Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jeste to je taj covek. Meni pricao kako bila neka devojka(zena) trudnica pre mene i da je gledala auto ida nisu mogli da se dogovore oko cene. I da ce doci isto posle mene da donese tacan iznos. Jeste ulica jeste Milana R. br.141. (Zgrada je u pitanju) Necu napisati njegovo ime zbog administratora ali inicijali su D. J.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet sam ga zvao da mi objasni da li je bolji multidzet ili jtd vec je poceo da se nervira.Cekam jednog drugara pa idemo da ga smaramo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sve ovo procitah, zao mi je sto nisam bio ja sa tobom ... Druze ti si lud sto ga nisi ispresavijao na licu mesta, najblaze sto si mogao je da pozoves policiju, ali imas valjda svoje razloge ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kicerica, pridruzio bih ti se rado, ali ujutru ustajem rano idem nesto da radim van beograda, pa po ceo dan narednih 15 dana necu biti kuci, samo cu dolaziti da prespavam, zelim ti puno uspeha u kidanju njegovih zivaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusticu ovako da se zavrsi. Jos me zvao posle uplasio se za auto, rekao ako mu bude falilo nesto autu, da ce me prijaviti policiji. Oterao sam ga u k... i u 3 lepe m. i njega i auto. Vratice se to njemu na drugi nacin. Necu ja propasti zbog tih 200 evra.

Ne moraš ništa na silu da radiš, pozoveš čoveka na kafu i objasniš mu sve fino, ako neće onda opet objašnjenje uz pretnju policijom, lomljenjem nogu i slično, pa neka te tuži za pretnju, možda i dokaže.

Ćuo sam sličnu priču za drugarevog drugara da se desilo, dečka lično ne poznajem, ali ovako je bilo: Kapara je bila 100 evra, čovek sve dogovorio, uzeo kaparu i podigao cenu za 300 evra zbog nekog "sređivanja" kola, a kaparu nije hteo da vrati pošto je dečko odustao od kola zbog promene dogovora. 10 dana posle toga našao je auto na 4 klocne, bez ikakvog oštećenja, pa neka lupa glavu ko mu je skinuo felne i gume..

Da se razumemo, ni na šta te ne nagovoram i protiv nasilja sam i principa "oko za oko.." ali jednostavno ne trpim nepravdu i spreman sam da se borim do kraja protiv toga. Bio sam spreman da tužim Telenor pre par nedelja jer su mi bez dogovora podili cenu za 300 dinara paketa..

A ovaj čovek što je uradio je stvarno postupak koji može veliko đubre samo da napravi, drugi bi mu polomio noge i uzeo mu njegovih 200 evra samo da to ne ponovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu kakva sirovina ako se starije kolege secaju onih preprodavaca iz devedesetih sto su na bubnju svaki vikend prodavali po dva tri auta, onih nakupaca sto bi ti iz oka uzeli da mogu e ovaj je olicenje tih ljudi.Stvarno mi skoro neko nije bio ovoliko odvratan steta Bizar sto ti nisi krenuo sa nama, garant bi ti vratio pare.Prvo smo se raspravljali da ne radi turbina kako treba toliko da je hteo covek da zakljuca auto i da ode, e onda smo mu trazili papire gde nas je ladno iskulirao a onda je krenulo ne slaze se kilometraza na dijagnostici pa auto je sigurno udaran nije ista boja na svim elementima, pa opet donesite papire.Sirovina inace ne zna da prica normalno vec se polu dere i njegova rec je zakletva a to sto mi pricamo kao i da ne pricamo.Posto se videlo da krije svoju nervozu i da ne zna kako da nas otkaci poceli smo da mu ubijamo cenu i to za soma jevreja.Tu se desava eksplozija, besno zatvara punta i krece ka zgradi, mi mu dobacujemo da donese papire kad se bude vracao.Naravno ostajemo kod auta i zagledamo ga pod lampama narednih dvadesetak minuta i eto ga silazi ali sa komsijom u vidu pojacanja i preti da ce zvati policiju. E sad se mi pravimo ludi i trazimo papire na sta on govori da mi nismo ozbiljni kupci i da ce da proda auto toj zeni sutra sa kojom se vec dogovorio al mi ne odustajemo nego trazimo da vidimo papire ili ce mo slucaj prijaviti policiji kao prevaru jel mi smo navodno dosli iz padinske s. da kupimo auto a prodavac nam ne da dokumentaciju vozila na uvid.Pa ljudi vama auto ne odgovara, pa ja ga ne dam za te pare,pa zovite policiju i sve tako dok se ovaj moj drug nije setio da mu kaze - ma nema veze vi nesto sigurno krijete ali ja ne dam da me prave budalom ja cu sutra doci sa prijateljem koji je dr.organ pa ce mo da vidimo sta vi to krijete- i krenemo ka nasim kolima.

Da sam mogao da ga slikam kako se ispumpao u momentu neverovatno.

Mi smo odlazili a oni su i dalje stajali pored punta i gledali za nama.

Bizar zovi ti njega sutra i trazi da ti vrati pare jer je pokusao prevaru, pripreti mu malo policijom i vratice ti pare garant.

E odavno ne sretoh ovakvu ljigu.

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Necu napisati njegovo ime zbog administratora ali inicijali su D. J.

Nemamo mi problem bilo koje vrste. Ako hoćeš slobodno možeš da napišeš sve od njegovih podataka koje imaš.

