Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa ti, bratko, onda uzmi auto na lepe oci... Da posle samo places. Jednom je dovoljno da se ukanalis, a za dva puta si vec stekao titulu: naivan sam (najblaze receno). 

 

Tiha. Jeza. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovoga dosta kod nas.

Nanošenje kobita mu dođe sirotinjska prirprema za prodaju.

 

Nedavno me ortak zamolio da odemo u Vinču kod nekog lika koji, opet, navodno dovozi pretežno Puntiće iz Austrije kao nove i skoro ni jedan nema više od 97000km!!!!

Uglavnom su benzinci.

Poznato mi je da su automobili iz Ausrtije i Nemačke debelo počeli da trule kada dođu kod nas na prodaju.

Ovaj Punto je bio sav isprskan kobitom, čak i po motornom prostoru, po ekspanzionom sudu itd. Kraj je bio kada sam zalegao ispod auta i video  da se sija crno odozdo.

Pitam ja: Gazda što ga išprica ovoliko, ne vidi se kakv je lim.

On će meni: Nisam ja to ovi iz Austrije tako čuvaju kola ...

Odosmo mi dalje.

Do kraja dana neka veverica se upecala jer je oglas bio skinut.

Eto tako to ide.

Dok je ovaca biće i džempera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ja uvek kazem da je dobar auto iz Italije najbolji auto.

ODozdo budu u fabrickom stanju jer se ne sole.

E sad ima oblast Bolzano gde takodje sole ko nenormalni na samom severu Italije ali tamo zivi 80% nemaca i svaka reklama na prodavnici ili autu je na nemackom i tamo su kola takodje losa odozdo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma1986 zavisi dal doticni u tom trenutku ima auto iz Bolzana ili iz Barija :D kao i dal auto ima opremu neku pristojnu ili je klot 

Ako je u ponudi klot auto to je najbolje da se uzme jer se oprema kvari i auto se kupuje da bi te prevezao od a do b a ne da se pritiska po multimediji ili da te masira dok cekas zeleno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto o kom smo pricali nije bio njegov, vec od momka koji ga je kupio od Duleta 3 godine ranije, tako da ne vidim neki Duletov interes da nesto laze. Takodje, auto je pregledan komplet, na dizalici, nema rdje, sve super. Ali mi nije jasno @Dule 021 da to sto je auto iz jbnog Bolzana stavljas na jednom mestu u pozitivan, a na drugom u totalno negativan kontekst

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa momci Audi nije isto sto i Opel i Fiat. 
Ako to dosad nista shvatili sta cu vam ja. 
Iz Bolzana sam se zaista nagledao truljavih kola ali ne mladih kola koja ne mogu da struljave. Audi koji sam imao je bio kod mene pre 4 godine a 2011 godiste je a to bi izdrzao i najveci lom od auta sto se tice korozije i soljenja. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule, ja nisam jedan od onih sto uvek ulaze u raspravu sa tobom, slozices se da sam umeo da budem i na tvojoj strani u nekim situacijama. Ali ti si bukvalno u poruci napisao kako iz te oblasti dolaze brutalno odrzavani automobili i sve full, a ovde kazes kako iz te iste oblasti automobili losi odozdo.. Slozices se (ustvari verovatno neces) da su te dve izjave prilicno kotradiktore, tj da na jednom mestu hvalis a na drugom kudis automobile iz cuvene Bolzane, za koju uzgred pre tebe nisam nikad cuo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma klasican preprodavac, hvali svoga konja... Ne obaziri se @rkoma1986, bitno da si ti zadovoljan i da te auto dobro sluzi.

Njegovo pravo al treba citati i izmedju redova jer se na kraju ispostavi...

image.thumb.png.2f13b776ff0b0dcb42e4f622f84b5636.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. 
Ako je vama isto auto star 15 godina i auto star 6 godina pod tretmanom soljenja onda sta da vam kazem. 
Nigde nisam napisao “sva” kola jer mlad auto ne moze da bude truljav ali sa godinama u toj oblasti svakako ce negde pokazati. 
Ono sto je cinienica da su ta kola odrzavana extra i u glavnom dolaze ispravna ali kad dodje nor Golf 5 2006 on obavezno ima korozije po sebi ako nije zasticivan naknadno a obicno nije.  Prednji krajevi trepni i blatobrani prednji iznad tocka su redovno sa korozijom i retko da je nemaju kad dodju iz Bolzana ali vi gledate iz svog ugla gledanja a ja iz svog i ne verujem da vam vredi objasnjavati  vise jer nemam ja sta da hvalim auto iz Bolzana ako to nije dobar auto kao sto je bio taj Audi a uostalom da je bio los ne bih ga ni uzeo. 
Prema tome ne pricam ja jednom ovako a drugi put onako nego i dalje tvrdim da su kola iz Italije najbolja kola ali ako su zdrava limarijski i ako su odrzavana a nije da ih nema tamo kako svi misle jer kako u Srbiji ima mali broj ljudi koji odrzava i vozi auto kako treba tako ih ima i u Italiji. 

2 minutes ago, andreja.micovic said:

Ma klasican preprodavac, hvali svoga konja... Ne obaziri se @rkoma1986, bitno da si ti zadovoljan i da te auto dobro sluzi.

Njegovo pravo al treba citati i izmedju redova jer se na kraju ispostavi...

image.thumb.png.2f13b776ff0b0dcb42e4f622f84b5636.png

Klasicni preprodavac klza kog za citavih ovih 12-13 godina niko nije jos napisao da sam ga prevario za bilo sta!

E bas sam klasican. 
Pre ce biti da si ti klasican srbo koji misli kako je prepametan i trpa ljude koji rade posteno u korpu sa ostalima koji i ne rade bas posteno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasican onaj najklasicniji, vara ljude za km...

Ima i prtscn u arhivi... kaceno vise puta... 

 

Socijalni eksperiment... ili slucaj... ne secam se vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhvatila se prostituka za banderu......:lol:

Da se ponovimo, jel imas negde bilo kakv post, status ili poruku gde je neko napisao da sam ga prevario? 
Sedi 1. :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...