Jump to content
FAS Goran
dellas

Osijek street race show 9 + Drift + Drag / King of Europe

Recommended Posts

Chelic je krenuo iz klase 15,u polufinalu probio u 14,ako bude isao kao jutros 13,9 da nemaleriseno lako moze da se desi da uzme neki pleh...a i da ne uzme,vozi se nocna trka opet ima sansu da ponovi...u svakom slucaju vreme od 13,9 je najveca nagrada ... :)

Tapatalk

Jel mozes da mi nadjes ovih 13.9 posto slabo vidim a mala su slova

log007.png

log008.png

log009.png

log010.png

log010.png

log011.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

dr Cos probaj ovde da nadjes

OSRS No.9 Race no1

dnevna:

1 Tiro Haris

2 Edvard Galić

3 Admir Čusto

4 Mario Križanić

6 Janko Mikulic

8 Zorak Slavković

10 Nenad Žalac

11 Franjo Trulec

12 Ivan-Aron Gotler

13 Ivan Gmajnić

14 Damir Slunjski

15 Marko Gmajnić

16 Zlatko Eđed

17 Vedran Sember

18 Snježana Matić

19 Davor Muharemagić

20 Andreja Majić

21 Tomislav Romić

22 Aleksandar Bijelić

23 Sven Luketić

24 Marijo Falamić

25 Ivan Matić

26 Toni Rilje

27 Josip Pap

28 Marin Buličić

29 Nikola Martinović

30 Berislav Lučić

31 Damir Bušić

32 Ante Buličić

33 Goran Ilijev

34 Slavica Obradović

35 Mario Skokić

36 Vlado Moravek

37 Igor Jurinić

38 Dario Konopek

39 Danijel Babić

40 Mirko Latinović

41 Tamara Radošević

42 Esad Došljak

43 Nikola Mladenković

44 Esad Došljak

45 Marko Turišić

46 Zoran Breščaković

47 Lazar Cvjetković

48 Ranko Aluga

49 Luka Pavličević

50 Bojan Radivojević

51 Miloš Ilić

52 Tomislav Marević

53 Aleksandar Jovanović

54 Emanuel Kusetić

55 Suad Mešetović

56 Robert Meljkuti

57 Ivan Fakin

58 Marko Delić

59 Antonio Mamuša

60 Zoran Jovanović

61 Mario Ščetko

62 Nebojša Blagojević

63 Danijel Jurišić

64 Peđa Urošević

65 Vice Bojko

66 Igor Vučković

67 Franjo Plodinec

68 Ivan Vulović

69 Damir Ožegović

70 Siniša Torlaković

71 Dejan Dančula

72 Aleksandar Čelić

73 Ozren Semper

74 Ivan Živković

75 Nikola Alfirević

76 Vinko Blažević

77 Domagoj Pavić

78 Siniša Basta

79 Stefan Vidić

80 Savo Trninić

81 Bojan Olajđija

82 Aleksandar Kostadinovic

83 Nebojša Petrović

84 Zlatko Salitežič

85 Milorad Melezovic

86 Tomislav Kreševac

87 Jovan Trivković

88 Hrvoje Riđan

89 Hrvoje Galović

90 Danijel Jerković

91 Jasmin Hrnić

92 Dražen Žiža

93 Dušan Ustić

94 Ivan Hečimović

95 Goran Đurić

96 Antonio Kelemen

97 Boris Nakič

98 Karlo Crčić

99 Davor Brzak

100 Marko Keretić

101 Davor Brzak

102 Vladimir Miljenović

103 Ćosić Petar

104 Ivor Majer

105 Igor Stričko

107 Tomislav Magic

log.png

log002.png

log003.png

log004.png

log005.png

log006.png

Celicu ne secam se zasto si vozio u 14 klasi 21 sekundu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 1. trci je Audi S3 Mk1 bio slab da sa svojih 225ks bude ispred mene iako je zbog 4 vuce bolje startovao.

kolega cestitam na osvojenim mjestima i hvala tebi i Vuloviću sa Ibizom sto se ocistili Osijek za jedan dugi period od komaraca :D

a samo da kazem da je audi ako mislis na srebrni OS table obicni a3 1.8 t al cipiran na nekih 220 ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBG...

Ovako, sad cu da pokusam da ukratko prepricam jucerasnje dogadjaje!!!