FLCS nije tu da štiti prevarante. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad videh sve ovo, e bas mi je zao sto nisam bio sa tobom kicerica, mogli smo cirkus da napravimo. Zovem ga sutra obavezno pa cu da prosledim br. tel. drugovima, ima dupe da mu pomeramo! Oglas sam vec prijavio i tako i ti Bizar radi svaki put kada ga vidis.. Goreo bi on meni uvece samo tako, ili barem svecica ili uk2 ulje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili c-7 ali dobro, neka bude ovako, od mene dosta.Ako ga zovete ta zena dolazi u 10ujutru cisto da znate.

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bizar druže sad čim ustaneš prvo po pare svrati, pa posle uhvati negde Kičericu i drugara i na piće sa njima :laughing: Posle ovakvog šoka verujem da će lagano vratiti pare, ako ne ima da organizujemo neko zvanje čoveka na nivou foruma, iznenadio bi se koliko je i psihičko nasilje efikasna stvar, nisu ludi psiholozi što smatraju većim prekršajem psihičko zlostavljanje od fizičkog :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo podataka tog coveka, ako se moze nazvati on ,,covekom,, :

Zove se Dragisa Jeremic, zivi u ulici Milana Rakica 141 na zvezdari, stan br 4 ili br5 (nisam siguran).Ima nekih 60-tak godina.

Videcu sta cu dalje raditi....... Da li da ga prijavim policiji, ili sta vec... raspitacu se dobro...

Hvala drugovi svima u svakom slucaju.

Pozdrav

Edited by bizar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ga zovem bas i zamisli kaze da je prodat! Kad pre...

@ Kicerica, da se nisi ti zeznuo i izvadio lovu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da izdržim sad sam ga zvao da ga nerviram kaže prodao je auto za 6100e nekom baksuzu koji ga je maltretirao u nekom servisu sat vremena i kaže za malo da ga ne proda njima.Nije imao pojma sa kim priča.

Ebiga kako seješ tako žanješ, sve se vraća sve se plaća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najverovatnije da cu odustati od svega. Daleka mu lepa kuci. Vratice se to njemu kad tad. Samo cu izgubiti jos zivaca oko ovoga. Da krenem po sudovima, posto znam kako je nase sudstvo, to bi se jos zakomplikovalo. A seronja bi izasao kao nevin iz toga. Samo mi je zao sto je nekog zakopao gore nego mene, ako je stvarno prodao. ..

Sredili su u Delti njega dobro. U tim papirima sto sam ja video, on je kupio G.Punta i Opel Astru H za malo manje od 7000 e.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam kretena, kaže prodao je. E pa neka ga još koji dan, uskoro će prodavati Golf 4 4 motion 1.9TDi od 130KS za 2500€, radi hitnog odlaska u inostranstvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i na forumu crni punto, ako se ne varam sa svajcarskog trzista, 3 vrata, a prednji branik od 5 ...

Nemoguce, zemljak. Ja sam uvezao Punta sa 3 vrata koji je kupljen i prvi put registrovan u Schvitzi. I nema prednji branik od 5ovrtnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo i AGENCIJE koja je verovatno bila umesana u prevaru.

Agencija PERSPEKTIVA

Djevdjelijska 2 (kod djeram pijace)

011/3820648

064/121-55-97

A gospodjica koja je radila tada u agenciji ,ili je mozda vlasnik te agencije, je Nikolic Sanja.

Edited by bizar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam kretena, kaže prodao je. E pa neka ga još koji dan, uskoro će prodavati Golf 4 4 motion 1.9TDi od 130KS za 2500€, radi hitnog odlaska u inostranstvo :D

Ahashahah sad kad nisam pao sa stolice :rofl: Kada bude prodavao javi nam, taman da zamenim Stila za dobar auto.

Samo da se razumeo, Golf je čipovan radi smanjenja potrošnje, zar ne? :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i na forumu crni punto, ako se ne varam sa svajcarskog trzista, 3 vrata, a prednji branik od 5 ...

Nemoguce, zemljak. Ja sam uvezao Punta sa 3 vrata koji je kupljen i prvi put registrovan u Schvitzi. I nema prednji branik od 5ovrtnog.

Nisi ti lepo gledao, tvoj je sivi, ovo je crni ... a i gledao sam na nekim oglasima stranim, puntici za svajcarsko trziste imaju neke drugacije branike, verovatno fabricki stavljane, eventualno uz doplatu, jer kod njih tamo je zabranjeno i jelkicu da zamenis ako ne prijavis nadleznim organima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da nisam naisao ni na jednog takvog. Mozda si i ti mozda prevideo, jer kad je branik crn, tesko se uocava onaj sredisnji deo koji je uvek crn kod verzije sa 3 vrata. Jos ako su fotke lose...

Evo bas ovaj npr. Crn, sa 3 vrata, prva serija mk2. prednji branik je ceo crn, pa ti se mozda cini da je nekako drugaciji. U stvari jeste drugaciji. nije dvobojan. I da ne idem dalje u off.

cxc560.jpg

http://www.anibis.ch...5&ualf=True&p=4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako on tamo stvarno da 16.000, dok ga doveze i ocarini i ofarba, ja ne znam hoće li imati kakvu zaradu, jer ima ovde poodosta da se zafarbava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...