Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne znam, nisam ga ja radio, nego majstor koji je radio sve kaci na fb, pa sam ukrao da vidite sta sve moze da se napravi, a da se i ne posumnja na havariju ... inace ima jos slika ali ne znam da li smem da okacim i da ocenjujemo neciji rad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila moja 2007 od tada promenila 3 vlasnika, svaki joj dusu vadio kao i ja tad isla ko blesava :). turbo joj bio za zamenu tako i otisla, enterijer raspad, ulubljenje i dalje stoji na levom krilu, pola stvari nije radilo na njoj (sada ne znam vidim samo felne stavljene druge). http://www.polovniautomobili.com/oglas4133980/lancia_kappa_2o_t/

 

Clip_6.jpg


ovu sam detaljno gledao 2010 mogao sam za 2000e da je uzmem al kad sam video sta joj fali ni za 1000e, u gepeku vidim ja neko cudo kaze vlasnik to ti je kazance nemas grajanje ako hoces dobijas ga uz auto (pa ja da skidam tablu). bila nekad 3.0 otud i vaka oprema, vidim neko dugme sport pored volana (bilo u funkciji dok je bio 3.0), gore sve lampice na tabli i ne radi nista na njoj sem pokazivaca za gorivo i akumulator, volan ko da je pojeo neko. jedino motor bio kao nov a ostalo katastrofa (slike govore sve). kotrlja se po Nisu i dalje jedva. http://www.polovniautomobili.com/oglas3234620/lancia_kappa_520_2000_vis/

 

Clip_6.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje korektno osim ausupuha, a mislim da se provukao negde na forumu, moralo bi to da se pregleda lepo prilično je niska cena sa obzirom na taj motor, obično su malo skuplji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mi tu čudno, zar mk2b sporting ne bi trebalo da ima one drugačije, "sportske" branike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima zadnji ali prednji mu nedostaje! skup u nabavci a jako redak na otpadima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalnu stetu kod nas cesto proglase osiguravajuca drustva- i za kola koja se mogu popraviti bez problema, ali im se tako vise isplati, jer bi za popravku dali vise para nego sto isplate za totalnu stetu... 

 

Postoji tehnička i ekonomska totalna šteta. Ova druga je ovo što piminješ, tj. kada je popravka plus vrednost ostatka (slupanog auta) veća od kataloške vrednosti automobila u vreme udesa.

Nikakav problem nije da se i u Zakonu uvede razlika između te dve vrste totalne štete, odnosno da nema ponovnog vraćanja u saobraćaj onih automobila koji su pretrpeli tehničku totalnu štetu. Ali, od kad bilo koga u ovoj državi briga za bezbednost u saobraćaju... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam video neku astru g totalno unistenu, a nesto kasnije istu na oglasima, ali je saobracajna bila probusena na 2 ili 3 mesta, cemu sluzi taj auto sad? sta moze sa njim da se uradi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saobraćajna je probušena jer je auto odjavljen. Samo se registruje, dobije se nova saobraćajna i to je to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3886287/lancia_lybra/  Za ovaj auto nemam reci prodavac teski prevarant.Na pitanje da li je auto farban i havarisan od vlasnika dobijam odgovor.Da je gazda nacelnik Becejske policije presao pravih 120k nikad farban i udaran samo neka sitna ostecenja.Na licu mesta sam ustanovio da je auto bio na krovu tako da ovaj auto treba zaobici u sto sirem luku.

 

New_Picture.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kaže "Pre par godna radjen tuning kompletnog vozila gde je ulozeno dosta para (Spojleri od abarth-a, rep, izduv, buljavi farovi, enterijer, itd."

Mada ružno deluje i ovo se kod obrazovanih ljudi zove styling, a ne tuning


Inače, ne dopada mi se ni malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je teska ciganija a pri tome se ni jedan jedini zazor ne poklapa, sve nesto iskosa i nakrivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...