Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

15 hours ago, Axic said:

Mislis da bi upalio na -42? :D

 

zato se i stavlja na -42. kad ne upali da ne zaledi. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteh jutros na oglasima na Stila. Doslo mi da ga uzmem nazad i sredim :D 

 

Sta je mucenik prosao sve, vidim da je spojler otpao, branik oguljen, ulubljen, fali guma na papucici, sediste zguzvano i nema poklopca menjaca. Cak je i dugme MF volana koji sam toliko trazio nestalo u akciji

 

Sa druge strane parking senzori koje smo Ivan, Kuvalja i ja kacili rade i dalje.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20946060/fiat-stilo?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
 

 

714AD597-F2ED-41B5-9151-7C2D08E9567F.png

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji su parametri pretrage, kad si uspeo da izbunaris svog bivseg Stildzu ;) ?

Kada vidim te nase stare autice, uvek mi je prva asocijacija kako je tih par godina, pocetkom prosle decenije, bila super ekipa i druzenje na forumu. Pazi kad sam ti cak zapamtio i iz malog mozga izvukao "ET vanzemaljac" :) registarski broj, kod Ćeldže je bio "1331 IK" u nekom trenutku, itd. Ovo danas ni prici, sve manje druzenja uzivo, skupova, kojekakvih akcija zajednickih sredjivanja (koje su opet samo bile povod za druzenje i zaje*anciju), sve manje price o tehnici, DIY tutoriali su istorijska kategorija... Najveci deo cita sa strane, dosta njih se registruje samo kada ima neki problem i nema ih do sledeceg, mi malo :) omatorili a mladji nisu zainteresovani da preuzmu stafetu i tako...

U nekom trenutku kada je tvog Stildzu pazario Milosev drugar, cimao me je da sredjujemo oko nekih kablova, navigacije, sta li bese :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan udarim s vremena na vreme pretragu za hecbek 2004 godiste. Bude ih maksimum 20ak u oglasima tako da je lako isfiltrirati :) bas se dugo nije pojavljivao Stilo, brinuo sam se da ga neko nije razbio :D 

 

A da, tada je bilo ubedljivo najlepse druzenje od 2012-15 kada smo svi imali Stila i rasturali, domundjavali se, popravljali i cackali. Ja malo zadovoljim potrebu za cackanjem kola sa Minijem, ali nije to kao nekad. 
 

Bas pisem Kuvalji kako smo cele vikende rasturali kola. Sada me mrzi da zakazem parking senzore da ugradim. Mislim da je proslo i vreme da cemo svi ista kola da vozimo, a i da ce moci tako ispred kuce da se sredjuju. A nazalost vise se nema ni vremena za to. Ni automobila kojima za do 100e mozes svasta da ugradis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, novija se i opremljenija kola voze, sve to stoji... Ali je (bar meni) sve to bio samo povod za druzenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se. Ali nema se ni vremena vise. Ja u poslednje vreme radim prakticno duplo vise nego u tom periodu, a kad ne radim gledam gledam da budem sa porodicom. Za kola koliko ostane vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...