Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne bi bilo loše proširiti ime teme I PLACEVE KOJE TREBA IZBEGAVATI.

Čisto da još neko ne nastrada.

Nego, šta li Gaginjo uradi sa njegovim GP-om ? http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54856&st=20

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini mi se pre 10-tak dana da je ovaj Bravo bio na oglasima, i to za oko 4000-4500 sa opisom vlasnika da treba da se zameni plivajuci i da ima jos ulaganja i da je istekla registracija, nisam 100% siguran , al mi se cini po tablicama.....prosli oglas bio je skrt sa slikama...

zato ko bude gledao neka pazi dobro

http://www.polovniau...mtj_navigacija/

sshot_1.jpg

Edited by Lord Markus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda je samo branik lomio, meni se to isto desilo, a da nista drugo nije osteceno, a i skoro sam ovde na forumu negde procitao da je na taj sa 3 vrata, za ne znam sada ni cije trziste isao upravo taj branik kao i za 5 vrata.

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće je, ima jedan žuti Punto sa 2/3 vrata u Kg-u koji često viđam, sređen fino, samo što nosi branik od ovog sa 4/5 vrata, sad da li je sam stavio ne znam, ali mi se ne dopada, lepši je onaj standardni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas2772112/fiat_bravo/

1ae301611b14_800x600.jpg

Šta mu fali ne znam, ali znam da ga je pre manje od mesec dana lik iz Kg-a prodao preprodavcu isto iz Kg-a, on je dalje prodao u Šabac, pa ga sad prodaje lik iz Novog Sada, to je znači četvrti čovek koji ga prodaje u poslednjih mesec dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto ranije nisam video ovu temu... Bio onomad na oglasu jedan divan novi Bravo 2009, bordo metalik, 2.0Mjet, izgleda ko da je sad izasao iz fabrike, enterijer ko da se nije sedelo u njemu, spolja ko nov, felne 18", registrovan, ma ludilo... Na satu pise 90ak k km... Ja se zapalio da ga uzmem, cena oko 8 k evara, covek ga hvali, te ovakav je, te motor ludilo, te sve mu savrseno, te nema nikakve greske... Ja razmisljam, ma sve je OK, ali kad dajem tolike pare, mora to neko da potvrdi (ovlasceni servis).. On kaze, ma nemas frke, bio sam ja kod Dobro nam poznatog doktora za Fiat (sa Altine), on kad kaze da je to sve super, onda nema greske, samo nesto sitno prikazuje komp da je postojala neka greska, ali to je sve OK ... (sve je to u redu, ali to nije rekao meni :) )... Zakazem ja pregled u ovlascenom servisu, a majstor kako ga je podigao, vidi da viljuska ima lufta... nesto vrti glavom :) nakaci ga na examiner, i pita, sta su ti rekli, koliko je presao ?! - Pa 90k - Nije nego 164k :) ne odlazi njemu viljuska na 90k :) ... DPF zapusen 98%, viskozitet ulja posle 3k km od zamene 31% (to moze biti ili zbog fush ulja, ili nesto nije kako treba)... Zao mi samo sto sam ispao veverica pa platio pregled, jer se nisam dogovorio prethodno, da ako je sve OK i tako kao sto pise, i on prica, ja placam, ako nije on placa... Ali dobro sad. Bolje 2000 din nego vise od 8k evra + jos ko zna sta...

Super je auto, i mozda bi i presao preko te kilmetraze ali ko ce ga znati da li je sa motorom sve OK, a taj motor je malo egzotika, i pitanje koliko bi bolelo, ako tu nesto nije kako treba, a i to onda ne vredi te pare (zar ne?)...

Ubrzo ga je prodao... Nadam se za manje pare, a i nadam se da kupca nece odmah strefiti neko renoviranje... Ako se neko identifikuje sa pomenutim autom, nek kaze, pa da mu posaljem izvestaj sa detaljnog pregleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je u meni problem, ali ako čovek slaže za kilometražu ja mu više ne verujem ni da mu je pravo ime koje mi je rekao. Bolje da si dao 20e nego 8000e :) Ja sam za i da se 10 vozila pregleda i utvrdi realno stanje, pa makar bile i bačene pare nego da uzmeš jedan loš i da te strefi zamajac i platiš 3 puta toliko. Samo mi nije jasno šta rade sa kolima kad godišnje prelaze preko 50 000km :wallbash: I ono što me najviše buni je pitanje da li će bilo ko od tih ljudi 5 puta godišnje menjati ulje kao što bi trebalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi clanovi, upravo sam hteo da kupim auto fiat GRANDE PUNTO i evo sta se meni izdesavalo. Previse verujem ljudima i ispao sam bas naivan .Naisao na oglas:

http://www.polovniau...to_13_multijet/

Naravno bio mi je primamljiv po ceni, na osnovu godista iako je stvarno godiste 2009 a ne 2010 kao sto je navedeno. Rekoh spustice se malo cena, nov skoro auto,zar ne.

