Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sedišta su ista kao moja, a centralna konzola mu je od Sportinga, sa obzirom da ima ove poklopce preko štopova, verovatno je prethodni vlasnik Nemac voleo da ga sređuje, mada ofarbana hauba koja nešto i nije najbolje u nijansi da krilima i taj branik ukazuju samo na jedno, tj da je udaran napred..

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniau...112/fiat_bravo/

1ae301611b14_800x600.jpg

Šta mu fali ne znam, ali znam da ga je pre manje od mesec dana lik iz Kg-a prodao preprodavcu isto iz Kg-a, on je dalje prodao u Šabac, pa ga sad prodaje lik iz Novog Sada, to je znači četvrti čovek koji ga prodaje u poslednjih mesec dana..

Evo ga opet, samo što je sada završio kod nekoga u Smederevu

http://www.polovniautomobili.com/oglas2985361/fiat_bravo_full/

Untitled.jpg

Ne kontam samo kako uspeju da ga se otarase tako lako, da li se ljudi lože na ove folije ili šta je u pitanju!? neko prodaje auto po razumnoj ceni po godinu dana, a ovaj lom je se prodaje već peti put u poslednja 3 meseca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Sikter brate, menjaju se, rade zamene. Problem je samo jednom dok dodje do preprodavaca, posle se vrti mesecima cak i godinama kod kolega, dok ne naidje neki kukavac i iskesira tog loma sa zadnjom kintom a na njemu se izradjalo 20 preprodavaca i svako je skidao sta je stigao i vadio "mast" kad god je seo u njega, jer "sta ga briga kad je za preprodaju"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu jedino da se setim početne cifre, ali garantujem da su svi dizali cifru za po 100-200 eura, mada sa obzirom da je 1.4 12v motor u njemu i da mu verovatno nešto ozbiljno fali, to će da završi kod nekoga kome se sviđa Bravo kao auto na oko, a nije upućen da je taj motor lošiji od ostalih u ponudi i voziće ga malo i posle lošeg iskustva će ceo život da pljuje po Fiatu kako to nije ni za šta..

Iskreno što se zamene tiče, kad god vidim da prodavac Fiata/Lancie/Alfe napiše kako ga u zamenu zanimaju vozila koja nisu Italijanske proizvodnje, u startu znaš da je imao loše iskustvo i da želi da se što pre otarasi svog vozila.. Već ako je neko naveo da hoće striktno zamenu za recimo Citroen C5, onda je verovatno preovladalo nešto drugo.. Recimo imam dosta poznanika kojima nije uopšte bitno da li je auto dizel ili benzinac ili koji motor nosi, već samo da je to taj koji im se sviđa na oko, a mislim da je to velika greška..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ce tako biti srecni i zadovoljni onda nije greska. njima ne treba mala/velika potrosnja niti snaga niti ih zanimaju price o pouzdanosti i delovima, zele samo taj auto u najboljem mogucem izdanju i bice srecni cak i sa potrosnjom od 10l i 60konja ect.

sa druge strane moze biti bmw-ov 3,5litarski motor ali dzabe kad nece biti srecni svako jutro kad otvore garazu i u njoj ne vide npr toyotu jaris ili pug206.......

moram da zovnem ovog zemljaka da vidim sta ce da mi kaze za auto.

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš me zanima njegov odgovor ako ga posle njegovog hvaljenja auta pitaš zašto je onda on već peti koji ga prodaje od novembra.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vožen je u Kragujevcu, pa prodat preprodavcu koji je takođe iz Kragujevca, pa je otišao za Šabac, pa iz Šapca u Novi Sad, pa iz Novog Sada došao u Smederevo..

