Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam što se toga tiče kao dete :)

Sada kada si mi spomenuo ima da me kopka po malo, pa ću da razmišljam kako bih najlakše odradio i tako. Mada mislim da nema šanse da se uradi da valja.

 

A i koliko korisitm klimu ni manuelna mi ne treba :)

 

Inače, u skorije vreme planiram da konačno povežem mf i da eventualno ubacim tempomat.

A i bixenoni su mi u planu pre mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna kada će to da bude.

Vidiš da to planiram već 2 godine :D

A i kada skidam volan bezveze je ne presvući ga i ne srediti ručicu menjača i tako..sve povlači nešto drugo i u krug :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tempomat bi ti koristio pre nego što kreneš na more. :) Skineš volan, presvučeš njega i ručicu menjača, i povežeš ga. A bixenoni neka malo sačekaju, njih možeš i posle mora. Stilova svetla su dobra, a i nemaš na tom putu nigde deo gde bi ti oni zatrebali. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si :)

Samo da bih sve to izveo treba mi i ablender jer na moj ne može špulna sa mf volana.

 

Ako nađem za neku pristojnu cenu ablender probađu sve da sredim što pre. A volan nije u lošem stanju, ali baš mi smeta što je daleko lošiji od volana sa kojim je Stilo došao kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, šta će ti ablender, ostavi kratka svetla upaljena, a bez dugih ćeš se snaći.  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Bog da, 09. juna!  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je okupljanje, daj link, nisam u toku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, šta će ti ablender, ostavi kratka svetla upaljena, a bez dugih ćeš se snaći.  :laughing:  :laughing:

 

I to što kažeš.

Do Grčke je samo pravo pa mi ni migavci ne trebaju, a ko ih još i koristi po Srbiji :D

Inače, treba mi novi ablender da bih uvezao mf volan, a ovaj stari ablender savršeno radi, samo mislim da mi je to džabe jer nema šanse da ga prodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj deo kroz Makedoniju i pred izlaz iz Srbije, hmm... Bogami, radi tu i migavac jer ljudi često kilave čim nije pravac u pitanju.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna kada će to da bude.

Vidiš da to planiram već 2 godine :D

A i kada skidam volan bezveze je ne presvući ga i ne srediti ručicu menjača i tako..sve povlači nešto drugo i u krug :)

Bitno da planiras. :D Ako kojim slucajem nabacim kod mene pre, dacu ti gumenjar ovaj moj pa vozi sa njim dok ne sredis tvoj volan. Mada, tesko da cu cackati sam ovo :pc:

Khm, khm...ooooo Ivaneee.... :innocent::whistle::welcome::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš možemo zajedno da uvezujemo kod tebe dok ne naučimo :rofl:

 

Šalim se, nadam se da neće biti rpoblem da se uveže. A proxy sigurno možemo da odradimo.

 

Više mene zeza što sam lenj :D

Dođe vikend koji jedva dočekam i znaš koliko mi je do skidanja volana i 2 puta odlaska do Storellija da to sredi. I još kada ne bi ispalo kao fabrika baš bih se razočarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahah, znaci moj da bude zamorce da izgori ko licna. :D Ma moze, ionako na njemu patentiramo sve pred Sedlinom garazom, pa tek onda na GP radimo. Najbolje bi bilo vikend, ali necemo da ti kvarimo. ;) Ja tokom nedelje mozda ubodem neki slobodan dan, ali to ne znam unapred da l' ce biti. A 31. je blizu, cuo sam da ne pustaju bez MF volana. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha ja imam mf, samo nije povezan :p

 

Inače, evo šeme koju mi je VladaNS poslao

 

mf_VOLAN.jpg

 

 

Ovo povezivanje nije nikakav problem.

 

Znam već foru za iso klemice koje savršeno pasuju u navigaciju/radio.

 

Jedino što je malo nezgodno je vezivanje žica na ovaj konektor na špulni pošto njega još nisam video.

 

Za +12v uzmemo one japanere i to će biti gotovo fabrički.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaha, ja moj MF vozam uredno u kolima danima vec, samo sto stoji u kesici. :D Po spulnu sutra idem pa mogu da ti slikam da ti posaljem taj deo. Napravi spisak samo sta treba da trazim u prodavnici i kako se kaze na srpskom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači obojica imamo MF u kolima :D

 

 

A ablender ti ne treba? Nemoj kao i ja da se zezneš, ja već imam špulnu, ali moram još abledner da kupim jer sa moje ne može da se skine.

 

Inače, ako budeš u BGu javi da odemo na kafu pa ću da te odbacim do prodavnice gde ima sve što nam treba. Čak ti je i jako blizu devojke :)

 

A trebaju ti klemice za iso konektor i japaneri, mislim da je to na srpskom :D

 

I još žice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad imas vremena zovi otpade i nudi tvoj i doplatu za taj ablender koji ti treba. Negde ces da nadjes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaću tako sa ovima koji su mi bliži, ali videćemo već. Uostalom nije ni ablender preskup(valjda do 30e), a i manje bi trebao da izađe ako uzmem đuture sa tempomatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzimam i spulnu. ;) Ako je blizu devojke ima da proletimo pun gaaas, da me ne vidi, da vidimo kako ide Stiloo. :D Nabavicu svee. A lemilica? Ja imam onu obicnu, nije ona mala precizna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budete uzimali spulnu, obavezno trazite i dzek koji ide u nju sa parcetom kabla, duzina kabla nije bitna, to je najrizicniji deo da ne zeznete novu spulnu, a i da ne lemite u njoj nego sve da izgleda kao fabrika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up: Bolje poslusajte ovog decka ovde, da ne bi radile cackalice  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...