Jump to content
FAS Goran
dusko 23

Nuova Croma - navigacija / mape za fabričku navigaciju?

Recommended Posts

On 7/11/2017 at 10:42 PM, ilijalav said:
kako da rezem cd. kao iso fajl ili raspakovan.


Kao iso
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cd, brzina rezanja 8x. kako sam razumeo on bi trebao da pokrene apdejt odma po iskljucivanju znaka, ili mozda odma kada se ukljuci uredjaj?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim se ukljuci krece update firmware. Ako se prikaze logo, vec je krenuo da dize sistem, sve slicno kao na PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko u beogradu ko to radi da platim. ovako kako san mislio nece. a i ovi sa oglasa nece niko da radi jer kazu moze da pukne sistem. 

Edited by ilijalav

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/23/2012 at 3:53 PM, MladenD said:

Mogu da potvrdim da mape sa linka rade. Malopre skinuo i probao mapu istocne evrope i detaljnija je nego starije mape...

Tako da nema potrebe za kacenjem, link radi i dalje. Kod mene nije bio potreban nikakav update firmwarea, samo ubacio cd sa mapama i radi

druze sa kog linka si skidao mape, jer ih ovde ima brdo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskljucivo u fabrickoj varijanti - ne, posto je predvidjena za rad sa sopstvenom SIM karticom. Postoji mogucnost nadgradnje, npr. preko digitalnog emulatora CD sarzera (XCarLink, MicroLink), za koje moze da se dokupi BT modul. Mada, tu se vec postavlja pitanje i isplativosti i funkcionalnosti jer se za relativno malu doplatu danas moze pazariti i neka Android aftermarket multimedija, sa svim funkcionalnostima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/11/2017 at 10:46 PM, Pavke said:

Kao iso

A da li treba da se reze CD svaki fajl posebno, FW, pa posebno mape, a posebno treci CD da bude promena language-a?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze neko da mi objasni kako da instaliram navigaciju za fiat cromu 2006 i da mi da program koji mogu narezati hvala puno unapred

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit:

ovde imaš napisano naširoko o tome što tebe zanima, te možeš pročitati

 

 

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj u toj temi, tamo su vec ukljuceni ljudi koji se razumeju u tematiku i dobice notifikaciju, a ovako možda nikada ne vide ovo..

U svakom slucaju, admini će spojiti teme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima..  Imam Cromu 2010, i vec ima blue&me, ali bez navigacije

Samo da rezimiram, a neka me neko ispravi ako gresim :

Ugradim drugi uredjaj (NAV multimedia), odradim update firmware-a, ubacim nove mape, jeziika i sve to radi bez nekih modifikacija ?

Jel ne treba neka dodatna GPS antena ili je ona koju vec imam ista ?

 

Dodatno pitanje:

Jel neko mozda menjao fabricku krovnu antenu i stavio shark peraje ? Ne bih uzimao neku kinesku, vec bih video da li odgovara fabricka sa nekog drugog auta .. (VW, AUDI, MAZDA, VOLVO ...  )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebace ti dodatna GPS antena (fabricka ako hoces da razvlacis na krov ili neka aftermarket pa da je "ubudzis" negde).

Sto se tice radio signala, npr. za Vagen grupaciju ide drugaciji prikljucak - RAST 2/RAKU 2. On kroz koaksijalni kabl vodi dodatnih 12V za pojacalo u anteni (kao sto je i kod Fiata slucaj), ali je sam dzek drugaciji. Tj. ako vec budzis sa nekog drugog vozila, pored samog dzeka, moras da obratis paznju da li je pojacalo u uredjaju ili anteni.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...