Ali tu bi trebala da ide neka dobra spika, u fazonu "Zašto je na Kg table, ti si ga kupio tamo? Pa ja ga pratim već tri meseca po oglasima, mnogo mi se svideo i hteo sam da ga kupim i taman kad sam skupio pare, kupi ga jedan iz Šapca i on podigao cenu, ja opet skupljao pare, ono ga kupi neki iz New Now-a, pa i taj tamo digao cenu još malo, i taman kad sam odustao, a on mi dođe ispred nosa" :laughing:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze cika, znate kako auto jeu generalno dobrom stanju, sve radi, funkcionise, samo eto malo prsao branik pozadi i to je to.

Motor?

Motor je super, nemam pojma kad su radjeni servisi ali je super. Ima neki spaner malo lupa al dobro sad, nije to nov auto. I znate sta vi dobijate auto sa enterijerom od novog tipa!

Novog tipa ili novog Tipa (nisam cuo da je izasao)?!

Ma novog tipa brava! Beli cajgeri, nasloni...

A? Neko mu je rasturao tablu i ubacivao bele cajgere? A sta je sa starim enterijerom? jel auto goreo?Poplavljen?

Ma ne ne ne ne. Samo je eto stavljeno ovo zbog izgleda!

A ovo na haubi crno? Sta je to? neka nalepnica?

Ma ne to je ofarbano kao sportski malo... Ma meni se to i ne svidja ali aj sad.

Pa što ste farbali?

Ma nisam ja nego prosli vlasnik.

A na koga se vodi auto?

Pa znate to nije nikakav problem!

Kakav problem?

Vidite, auto se vodi na coveka iz kragujevca, ali covek u bg-u ima ovlašćenje i nije problem da ga da i meni ili vama, pa vi kad hocete da preregistrujete auto....

Pa sto mi vlasnik ne da ovlasćenje? nije umro? ili u zatvoru? neću da imam posla sa policijom posle!

Ma ne, vidite nema potrebe da uznemiravamo coveka, vi dobijete ovlascenje i to je to.

A koliko dugo je auto kod vas?

Kratko, vidite, ja sam imao BMW! E36! Znate MARSOVAC BMW. Pa sam menjao za brava pravo da vam kazem glavu za glavu, mada bmw vredi mnooogooo vise, nego mi se ne svidja ovo crno na haubi pa bih da menjam...

Pa bre zar niste to videli pre zamene?

Pa jesam znate.......(tisina par sekundi) .........GOSPODINE ZNATE STA! AKO VAM SE SVIDJA AUTO DODJITE I POGLEDAJTE, VOZITE KOD KOG GOD HOCETE MAJSTORA STA ME ISPITUJETE KO DA SAM NA SASLUŠANJU!!!

Dobro recite mi jos koliko je presao tacno?

220368km!

Ali u oglasu piše 212.000? A juce u oglasu je bilo 217.000? Jel ste vi to nesto vracali ili?

Dečko ne mogu vise da se raspravljam sa tobom! Da si ozbiljan kupac pa ajde...

Jesam ozbiljan kupac, imam kesh ali hocu da vidim auto sta je i kako je...

Eeeee sinovac, za kesh mozemo da se dogovorimo vec i da cena ide dosta dole 200-300€, ma donesi keš i dogovorićemo se.

Pa dobro a gde ste vi u Smederevu?

Pa nisam ja u Smederevu nego u Kovinu!

Ali ovde pise u Smederevu!

Ma jeste ali ja sam u Kovinu!

Jao pa nista onda, znate ja nemam auto, daleko mi je to malo (inace 10km max), jedino ako nadjem neki prevoz...

Ej dete, kad hoces, najavi se i dođi, nemoj da me zadržavas vise moram da idem!

Dobro. Hvala. Doviđenja.

Tako sam ja putovao od gospodina preko decka i sinovca do deteta...

Malo samse nasmejao, ali moracu opet da ga zovem da uozbiljimo pricu. "imam druga u KG koji kaze da zna vlasnika auta i da je auto bio prodat u ŠA, a ne BG..." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pazi petorica muljatora su ga uvalili jedan drugome i na kraju će neko da ga kupi i da se vraća od jednog do drugog da bi sredio papire, a ne zna se koji je od koga gori..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...