Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@MSPK video sam baš kod vulkanizera kog mi je Nizda preporučio baš dobre Mischelin enery za neke ok pare polovne, ali opet je mačka u džaku polovna guma, ali šta da se radi kada su preskupe i 15ice nove..Ja sam morao da se zbog cene guma odlučim za polovne zimske pa se nadam da će izdržati barem 2-3 sezone pošto ne vozim mnogo kola zimi

@Ivan to su te felne o kojima sam pričao pre par postova :) Ali ih na oglasima uopšte ne viđam,a i uživo baš retko. Na crnim karavanima savršeno stoje, još ako su zatamnjena stakla dođe mi da odmah zaustavim čoveka i ponudim mu mog Stila i doplatu :laughing:

@VladaNS koliko vidim po oglasima pršte Fiat felne na sve strane po cenama do 150e, samo treba probrati neke dobre i na biiip si :)

Inače, ja sam imao sreću sa gumama pošto sam dobio 4 bukvalno nove Tornado(tj Pirelli) gume sa indeksom brzine do 270km/h, ne znam da li to nešto znači, ali ne jednu se uopšte na autoputu za razliku od Astrinih Dunlop kojima posle puta do Italije i nazad fali 2mm šare :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam dvoje felni sa oglasa, dinamik 16", sto su sa gumama kostale manje od 200e i bile su dosta lose.. ma naci ce se nesto,samo da se moja finansijska situacija resi pozitivno..:-)

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su te felne o kojima sam pričao pre par postova :) Ali ih na oglasima uopšte ne viđam,a i uživo baš retko. Na crnim karavanima savršeno stoje

Nesto si se prebacio, ti si pominjao na karavanima ovaj 16'' osmokraki restyling model:

0258237_FIAT_Stilo_Multi_Wagon_1_9_Multijet_120.jpg

A ja pricam o ovim sestokrakim 17'' Toora ;) :

alloy3.jpg toora.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričali smo malo o snopu koji bacaju bele sijalice i evo kako izgleda kod mene to. Verovatno bi bilo bolje ako mi se ne bi tresle ruke :wallbash:

IMAG0102.jpg IMAG0103.jpg

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, najobičniji cool blue, lično postavljen i štelovan :)

Planiram da stavim i led diode u pozicije, ali me maksimalno mrzi da opet grebem ruke o akumulator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini tu foliju sa stakla.

Uzmi neki pismeniji foto aparat i podesi expoziciju na 5-10 sec i dobićeš kristalne slike.

DSCF3056.jpg DSCF2926.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema folije, samo mi se ruka zatresla, a slikano je telefonom koji očajno slika po noći, inače po meni mnogo lepše uživo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ti ovaj JTD drugar :D . Prelistao sam temu jos ranije . Dobro sijaju te osram bas belo , ja sam imao na Yugu i imam ih jos uvek izvadio sam pred prodaju :whistle: Philips Bluevision ali su H4 pa mi ne odgovaraju za punta. Narucio sam ih iz inostranstva malo su skuplje nego ostale ali vrede svaku paru , svako ko je video kako sijaju bilo je pitanje kakve su ovo sijalice :o:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za drugara :)

Inače, imaju i Bluevision H7 pa vidi sa nekim kome trebaju H4 da kupi H7 pa da se zamenite. A stvarno vrede, barem je meni lakše mnogo da vozim kada je belo svetlo nego sa žutim. Samo što su isto kao i ksenoni jako loše po kiši, mora nešto da fali :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo što su isto kao i ksenoni jako loše po kiši, mora nešto da fali :laughing:

Khm, khm, ksenoni u kojoj boji?

Probaj da provozas dobar 4300K komplet nocu po mokrom, pa se javi sa utiscima, sve ce ti se samo ka'sti ;) . Nudim ti da pogledas WD 4300K kod mene kad god hoces...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da ne sedam u tvoj auto, ima da me odmah to košta 300e :laughing:

Kad vidim mf volan kako svetli, ksenone, fioku ispod sedišta,..neću znati šta pre da kupim od toga za sebe,.a još i za CN ima da me ubediš :laughing:

Realno ove sijalice su lošije dosta od ksenona i nisu ni za poređenje, ali je izgled tu negde kao 4300K.

Inače, jesi bio nekad u Mađarskoj sa Stilom?

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad je prošao monsunski talas kiša ti se nudiš. :harhar: :harhar: :harhar:

Jedino u Adu da ga haubom uteramo pa da dajemo ocene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, jesi bio nekad u Mađarskoj sa Stilom?

Edo ide sa autom, a ja sam bio sa Nevenom zadnji put :) ...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je samo glupo da me cimaju u Mađarskoj za aftermarket ksenone jer planiram češće tamo da idem, a što se ostalog tiče svakako su isplativiji i bolji.

A što se kiše tiče kad budem u prolazu i krene da pada, odmah te cimam. šteta ipak da se tera takav auto u Adu :laughing:

Hahahha naljutiće nam se Edo za ovo objašnjenje ko koga vodi :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) , ja ti dugujem i vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma hajde :D sve cemo rijesiti kompenzacijom :p hahahha :D

jesi mi rijesio naljepnice ?

Edited by EDO_SA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edo lako ćemo za piva ako stigne navigacija u septembru :laughing:

Inače, ako te ne mrzi slikaj mi gde kod tebe stoji, ne znam ni gde bi stajala kod mene.

Danas mi je bilo malo dosadno pa sam sređivao plastične lajsne i one plastike oko retrovizora. Hteo sam da ostanu u fabričkoj, tj mat crnoj boji kao i pre tako da nije bilo potrebno biti mnogo pedantan. Ono što je bio veći problem je što su one 2 napred i zadnja bili pristojno izudarani tako da je morao da radi git i šmirgla, ali nadam se da je barem malo bolje nego što je bilo :)

12_1_E6_DE37_C_1014934_800.jpg

IMAG0105.jpg IMAG0106.jpg

12_6_AB68_C12_1067075_800.jpg IMAG0111.jpg

12_C4927920_704322_800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si ih malo osvezio...

Nesto gledam, jesu li kod tebe "AL" originalni farovi? Prilicno su "tanki", lako se prljaju i mute unutra, matiraju, grebu spolja... Na Stilu sam imao extra kombinaciju za nove farove kada sam ugradjivao ksenone kod Vlade Triona. Na Xsari su originalni, takodje "AL", slicna prica pa su mi ih sredjivali. Pogledaj i njih i Stilace po gradu kako su im matirali farovi u velikom broju.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalni su, nisu toliko mutni koliko su musavi trenutno :laughing:

Mada kada bi mi naišla neka povoljna kombinacija za nove farove ili polovne ksenon i sređene rado bih ih zamenio jer nisu baš 100% savršeni. Razmišljam i o poliranju iznutra i spolja i evenutalnom zatamnjivanju farova čime bi se donekle dobio i bolji snop svetlosti. Šta misliš o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...