Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bolens

Najskuplji Fiat na prodaju kod nas preko oglasa!

Recommended Posts

a ni krov nije originalni... jolly je imao platneni krov sa resicama po obodu... a ovde je neki leksan ili salonit :-(

Ali važno je da je cena prava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi dr.cosworth trebao da ode i da kaže čiji je praunuk i da im konfiskuje to :smoke: Vidoh ga ja pre 2-3 dana još na oglasu, mada ovo može da se napravi od fića kombija, što je verovatno u ovom slučaju i urađeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je u orginalnom stanju i ako je zaista vlasnistvo pokojnog marsala (predpostavka da je makar jednom seo u njega) onda cifra uopste nije visoka! Eto prilike za bogate kolekcionare! Za 20 godina vredit ce bar trostruko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanose se naši ljudi sa tim cenama. Bez obzira što je u "mint condition", pogotovu velikoserijski modeli kao što je taj pezejac ne mogu se prodati za tu cenu. Ali svakako Djape bi bio mnogo pozvaniji da kaže nešto na tu temu. "Asking price" je jedno... ali za koliko se stvarno prodao neki model ili stvar je sasvim druga priča i često ostane tajna.

Na malo poznatijim licitacijama koječega na primer na www.ebay.de uvek, pri razmatranju nekr kupovine, uvek prvo pogledajete kako su prošle prethodne aukcije za stvar koja vas interesuje "Beendete Angebote" i koja je postignuta cena "Verkauft, pa tek posle licitirajte i određujte plafon cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je neka ozbiljna budalastina. Eno originalni prevozi gajbe cuge u Morovicu u lovistu. Vrlo cesto tamo idem i non stop ga vozikaju iako se raspao. Ima drvene branike i platneni krov. Std, celicare ficine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na ovom placu pre jedno tri godine i za tih 10.000 ima da se probere par dobrih mercedesa, ne znam kako ovakva budalaština može da im padne na pamet

Share this post


Link to post
Share on other sites

U je....e! Pa izgleda da kod nas najveci klosari voze tako skupe aute a mi eto to ne znamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi mnogo gledaju TV pa se primili, da prodaju neki redak model u ekstra stanju pa i da traze 10.000 evra, a ovako vozio se tito, vozila se jovanka to ne pije vodu. Cuo sam da takva vozila uglavnom kupuju stranci, ali nisu ni oni ludi da bace pare tek tako, prvo provere sta je u pitanju, video sam jednom da je neko izbacio na mobile.de nekog juga kabria, sa presvucenim koznim sedistima, navodno u fabrickom stanju, isto je pomnjao tita i komunizam ... a i cena mu je bila oko 10.000 evra

a pricao mi je ujak da kod njega u svajcarskoj ima neki nas covek koji zivi tamo dugo i kupuje automobile ovde i prodaje tamo nekim kolekcionarima, ali oni traze da sve bude u perfektnom stanju ... i traze retke modele, a ne ove koji su sluzili da motorizuju bedne zemlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...