Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@kolega.janković

Svaka čast za toakvu kupovinu.

@VladaNS

Vlado ne bih potegao put do Šapca da vidim ovog GP-a da mi se nije svideo na slikama. Elem po čemu sam zaključio da je puno više prešao nego što piše su sledeće stvari. Enterijer je blago ruiniran. Kaseta kod suvozača je otpala i ne može da se zatvori, možda bi pomogao selotejp :D, Sedišta su prljava iako su tamna, papućice nožnih komadi skoro da nemaju više šaru, tepih patosa poprilično izlizan. Komande za radio CD su poprilično oguljene, mada se to vidi na slikama. Moj je utisak da je ovo bio rent-a-car auto.

Ja tražim auto koji će mi predstavljati zadovoljstvo, a ne noćnu moru. Cena auto po meni je nerealna bez obzira na godište jer auto ostavlja utisak blagog raspada. Pri tome nisam bio sam već sa drugarom koji deli moje mišljenje. Kao što sam i napisao auto je bio 2 godine u vlasništvu firme koja je FIAT diler u Italiji i verovatno je bio test auto, za to vreme je prešao 20000 km(slovima dvadeset hiljada kilometara) Od juna ili jula (ne sećam se) 2009 neka je vožen dok nije uvezen kod nas auto je prešao 130000+ km što je po godini oko 45000 ako je verovati cajgeru i prodavcu, ali i dalje tvrdim da je kilometraža veća po opštem stanju vozila. Ovo što sam napisao da znam šta je bilo sa vozilom do 2009. ne pričam napamet već iz proverenih izvora (garantni zahtevi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftiniji GP 5v 1.3Mjet to godiste na oglasu si gledao? Koliko para toliko muzike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti kralj!

U sredu sam ugovorio prodaju vectre za petak ujutru, u petak u 8 mi dolazi lik, zavrsavamo ugovor, daje kes, odvozi auto.

u 10 saznajem da mi prijatelj ima stila, zovem ga da vidim kakav je to auto, kad on kaze pa ja prodajem svoj, doveze mi auto u 11h, ostavi ga, kaze mi sve kako je i sta je i ode covek. Kaze probaj ga, vozi gde hoces, dolazim po auto u 5h. Posle silnih provera, majstora, probe, u 5 dolazi covek, posto necu da se cenjkam sa prijateljem, pitam samo koja je poslednja cena, on spusta debelo, ja njemu kes na ruke.

sve gotovo za manje od 8h

naravno uz puuuunooo srece!

malo sam u off otisao, zar ne :-) jbg

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Pa tvoja moze biti ona pesma od nigrutina, Vozio sam vektru, a sad vozim Stila koji sam ja smeker majko moja mila :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Coo

Nisam gledao samo taj GP, obišao sam dosta placeva na kojima je bilo GP-a, ali ni jedan nije bio u ovako lošem stanju. Nisu ni drugi bili mnogo skuplji, ali su bili bar po izgledu u mnogo pristojnijem stanju. Inače ova tema se zove vozila koja treba izbegavati i dao sam jedan pravi primer. Bio je i jedan GP u ponudi iz Sremeske Mitrovice koji je bio oglašen kao 2006, prešao naodno 140000 km cena mu je bila 3800. Nema ga više na oglasima, a inače auto je proizveden 2005. bio je VAN, a posle nepunih godinu dana imao je 80000 km kada mu je menjan servo volana zapravo electronic steering controling device. E taj što ga je kupio baš se usrećio, ali cena je čudo verovatno ga je dobio za 3500 ili možda čak i niže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniau...vo_16_16v_plin/

Untitled.jpg

Bio je u Sopotu i prešao nešto preko 288.000, cena je bila 1.350 i nije bila fiksna.. Neko ga je kupio, vratio kilometražu preko 100.000 i digao cenu za najmanje 500e...