Kad smo stigli u Osijek docekala nas je zajeb...ma najzajebanija ekipa na Balkanu... Edin x2 (Edinko i Edo bu), Admir i Rijad.. ludaci iz Sarajeva koje vecina vas poznaje sa rostilja :D tu je bilo mnogo zaxebancije sa njima, Sarajevskih cevapa i Sarajevske Pive :p

U pauzama zaxebancije, bio sam zaposlen trkama, a trke su jedan od razloga odlazaka u Osijek. Na 1. nezvanicnom treningu napravio sam vreme od 14.1... to vreme je bilo iznenadjujuce, posto sam znao da to mora bolje, ali prilike na stazi i prilike van nje su kumovale takvom vremenu, pre svega hladan asfalt, umeren vetar suprotnog smera od smera kretanja automobila, i slikovi u izuzetno losem stanju. Kada je sve doslo na svoje mesto, krenule su kvalifikacije na kojima sam uz malu zadrsku cepao pun gas i tu sam spustio vreme na 13. 970 sto i dalje ne garantuje dobro vreme u klasi 14 pa sam odlucio da vozim 15.

U klasi 15 sam se smorio ko Vuk u pustinji jer sam shvatio da sa m mnogo brzi od klase, i da moram da vozim bukvalno na pola gasa i veoma pazljivo kako ne bi probio u 14, sto sam u prvih par trka uspeo jer sam mogao da doziram tako da na na kraju budem za branik ispred protivnika. Trojica su otpala a 4. je bio Sejo govedo sa Seat ibizom protiv kog sam morao da probijem jer je imao problema sa nitrom i nije znao da li ce moci da vozi nize od 15. Naravno, ja sam probio, ali kolko je glup i on je probio za 4 stotinke tako da smo obojica otisli u 14 a u finale je otisao neko 3.

U 14. sam imao srece jer je prvi protivnik odustao kad je video s kim treba da se trka :D tako da je 1. trka bila samo formalnost i trebalo je da samo prodjem cilj, sto sam i uradio sa vremenom od nekih 33 sekunde :D U 2. trci me je cekala Honda civic turbo koja je na pola trke krepala (ionako ne bi imao sanse jer sam na 200m bio jedno 30m ispred njega), tako da sam bukvalno bez muke stigao do 3. kruga. U polufinalu maler protiv Astre Turbo, jer sam i pored dobre reakcije i odlicnog vremena od 14.083 izgubio za stotinku i par hiljaditih pa sam se borio za 2. mesto sa Audijem S4.

S4 se posteno ukenyao i na startu je napravio Red light, sto je znacilo da sam ja 2. u klasi.

2. trka je bila malo drugacija posto se culo neko pistanje iz auspuha... da li je neko crevo popustilo, da li je auspuh malo naprso ili je nesto krepalo pa sam resio da trening odvezem bez nitra i izmerim vreme auta. 15.4 bez nitra je bilo solidno vreme pa smo krenuli da se vozikamo po klasi 15. U 1. trci je Audi S3 Mk1 bio slab da sa svojih 225ks bude ispred mene iako je zbog 4 vuce bolje startovao. u 2. krugu sam dobio Opelo kadeta koji ide oko 14.1 pa sam spremio taktiku da ga forsiram od pozadi kako bi on probio... To se i ostvarilo. u 3. krugu opet Sejo govedo koji je cvileo da ga opet pustim, sto sam i ucinio iako do 300m nije imao nikakve sanse(dogovorili smo se da idemo bez nitra), i onda sam ja popustio i on je prosao dalje. Ostala su 3 a ja sam cekao da neko probije, kako bi u barazu pokusao da osvojim 3. mesto. Sejo se trkao protiv onog istog opela astre kao i ja u 1. trci i obojica su probili sto je za mene znacilo da vozim za 2. mesto. U trci za 2. mesto sam vozio protiv VW pola GTI 2011. god. iz Zg koji vozi tu negde oko 15.0 pa nisam smeo da dajem sebi previse fora jer bolje vrabac u ruci nego golub na grani. To se i obistinilo. Pustio sam ga da odmakne malo i onda sam krenuo u napad... U trenucima kad sam ga prestigao dozirao sam gas kako bi bio malko ispred njega, sto se na kraju ispostavilo kao los potez jer sam bio ubedjen da sam nekih 20-30cm ispred njega. Kako je u toj trci bilo dozvoljeno da se vozi 0.3 sec. brze od indexa klase ja sam odvezao 14.979 a on 14.971 i tako sam ja ostao 3.

Sve u svemu, ja sam se unistio od trkanja i zaxebancije tako da sam zadovoljan i ostvarenim vremenom i sa 2 osvojena pehara!!!

Velika zasluge za ovaj poduhvat pripadaju i: FLCS (cija je zastava ponovo bila istaknuta u boxu), Auto servisu Goran, bez kojih nista od ovog ne bi bilo moguce, Nova speed Chiptuning i Raletu koji je sve posolio kako treba, vernim fanovima Fiat-Lancia Edinima, Admiru i vozacu jednog malog Pola Rijadu na fenomenalnoj podrsci koju su mi pruzili u Osijeku i na bolesno dobrim cevapima koje su specijalno doneli iz SA... ali bez luka :D i svima koji su pruzali podrsku tokom celog projekta!!!

Video nesto kasnije.

Cevapi su bili vrh cjelokupnog dogadjaja :D zar ne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...