliko godina sam video 3 29 - ke da lete zajedno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, došlo vreme Tićma...pričali smo o ovome...dakle...jel' da te cimam na PP ili fon, ili već znaš na šta mislim? :whistle::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste carevi :) Pa najbolje da vas smesti u kontrolni toranj :D ... Ne kontam cemu potreba biti sto blize kad lete ovi poluraspali mesersmiti, ja miting posmatram iz kumovog dvorista 2km udaljen, sto je sigurno sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ima dan i pre dana za miting...rade sve isto, ali nema gužve. :whistle:

A, ovo za toranj smo ionako mislili dan posle... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste carevi :) Pa najbolje da vas smesti u kontrolni toranj :D ... Ne kontam cemu potreba biti sto blize kad lete ovi poluraspali mesersmiti, ja miting posmatram iz kumovog dvorista 2km udaljen, sto je sigurno sigurno...

ma samo ti uzivaj i gledaj Mesershmite! ;)

Moj drug i istomisljenik (cikavili) i ja cemo da uzivamo taj dan a verujem i dan pre!

Kad krenu Rusi da lome nebo-bog te hebo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha ocete vi da mene nako obesi za jaja sa tornja? :) bice i suvise mnogo delegacija i ministara pa cu cak i ja morati da zaobilazim VIP salon u tornju :( a sam toranj ce biti pun stranih a i nasih rukovodioca pa cu ili blejati na terasi ili cu se ustekati na terasu kod nacelnika, pojma nemam . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav tornjaj... ja bih da me neko pusti na prag piste... ili bar blizu :)

Da me ne mrzi da se mnogo setam, otisao bi u Pazovu za letni program

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prag piste tesko, koliko sam upoznat sve ce poletati i sletati na dvojku tako da ti je mnogo daleko :) a uz to i neizvodljivo. Stajanke na bataji ovih dana izgledaju ko u ona srecna vremena (koja sam video samo na slikama) a od 28 - og kad pocnu a pristizu drugi ucesnici . . . necu da komentarisem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredi li gledati miting sa Dunava? Mislim da ima oko 3 km od aaerodroma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dunav je keva, gledas kako padaju avioni :D

Jedva cekam da polumrtav posle trke u Oseku izbauljam rano ujutru na aeromiting. To ce biti pravi dozivljaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa videces i sa Dunava ali ni izbliza koliko bi video sa aerodroma, a i ne smeju previse da idu na tu stranu radi aerodroma Surcin posto ljudi ne poznaju nas vazdusni prostor pa da ne upadnu kod njih slucajno a onda jbg.

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...