Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Za mladje automobile, od znacaja moze da bude podatak o intervencijama u garantnom roku (datum i kilometraza), ako je neko od ovlascenih ljubazan da proveri.

Ako imas nesto od dokumentacije za uvoz (JCI, zabarska saobracajna, IT faktura,...) pogledaj da nemas tamo podatak o tablicama.

U polje "Targa" se unosi broj italijanskih tablica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije mlađi, a i dugo je ovde tako da mi bilo koji podatak znači. 90% sam siguran da je ovo prava kilometraža koja stoji sada, ali eto čisto iz radoznalosti neke :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posteno mene nije nista pogodilo pogotovu sto kod nas moraju da vrate makar 30,000 a kamoli vise. Ja sam na mojim ocekivao mnogo vise ali ispalo je extra :D. A svi znamo da se vraca , kupujemo to i tesimo se sa malom kilometrazom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran jel za izbegavanje ili ne,u pitanju je punto hgt,u zadnja 2 meseca,tako nesto,treci put je na oglasu,tablice su Uzice,prvi koji ga je prodavao je bio iz uzica,drugi nakon 2-3 nedelje sa cukarice,gde je naglaseno da se ne vodi na njega,nakon mesec dana pojavljuje se opet na oglasu,u mestu mramorak,I dalje na UE tablicama,gde treci prodavac kaze da je visegodisnji vlasnik,prvi put je bio ja mislim 1800 eura,sad je 1400..sve to mi deluje malo cudno..Screenshot_2018-02-04-14-11-42.thumb.png.4a0a9e816d02eefe910dc74c5651f063.pngScreenshot_2018-02-04-14-11-28.thumb.png.9870e5510c6baa9825fa5672b521c2d9.pngScreenshot_2018-02-04-14-11-58.thumb.png.9d47c039f5806ad1418c873b070ef912.pnghttps://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11775468/fiat-punto-vlas-18-hgt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal' ovakav registrovani trgovac polovnim automobilima može sad da odgovara za ovako nešto...? Hajde Totti i Dule da vas čujem. Ima li zakona koji ga može kazniti i kako? Evo ja bi kupio ovaj Mini i onda se natezao sa njim po sudovima ako znam da mogu da dobijem neku doooobru nadoknadu za biiip, palac, duševnu bol i nemir...  B)

 

 

Hajde smederevci OVAJ da mi se proveri i pogleda ako nekome nije teško...

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11773559/mini-cooper-16bnovnov

 

NOV, NOV auto iz 2003god.  :lol:

(a ne da je blago zamagljen od dubinskog pranja, nego je MOKAR iznutra... :X )

 

P.S. ovaj gospodin samo nova kola prodaje...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...