Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Što je najgore, ako pristane za 1200€ uzeti ga i raščerupati za delove po forumu... mnogi bi se spasili muka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhah,koji ste vi kraljevi!!!

Dobro ste me nasmejali :lol: :lol: :D

Mada ideja je odlicna,i ovaj transkript razgovora,da se lepo vidi kako muljaju ti preprodavci.Uglavnom svi imaju iste fore i nikad ne odgovore na ono sto ih pitas vec samo mazu i vrdaju.

Veoma poucno za buduce kupce koji nemaju iskustva u kupovini auta. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno je lik stavio poštanski broj za Pančevo (26000), grad Smederevo, a nalazi se u Kovinu ?? :wallbash::laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, pustite coveka!je l vidite da ne zna gde mu je dupe, a gde glava!xaxaxa! Dupe u Pancevu , a glava u Smederevu, a auto u Kovinu. Taman izmedju! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozivni broj za Smederevo je 026 pa često ljudi stavljaju poštanski broj 26000 za Smederevo, a 13000 za Pančevo ;)

Mada, istini za volju, zaista ne znam kakve veze ima Kovin sa tim... osim šo je tu negde... između :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao 140.000? a on presao milion, kao da ga je neko sazvakao pa ispljun'o, od enterijera do exterijera a vitalni delovi motora je pitanje mada sumnjam da su dobrom stanju.

Do sada je bilo da je dobro i skupo a sve vise ima onoga da je skupo lose a jeftino raspad, treba otvoriti cetvore oci.

Edited by Dragan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ovaj iz Nisa ima nekog losijeg od ovog, pa je poturio slike od ovog iz Pk u dogovoru verovatno, inace ovog iz Pk vidjam stalno u prolazu, ali prljav je uvek maximalno pa i nemoze da se vidi kakav je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi drugar nekog Stila JTD vec mesec dana ali uglavnom po placevima i tuga sta se prodaje . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok bre, kupio je alfu 156 prosle godine i trazio je isto tako nesto ali auto je zaista i sad kao nov nego se valjda sve dobro brzo proda pa ostanu lesevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovaj stilo sa ova dva oglasa je jedan isti auto, kilometraza im se razlikuje za 2000 km, cena, grad, datum postavljanja... ko zna kakva je mutljavina i preprodaja u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ticma, mislio sam na to da se razume i zna sta da pogleda kod auta i vidi sta je lose, zato je problem u njemu :laughing: , da nezna uzeo bi neki "extra" "nov nov" kako u zadnje vreme pisu po oglasima i najebao bi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za sve preprodavce postene i realne, ovako nekako se pise oglas ...

http://www.polovniau...yenne_turbo_48/

untitled.jpg

Ovo me podseti na neke oglase kad sam gledao u Svici. Ganz korekt! Jos da je cena 2900, a da imam 29000 za gorivo i pivo za sve sa foruma! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moze i za auto koji se prodaje za 2900 da se napise ovako korektan oglas, fali to to i to, i znas sta kupujes i sta ces da menjas u bliskoj buducnosti, a ne odradjen veliki servis u nemackoj, racuni izgubleni u madjarskoj, a auto se dokotrljao do Srbije ...

@Dragan G, ne razumem te, pogledaj Astre 00-02godiste, kostaju preko 3000 i sve su redovno odrzavane :D ali u nemackoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...