Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Izgleda da se još uvek prave sajtovi u DreamWeaveru :D
Mada ovde ima i Bootstrap što je pohvalno :)
Za 80 evra i ne može bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i logo je radjen u dimenzijama 100x20 px pa je onda razvucen da izgleda vece :D Sav je iz piksela :D

 

Ne znam kako je kod vas u BG, al ovde na jugu kad kazes coveku da ces da mu odradis sajt za 500, 600e samo se prekrsti i iskulira te :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se Neše tiče od mene ima svaku preporuku. Svaki problem su rešili rekordno brzo i bez greške.

Ne pitam da se sprdam :) ... Ko se bese od nas ovde prvi prebacio kod Nese?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico, zaboravio si.

 

krstise.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ni znao nikad ali ako se zainatim Ik je pored mene i ima lom da napravimo.po temi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

500-600e za sajt! Boze me sacuvaj :D

 

Eto ga tipican poslovni covek sa juga :p

Jbg, sajt je nesto od cega mozes imati samo koristi. Zbog njega ce za tebe (tvoju firmu) da cuju sirom Srbije, mozda i Evrope, sveta.

 

Ako te zanima koliko je ozbiljna neka firma, potrazi im sajt i tu se uveri. Dobro, to ovde nije slucaj, s obzirom da svi hvalite majstora a sajt mu je blago receno neozbiljan :D Pogledajte samo slovne i gramaticke greske u tekstovima

Sta bi neko ko nema pojma kakav je to servis i kakav je majstor pomislio o njemu kad bi se prvo upoznao sa njegovim sajtom? :)

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima majstor sa sajtom :D On je mehanicar, ne It strucnjak :D

Gde god je bila bolja reklama losije sam prosao. Najbolja reklama je preporuka zadovoljnog musterije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino ako cu zbog sajta da odem kod nekog majstora!?

Nikad u zivotu nisam cuo da je neko zbog lepog sajta otisao kod majstora ili da se vratimo malo unazad,zbog lepe vizit karte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno ne razumete sta sam hteo reci, ali dobro...

 

Evo gugl mi je pomogao da pronadjem jedan sajt
http://www.autoservis-line.com/

Mozete online zakazati termin, obavesteni ste o trenutnim akcijama u servisu, mozete pogledati koje sve usluge mogu da vam ponude, itd, itd.

 

Ako si vec resio da pravis sajt i ako si ozbiljan servis, onda neka i sajt bude ozbiljan a ne smejurija.

 

Ja sam, recimo, iz drugog grada, cuo sam za neki servis na forumu i hocu malo vise da se informisem o njemu. Proverim sta gugl zna, kad gle - on ima svoj sajt. Ajde da vidim sta nudi, kada radi, itd...

 

Opet ponavljam, bolje ne imati nikakav sajt nego nesto neozbiljno

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane ja te razumem i podržavam.

Naravno, bitno je biti dobar majstor i korektan čovek pre svega.

Ipak, potrebno je i da čuju za tebe.
Stvarno ovde ima dosta odličnih majstora za koje nikako ne bih čuo da nisam čitao forum i preporuke drugih.

Ljudi koji su manijaci (u pozitivnom smislu) za kola će čitati forume, razmenjivati iskustva, gledati koji delovi se ugrađuju itd.

Takvi ljudi, tj, mi smo u manjini.

Većina će kada im nešto crkne na kolima ukucati u google-u: Auto servis Novi Beograd, Auto servis Karaburma itd.
E tu dobri sajtovi prave razliku.
500e je i malo para za dobar sajt.
Da ne ofujemo Igoru temu dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako te zanima koliko je ozbiljna neka firma, potrazi im sajt i tu se uveri. Dobro, to ovde nije slucaj, s obzirom da svi hvalite majstora a sajt mu je blago receno neozbiljan :D Pogledajte samo slovne i gramaticke greske u tekstovima

Sta bi neko ko nema pojma kakav je to servis i kakav je majstor pomislio o njemu kad bi se prvo upoznao sa njegovim sajtom? :)

Hvala Bogu da je dobra reklama ili site samo plus. Ali ja to malo drugacije gledam, po meni je neozbiljan onaj ko majstora trazi po izgledu sajta, a ne obrnuto.

Sto se Nese tice, verujte mi da njemu reklama bukvalno nije ni potrebna, jer se covek razbija od posla i najveci procenat ljudi dodje po preporuci. Ne znam ni sam koliko sam drugara uputio kod njega i nema nikoga ko nije bio zadovoljan. Par puta sam mu pominjao i potencijalnu reklamu na forumu, doslovno je covek rekao da mu nije potrebna, jer ne zna gde udara od posla ;) .

Iz tog razloga je pretpostavljam i takav site, cisto sa osnovnim podacima. A kome su bitnije slovne greske od preporuka forumasa, slobodno neka ide u tasna-masna servise :) , licno ih zaobilazim u sirokom luku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, slazem se u potpunosti sa tobom.

 

Ipak, ako nesto radis radi ga kako valja ili ga nikako ne radi.


