Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Onda je to kupovina od dobrog poznanika ili kolege sa foruma...
Ljudi ima neko deltu 1.4T u full opremi? :D

 

@Axic - Ono rent-a-car bode oci pa RAZBIVA! :)

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da nema panoramu i tempomat kao ona iz SU a sad primetih da je napisano "Ne vodi se na prodavca" sto znaci a i ne mora da tu ima nesto sto nije OK. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu iz Subotice viđam na oglasima već godinu dana sigurno. Stalno isto. Sumnjivo mi skroz što ga nije prodao za to vreme. Ko hoće Deltu da uzme, to što je biturbo nije problem :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.1.2016. at 9:19 PM, Ivan BG said:

Postoje ljudi kojima nije bitno kakav auto voze, u kakvom je stanju i sl. shodno tome ga i odrzavaju t.j. neodrzavaju. Tako da ima kupaca za tih 90% krseva.

A dok je tako nasi nakupci ce uvoziti lomove ovde u SRB.

Na placu gde parkiram kamione, istovaraju vozila iz EU za prodaju, ako koga zanima mogu da slikam to groblje automobila koji će posle mesec dva završiti na nekom od oglasa za prodaju. Da napomenem da često vozila na  auto otpadima pristojnije izgledaju nego ovi koji se dovezu za prodaju. Gledam ovo dana kola za zebe i više nisam pametan šta činiti dalje. Kakvih sam se priča naslušao da je to strašno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje nemoj.Srusit ces sneska onima koji pametuju da je bolje polovno od novog za iste pare.

 

 

 

 

 

 

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, siera said:

Gledam ovo dana kola za zebe i više nisam pametan šta činiti dalje. Kakvih sam se priča naslušao da je to strašno

 

 

Te lovacke price uzimaj sa rezervom i uzdaj se u sebe i svoje kljuse i kojeg majstora koga povedes sa sobom :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bolje nemoj.Srusit ces sneska onima koji pametuju da je bolje polovno od novog za iste pare.

 

 

 

 

 

 

Pa sad... To što je kolega video na parkingu košta 1500-2000-3000€. Šta novo ima za te pare?

Druga priča i druga poređenja su kad govorimo o cenovnom rangu 10-15000€, gde spada i tvoj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima  novo.Dobar skuter.

Razumemo se,u tom rangu do par hiljada je skoro nemoguca misija naci solidan primerak.

Bas treba truda i srece.Uglavnom se zalomi na krs jer je nerealno ocekivati ono sto kupac ocekuje za 2-3-4000 evra.A domaci kupac ocekuje NOV auto.

 

 

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zove me drugar danas kaze izasao Punto 2010 u susednom mestu kaze 1050e,prezubio motor a 1,2 8v,reko mu cekaj da pogledam pa ti javljam i vidim slike skinute sa neta,adresa Novo Selo Jablanicki okrug 11340 postanski broj a mob naravno nedostupan,ja javim odmah drugaru,ovo je prevara ugasio mob i sad ceka 2-3 zrtve da mu uplate kaparu,oglas je ubrzo izbrisan,mozda je neko video oglas sivi mk3 5v a pored neka garaza sa nekim dzipovima!Ne prestaju sa zaebancijama!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam gledao ovu 159 celih 3 minuta.

Sva je izudarana od grada, sajtne zardjale i oblepljene nekom folijom.

Volan izujedan, ona lepa konzola je prepolovljena, sediste puklo, fale dugmici podizaca, obloga porta za kljuc... a ljubazni prodavac za sve ovo kaze da moze da se sredi za par stotina evra :) 

IMG_0016.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, igor0511 said:

 

Sva je izudarana od grada, sajtne zardjale i oblepljene nekom folijom.

 

 

Kako bre sajtne zarđale? Ako su sajtne kod Alfe zarđale onda tu nešto mnogo više ne valja, a ne samo ta oštećenja koja si naveo. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ceo spoljni deo pragova je oblepljen necim i probija rdja ispod.

Posle gledanja kola sam ozbiljno razmatrao da ne prodajem Stila :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na slikama alfa ko bombonica ...... :rolleyes: , e sad prodaj auto koji bar znas u kakvom je stanju , jer si ga odrzavao i davao pare za neki krs ...... ne znam ..... :unsure: , zato ja jos i ne razmisljam da prodam mog stila jer opet bi bilo ulaganja koliko hoces. Samo citam postove ljudi za novi bravo - delte itd. i to mladje od nasih dosta sta im sve ne valja i sta sve menjaju - a kupljeno je BEZ ULAGANJA na oglasima i ne pricam o redovnim servisima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je fabrička zaštitna folija koja je tu zbog kamenčića, a vremenom se isprlja i požuti, pa možda deluje kao rđa

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, totti said:

To je fabrička zaštitna folija koja je tu zbog kamenčića, a vremenom se isprlja i požuti, pa možda deluje kao rđa emoji4.png

 

Znam za one fabričke zaštite, ali ovo mi malo ukrivo za fabriku ili se Toniju tresu ruke kad lepi :) 

 

@Easy Rider mnooogo to para izadje ako hoćeš baš dobar auto. Daleko više nego kupljen nov u Srbiji. Pored toga treba i slobodno vreme, dobro da se pripremiš, dugo traje potraga,...mada nije iskojučeno ni to kao opcija kod mene.