Bio ja kod coveka (starijeg) pregledali auto,kaze on meni da ga je licno kupio u Delti motors novog i da ga prodaje zbog neke operacije navodno ociju. Bio je bas ljubazan , rekao jos slobodno ga vozite u Deltu da proverite sve. Dao mi je i servisnu knjizicu, stvarno regularna bila. Naravno ja bio naivan, pa ga nisam oterao u servis , vec ga sam pregledao i provozao. Auto je stvarno kao casa, lepo ide lepo izgleda. Dao ja kaparu, i dogovorili se da odradimo kupoprodajni ugovor sutra. Dosli u agenciju ,odradili ugovor , potpisali. A ja pre toga sam trazio od doticnog da mi ispostavi racune od auta ako ga je kupio u Delti motors posto je prvi vlasnik.

Prvo mi je bio sumnjiv jer sam ga zamolio da odvezemo auto kod mene da ne bih vadio probne tablice, da ih skinemo kod mene i da ih on odjavi. Prvo je rekao da hoce, pa posle rekao da nema vremena za to nego ja auto mogu sam da ga odvezem i da vratim njemu tablice pa ce on odjaviti, da ne idemo zajedno. Naravno on u medjuvremenu daje meni papire da je kupio Delti kao prvi vlasnik, i kaze mi hajde da pozurimo da ga ja odvezem kuci posto bas mora na neki pregled kod lekara. Ja upalim auto i izvadim iz dzepa te papire i pocnem da gledam,dok ce on meni,hajde pozuri,ne mogu da cekam vise. Podjosmo 20 metara, kod raskrsnice ja prikocih a on ce meni,znas sta ja cu brze taksijem do kuce, idi ti. I pozdravi se samnom i izlete iz auta. meni bilo sumnjivo, parkiram pored ibacim pogled jos jednom na papire.

Kad ono,on jeste kupio u Delti ali kao polovno vozilo, znaci nije prvi vlasnik, a Delta je jos uvezla taj auto kao polovnovozilo i na njemu odradila prepravke air bagova i jos neke adaptacije. Znaci bio je havarisan.

Ja okrenem krug , vratim se u agenciju,A KAD ONO TAMO i on se vratio i sedi i prica sa gospodjicom iz agencije. A do malo pre je zurio kuci !!!!!!

Ja ga tu napadnem zasto je dao lazne informacijeo autu i da taj auto ne vredi taj novac ako nije iz prve ruke. Bila je zestoka svadja i prepiranje jedno sat vremena i jace . Sta ce on meni da kaze , da je njegovo pravo da me laze i bas ga briga. Na kraju smo ponistili kupoprodajni ugovor i dogovorili se da mi vrati novac osim te kapare od 200 evra.

Tako ja zato sto previse verujem ljudima,ispadoh naivan i glup i naravno kratak za 200 evra. Greske se skupo placaju...

Tako dragi clanovi pazite se ovog oglasa. I ne verujte nikom.

Verovatno je skunt sada sa oglasa, probacu da uploadujem jpg slike od oglasa...

Upravo su promenili oglas i opis auta. takodje su promenili i brojeve telefona

Evo ga aktualnog oglasa

http://www.polovniau...to_13_multijet/

New_Picture.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost nisam. Veruj mi,covek je tezak skot. Ili je bilo da ga prebijem pa da dodje policija, pa da se iskomplikuje jos vise. Ovako mi je za nauk,jbg. Sta je tu je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupa škola, srećom si izvukao gro para. Mada i tih 200 e treba sa kamatom da vrati. Ili sad sa ortacima dogovori drugu kupovinu pa mu uzmi kaparu ili slušaj Sikter-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusticu ovako da se zavrsi. Jos me zvao posle uplasio se za auto, rekao ako mu bude falilo nesto autu, da ce me prijaviti policiji. Oterao sam ga u k... i u 3 lepe m. i njega i auto. Vratice se to njemu na drugi nacin. Necu ja propasti zbog tih 200 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisi ti tih 200€ našao na putu pa da ih se tako lako odričeš, sa tim parama možeš da se voziš 3.000km sa tim mJetom kada preračunaš te pare u gorivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu ja ne verujem ali postoji makar 10 nacina za vracanje tih para i to jos sa kamatom, i nisu svi nacini nasilni ili nesto slicno, na finjaka odradi to, ja mu jedan dinar ne bi oprostio. Meni sada dodje da zovem oglas i da odem da gledam auto i da ga psihicki sabijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vec zvao, verovatno cu sutra da pogledam auto.Sad me zvao ponosni ljakse vlasnik da dodjem veceras da pogledam posto neka zena navodno dolazi sutra da kupi punta.

Ako je nekom dosadno moze da mi se pridruzi da ga malo smaramo a auto se nalazi u blizini milana r.!

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...