Evo ga opet na (pre)prodaju..

http://www.polovniautomobili.com/oglas2919732/fiat_bravo_sx_16/

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jedina mana je napukla soferka , nista strasno ne smeta u voznji i ne radi na benzin" :laughing:

Edited by Markoni Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj prvi koji ga je prodavao je bio stavio 280.000, pa taj što ga je kupio je napisao 180.000 pa sad ovi opet 280.000, sve u svemu, taj je svoje odsvirao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast kako si ga našao! Šteta za ove farove, prelepi su i baš retki, ja sam ih dugo jurio i odustao kada sam video da ne mogu da se nađu dobri za manje od 300e..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostala je izgužvana tablica, tako da retko ko će da mu poveruje da nije imao čukanje... Sve u svemu, svaka čast za oglas :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je plac, a drugo je ili vlasnik koji ga je ostavio na placu ili neki nakupac koji radi za procenat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toga ima na više mesta u oglasima, viđao sam više puta različite automobile da ga prodaju na dve meste, a jedan čak napiše i manju kilometražu i digne cenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog mog poređenja i zapažanja, linkovi se obnavljaju svaki dan

http://www.polovniautomobili.com/oglas2908684/fiat_punto_12_16v_sport/

http://www.polovniautomobili.com/oglas2930191/fiat_punto_sporting/

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Iznutra isto, spolja drugačija boja lajsni, iste registarske tablice, dva oglasa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

au ... pa ne znam koje pare da imam ne kupujem nista drugo i ne prodajem moja kola... zamisli pozoves ga i okazes ja bi onaj sa lajsnom u boji i on kaze dodji za sat vremena, da zamenim branik, kod nas ljudi kad krenu sa biznisom prvo misle da se obogate i da te sjebu ... sve ostalo mozda bude posle

cxca991.jpg

http://www.polovniau..._35_4matic_awd/

jel moze neko da objasni koje su fore sa ovim automobilima, svi po 3500 - 4000 ccm i preko 300ks, a registracija im 200 evra kako ti moze, znam da ima nekih mucki da se registruje na invalida ili kao teretno vozilo, ali to valjda neko proverava, secam se da je drugar kupio punti van i stavio sediste pa ga je uhvatila policija, u saobracajnoj je pisalo da ima mesta za 2 putnika, a njih je bilo 5 unutra pa je bilo muka i kazni ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok registrujes ovo cudo kao teretno, krenes u grad za vikend, obuces se lepo, stavis plasticnu ribu u auto, i zaustavi te policija usput, jel nece da te dira zato sto ne sme ili nema potrebe da te uznemiravaju ... sve se svelo na cerupanje ono malo para sto sirotinja ima ... znam da je drugar platio kaznu sa njegovim puntom, a ove niko ne dira ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sikter, covek skockao punta za prodaju, ofarbao lajsne...a pici i stari oglas...

@beli, drug prodao takvog samo limuzinu, pre oko godinu dana, ovde u Smederevo, ovaj ugradio plin i registrovao na invalida i vozi se tako. Zlatno zute boje, 3000ccm!

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta bi bilo kad bi punta registrovao na invalida, drzava bi mi placala registraciju ... kako moze da smanji cenu registracije za preko 1000 evra, a da se to nigde ne primeti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne umanjuje se registracija procentualno ni linearno nego se ukida gomila taksi poput one za luxuz......... i tako se skine cena kao da registrujes mali auto. Kada bi Smarta registrovao na invalida ili juga 45 verovatno bi ti popust bio 287dinara :-)

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako mislis da se primeti? Prenese auto na coveka koji ima invalidnost i placa registraciju na njegovo ime, pritom njega casti 50-100e na svakoj registraciji i to je cela prica. Osobe sa inalidetetom su oslobodjene od poreza na luksuz i jos milion drugih taksi, moj drug za bmw5 placa registraciju manje nego ti za tvog punta

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel moze da se zaustavi i proveri auto se vodi na mene,a vozis ga ti ... pa gde je ovlascenje ako nismo braca rodjena ili otac i sin ...

a i po kom osnovu ovlascenje da ti godinama vozis auto, a ne prenosis ga na sebe, dok je punto bio na PO tablama, kad sam ga kupio napravim ja neku katastrofu, policija kad me zaustavila poceli su sa cimanjem ciji je auto, zasto ga nisam preneo u roku od 15 dana kako je po zakonu ... sto taj zakon vazi samo za mene a za mentalne invalide ne vazi ...

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...