Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobro da si spomenuo da tražim kada budem uzimao.

 

A imam i ja neku bezveznu lemilicu,a li mislim da će moći fino da se odradi ako uzmemo džek. U suprotnom bi bilo prilično mučenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj kad sam vec kod Igora poceo pricu...uzeo spulnu i ablender danas. Imam i taj dzek sto rece drug Kuvaljaaa. (Ako je to taj)

c4fc0579fc22ec736eca9416af39b17d.jpg

d005dc76e20e85293ebdf59f0cbbfc7c.jpg

Edited by Stiliša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači još žice od Zrnketa i to je to :D

 

A inače to je taj konektor. Nažalost meni nedostaje.. ali svakako uzimam ablender pa ću tražiti sa njim. Inače, koja je cena ablendera? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj, zavisi koliko imate izvucene pripreme tj instalacije, moguce je da ce jedan biti dovoljan i za jednog i za drugog, taj dzek se otvara i iz njega vade buksnice da se stave u vas dzek, one sigurno ne ispadaju i ne gune kontakt, a takve nisam nasao nigde da se kupe, i na kraju mozete da racunate na pomoc i na pravu lemilicu.

Stilisa, sto si ti uzimao i ablender, i kod tebe je izjedna?

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obojici ce trebati po 3 kleme iz donorskog konektora.

Posle restyle su ubacili integrisanu spulnu sa ablenderom, da te potencijalno bolje klepnu na servisu :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, spojena i kod mene. 40e je bio komplet, racunaj da je sam ablender do 20e. Cini mi se da mi je rekao da ima jos jedan ovaj komplet, ako ti treba javi. Za dzek sam mu dodatno napomenuo pa skinuli sa nekog tu Stila, inace bi bilo veselo, hvala na informaciji. Ja sam raspolozen za rad, samo da se iskombinujemo da svima odgovara. :) Mini skup u Bataji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je bataja u pitanju, racunajte i na moju logisticku pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bataja i dim odavno najavljeni , ali Igor kao zmiče vešto izmiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiliša ako ne nađem nešto bolje uzimam od tog lika :)
 

Inače, mogli bismo nešto zajedno da se organizujemo, zašto da ne.

 

Ivane, vidiš koliko slobodnog vremena imam kada godinu i po nisam ovaj volan montirao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bla, bla :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BoKte, nisam bio na forumu aktivno već pola godine, a Igor još nije povezao MF volan.. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se da će na skup pre doći sa :D363836_kljesta_ff.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavljujem se volonterski da 31. na skupu proverim funkcionalnost dugmica :D .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da cu od tih tvojih drangulija moci da pridjem sa cekicem, za skidanje volana.

Ako to ne prodje, ne gine mu Brus Li Ca.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ga juče, ima ablender. Uzimam od njega ili od ovih ih Inđije u zavinosti kome budem bliže ovih dana.

 

Kada smo kod čekića i lupanja čudno što Ivan nije spomenuo kako sam ja ubacivao parking senzore u branik :D

 

A volan verovatno neće biti spreman do 31og. Planiram da sve uradim kada povezujem i da presvučem volan, a za to mi treba 2 dana realno što za ovaj vikend neću  imati.

 

 

BoKte, nisam bio na forumu aktivno već pola godine, a Igor još nije povezao MF volan.. :thumbdown:

 

Baš sam pre neki dan hteo da te zovem i da vidim što te nema :)

A što se MF-a tiče ovo ti je kao u onom vicu kada Mujo Fati kaže "Luk osetiš, a 10 ćevapa ne" :D

Uraido sam ja u proteklih 6 meseci veliki servis i mali servis, zamenu remenica alternatora i radilice, reparaciju alternatora, mislm da je i navi u tom peidu ubačena, maska bez znaka, možda sam nešto i zaboravio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi vidi , počeo Igor da radi mehaniku, mali pa veliki servis, remenice...... :smoke:  Ne fališ se.

Igore misliš ono forhend u stilu Bekera ubacivanje senzora ?   :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, pusti me u q, oženio sam se, žena zavrnula internet :) Ali evo me u pravi čas, taman i meni da uradiš veliki servis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćuti ti matori što ti rastu dlake na dlanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A volan verovatno neće biti spreman do 31og.

Dolazimo da se druzimo, kao da ce neko uopste i gledati kola... Obicno parkiram sto dalje, pod drvo, u livadu :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...