Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jao, ima da ga zovem sa službenog, da ga pitam da li je pored motora zamenio i ostatak auta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"..da da da, pa da, vidi se i ta kilmetraza...mislim vidi se p stanju automobila, on da je zgazio 400, 500 iljada videlo bi se valjda neki tragovi.. ON: da da.."

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja prijavio lika sto je posle par dana smanjio sa 240.000 na 140.000 (mada sad vidim da to i nije bilo za prijavu :)) i niko mi nista nije odgovorio, niti je oglas promenjen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema od toga ništa. Njih se to ne tiče, pare od oglasa su bitne. A i da ih se tiče i da imaju takvu politiku uklanjanja oglasa, nemoguće je dokazati da je to baš taj auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel piše da je preko cena za ovaj primerak 5500€ sa pravom kilometražom!?
Piše! Eto toliko košta preko!
Koji deo nije jasan?
Ovaj ga ceni 7700€ sa lažnom kilometražom!
Da ne treba možda i da mu se zahvalimo što nam čini uslugu?

Ajde bre više, ovo radi 99% preprodavaca automobila u srbiji, neko laže više, neko manje, ali SVI LAŽU!
Ali opravdavati takve postupke je u najmanju ruku bezobrazluk.
Ma da imam vremena za bacanje i da sam neka vlast, tužio bih svakog ko napiše na oglasu za auto koji nije izašao tek iz fabrike NOV NOV NOV!
Za dalje da ne pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam u drugoj temi kako sam gledao Giuliettu 2015. godište, koja zbog malo godina starosti može da prođe kod kupaca kao auto sa malom kilometražom.

Moram priznati da je i meni delovao na prvi pogled kao ''nov'' auto, ali kada sam malo krenuo detaljnije da gledam postepeno sam menjao mišljenje, i još na kraju svega nađem servisnu knjigu gde se vidi da su vratili kilometražu najmanje 120 hiljada.

Da se to vozilo prodaje povoljno, pa bih negde u dubini svesti jednim krajičkom razumeo da to neko može da uradi, ali ovako nema nikakvog opravdanja, i to je za mene čista prevara. 

Tog vozila više nema u oglasima, e sad, da li se neko za*ebao ili ne, ko zna. 

Jedan BMW za kog sam se zagrejao, našao sam da su vratili tačno 20 hiljada...

Donekle mogu da razumem kada neko to uradi radi psihiloškog efekta kod kupca, ali nikako ne opravdavam. Naprotiv, staviću im do znanja da znam pravo stanje i u skladu sa svim tim činjenicama ponuditi dosta nižu cenu, pa ćemo da vidimo šta će biti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...