 

@bole-stilo.jtd ja sam hteo nešto novije, veće i bolje, ali izgleda da to nije baš tako jednostavno pronaći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve te razumem zato sam onako i komentarisao. Isao sam ja i gledao neke bravce novije -- ako mi verujes moj stilo 2002 izgleda i lepse i nekako mladje - to sve ruinirano kad licno dodjes a na slikama ekstra. Pricali su pre 5-7 god. kad sam ga kupovao da uvoze sve krs ali ja mislim da je sada tj. trenutno MNOGO GORE STANJE i mora se dobro paziti. Neko je ovde rekao - ja sam racunao da sam uzeo mladje i novije vozilo , samo sednem i cepaj ali covek dade vise para neko za prethodni auto i dalje  nesto ne valja.  E sad budi pametan ...... ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni cim neko kaze da je plac uzeo sa placa to podize neki flag i razmisljam o kupovini na veliko, krsevima i slicno, pogotovu kada mi bez blama kazu da je auto "malo usao u neki grad" :)

Ali dobro, nigde ne zurim tako da ima vremena za trazanje kola i prodaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, igor0511 said:

Meni cim neko kaze da je plac uzeo sa placa to podize neki flag i razmisljam o kupovini na veliko, krsevima i slicno, pogotovu kada mi bez blama kazu da je auto "malo usao u neki grad" :)

Ali dobro, nigde ne zurim tako da ima vremena za trazanje kola i prodaju.

 

 

vidim da gledas Alfe :

 

156 : http://m.autoscout24.ch/de/d/alfa-romeo-156-kombi-2006-occasion?index=8&make=2&model=5&priceto=5000&vehid=4348855&vehtyp=10&yearfrom=2004&returnurl=%2fde%2fautos%2falfa-romeo--156%3fmake%3d2%26model%3d5%26priceto%3d5000%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2004%26r%3d5

 

 

159 : http://m.autoscout24.ch/de/d/alfa-romeo-159-limousine-2007-occasion?body=5&ccmfrom=1800&ccmto=2000&fuel=15&index=3&make=2&model=20&priceto=10000&trans=210&vehid=4142039&vehtyp=10&yearfrom=2007&returnurl=%2fde%2fautos%2falfa-romeo--159%3fbody%3d5%26ccmfrom%3d1800%26ccmto%3d2000%26fuel%3d15%26make%3d2%26model%3d20%26priceto%3d10000%26trans%3d210%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2007%26r%3d5

 

 

Ne secam se sada tacno matematike, ali kada sam racunao za 159, koliko bi me izasla da je uvezem, ispalo je 1200€ vise nego kad bi je kupio ovde. A gledao sam 159ke ovde i u Svajcarskoj. Dupe i oko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam bio u Italiji, i gledam tamo na svakom ćošku Giulietta. Skoro svaka je u lepoj opremi, i skoro svaka jako dobro i očuvano izgleda. (barem tamo gde sam ja bio) Takvi polovnjaci tamo su cenovno otprilike na istom rangu kao i ovde, možda malo i skuplji. I naravno dok bi ga doterao ovde sa svim troškovima izašlo bi te dosta dosta skupo, ali definitivno bi bio sigurniji u ono što su uzeo. 

Ovde kod nas 2012. god, možeš ih na prste prebrojati koliko ih se nudi, a to sve prešlo 170-180k...i to je ono što oni kažu.

I sad ja da uzmem auto koji je mlađi od mog 5 godina, a prešao isto, ili ko zna koliko...neću. Bojim se samo da će svi ti primerci iz IT, kada se dobro izraubuju tamo, završiti kod nas na placevima ''NOV NOV NOV'' . 

Zato ja nemam nameru da gledam drugi auto dok ne budem imao mogućnosti da nađem primerak koji će biti skuplji, ali koji će biti TOP u svakom smislu. 

P.S. Dobra Alfa mora dobro i da košta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar auto mora da kosta. Bila Alfa ili ne, u pravu si. A po sledecu Alfu ja udem u CH. Ne pada mi na pamet da je trazim ovde 6 meseci, kao sto sam trazio moju koju trenutno vozim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...