Jump to content
FAS Goran
bobiskaslobodan

Punto Abarth 1.2 16v CVT Speedgear 7 speed tiptronic

Recommended Posts

Drugari juce sam uzeo supersprintovu izduvnu granu i montirao. problem je sto moj auto ima 2 lambda sonde.A grana mesta za jednu.I nista montirao sam sondu jee morao da produzi lemljenjem jer nije mogla da dohvati ovu drugu je ostavio ukljucenu.Uglavnom mi se upalila ona lampica za kvar zuta pumpa......i sad dok neodem na dijagnostitu necu znati sta je bas sam se iznervirao...ako neko zna da pomogne super....znaci ona grana iz oglasa super sprint ja imam 2 sonde na grani mesta za 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto za 10-ku. Sve na mestu....savrseno :thumbsup: . Jel' fabricki abarth? Ja koliko znam samo 1.8 HGT da je radjen u abarth verziji. Gledajuci ove slike rekao bih da gresim :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si rijesio problem sa lambda sondom, ako nisi neka ti mehanicar razmota iz buzira i tako produzi kablove za lambda sondu kako bi dohvatili dokle ti treba. Ili kupi novu sondu sa duzim kablom. Imao sam slican problem.

Inace ti je auto super, ima sve samo uzivaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvuk je onako na vecem gasu kao da rezi......u normalnom rezimu se ne dere ili slicno.znaci mu definitivno lakse mu je da ide pogotovo na vecim obrtajima......sad sam isao za Cacak i Uzice tek sam tad osetio pravi efekat definitivno mnogo lakse ide kad treba da preteknem ubrzam.i lepo sam se iznenadio npr.za 155km sa punom bocom plina za 155km mi je potrosio 850din.znaci kad sam dosao u bg otisao na pumpu i stalo je samo 850.vozio sam ga normalno par puta pretekao slepere i ar puta malo brze vozio gde ima uslova za to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni najlepsi na forumu. Vozis li ga i dalje?

 

 

Prodat je ovaj Punto odavno.

 

Clan @bobiskaslobodan je od mog kolege sa posla rodjeni brat, tako da sam upucen sta sada konkretno vozi (BMW 3, 2001-02 godiste).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto se nalazi ovde u Kragujevcu i prebačen je na KG table, a mislim da ga vozi neko ko radi u Fiatu, a ništa nije menjano, sve je ostalo isto ovako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima kozu iz Alfe GT,kolikp sam popricao sa deckom koji ga vozi.Potrudicu se da ga dovedem na neki od narednih skupova.☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima kozu iz Alfe GT,kolikp sam popricao sa deckom koji ga vozi.Potrudicu se da ga dovedem na neki od narednih skupova.☺

 

Mislim da je Nešović postavljao neke slike tamo, verovatno se njih dvojica znaju, tako sam i pretpostavio da radi u Fiatu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...