@totti, uzmimo primer tvog placa :) Sigurno na jednim prodatim kolima zaradite onoliko koliko prosecan IT-evac u Srbiji uzme za jedan sajt (koji radi mesec dana) :D
Ne mislim nista licno, nemoj pogresno da me shvatis :)

 

I majstor ti za neku intervenciju na kolima uzme 20e za ruke, za posao od sat-sat i po :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se sajta tiče ono što meni bode oči je:

 

  • Užasno iskrzan logo
  • Default bootstrap tema, nisu se ni potrudili da je promene
  • Ovi krugovi treba da budu linkovi, ubacili su samo šta su imali da ne bi menjali krugove
  • SEO optimizacija ne postoji
  • Ukupno ima 10 rečenica na sajtu
  • Da ne gnjavim dalje, da otvaram source verovatno bih ko zna šta našao.

U pravu je Joshi, za 80e ovo je više nego dovoljno, pogotovu što za tu cenu daju i hosting i domen. Verovatno je ovo 80e godišnje, drugačije ne vidim finansijsku isplativnost rada.

 

A ja sam izradu sajtova batalio baš zbog onoga što Bane kaže. Kažeš čoveku 900e i misli da ga sprdaš, a ne razmišlja da treba mesec i po da radiš za to.

Za programera je u Srbiji daleko bolje imati stalni posao nego biti freelancer pošto u suprotnom nikada ne znate kada ćete nešto zaraditi.

 

Takođe se i slažem sa Ivanom, Neša se bukvalno razbija od posla. Neverovatno koliko se dobar glas daleko čuje, ali bukvalno. Takođe sam svima sa FLA automobilima preporučio Nešu i svi su prezadovoljni.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima majstor sa sajtom :D On je mehanicar, ne It strucnjak :D

Gde god je bila bolja reklama losije sam prosao. Najbolja reklama je preporuka zadovoljnog musterije.

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo novosti i od mene:

 

Pređeno ~1350km,

prosečna brzina ~99km/h što mu izađe na autoputu 120-130 sa par izleta preko i na magistralama vožnja na granici proklizavanja.

Prosečna potrošnja 5.0km/h.

 

Klima korišćena možda ukupno 2h, 3 osobe u kolima i auto ozbiljno natovaren.

Biće slika borda sutra :)

 

Najlepša stvar od svega je što se ni malo nisam umorio od vožnje. Štaviše išao sam još i večeras da se provozam malo.

Nadam se da je ovo dovoljan odgovor kolegi koji me je pitao da li bih i dalje želeo smrdljivog Stila i kada bih mogao da vozim nov auto(npr 500L) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je vode tj. mešavine Paraflua i destilovane potrošio za tu kilometražu ? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da je ovo dovoljan odgovor kolegi koji me je pitao da li bih i dalje želeo smrdljivog Stila i kada bih mogao da vozim nov auto(npr 500L) ;)

:D , kakvo je to prepucavanje palo, odavno sam se iskljucio iz nekih delova foruma, uglavnom pratim tehnicke teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic više ništa ne troši :)

Od zamene vodene pumpe je prešao oko 1700km i sve radi savršeno. Nadam se da će tako i da ostane.

 

@Ivan nije bilo prepucavanja nego je nekako donesen zaključak da Stila voze samo oni koji nemaju novca za nov auto, pa reko' da kažem moje razloge zašto vozim Stila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga vozim jos iz vremena kada je bio maltene blizu 5-cifrene vrednosti u EUR, tako da me te konstatacije ne doticu. Mada, cinjenica je da se nauvozila masa dreseva. Jedno vreme je to bila masovna pojava, cini mi se da se sada i smirilo.

Mene taj auto i dan danas zadovoljava sjajnim motorom, performansama, robusnoscu, krcat opremom... Uz zaista povoljno odrzavanje kvalitetnim delovima. Pisao sam i na mojoj temi da jos itekako uzivam u svakom kilometru sa njim, a vozim sluzbene azdahe od preko 30 soma.

A kolege znaju moju pricu, da sam pre godinu i kusur razmisljao o zameni i za nov auto, ali je ulozeno u mnogo bitniju stvar.

Ono sto sigurno znam da me posle 1.9 Stila nikad ne bi zadovoljio neki klot fen od atmosferca, kao sto svi proizvodjaci nude u opsegu od 11 do 13 soma.

Za mene je idealan porodicni auto nesto tipa AR 159 Multijet karavanke ili tako nesto novo, naravno. Dobar dizajn, pouzdana i jaka masina - i da kruziras sa porodicom, ali i da ga izgazis kad si sam, za svoje zadovoljsto.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slažem. Stvarno sam svašta vozio u zadnjih godinu dana i ne primećujem da Stilo po nečem mnogo zaostaje od daleko skupljih automobila. Jedino što mi u zadnje vreme nedostaje(jeste, razmazio sam se :) ) je tempomat. Što se ostalog tiče meni je Stilo sasvim dovoljan. Čak i ubedljivo najlepše sedim, tj ležim u ovim našim zavaljenim sedištima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...