Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jeste sve to lepo sto si napisao, ali ne moze auto odvaljen od zivota da ima istu cenu kao regularan auto. Ovde je problem sto se po regularnoj ceni prodaje srusena bespilotna letelica.

Volvo je po meni OK, a za crvenu Alfu ne bih trosio reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxc843.jpg

http://www.polovniau...t_stilo_16_16v/

e2e525d8b212_800x600.jpg f59af6441913_800x600.jpg

Auto je u Ts-u je već par godina i nema ko ga nije vozio od lokalnih krimosa, pisao sam već negde o njemu da kad god vidim taj Stilo, vozi ga neko drugi iz te ekipe i da je auto u sve gorem stanju.. Lik koji ga je uvezao, isto krimos iz Ts-a, je dao boga oca na popravke, nema šta mu nije falilo, pa kada ga je prodao drugom, on je auto odvezao kod mog majstora, ovaj mu je izmenjao nešto osnovno i tada sam ja odvezao auto na mali servis i ovaj mi je rekao da ga je kačio na dijagnostiku i da je auto prešao preko 600.000, tako da je auto za izbegavanje u širokom luku bez obzira na cenu..

Edited by neshaoct
ovaj post je vlasništvo FLCS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak su i iste slike okačili. Pretpostavljam da je neko procenio da će uzeti više para za Alfu ako ima kožna sedišta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tih što kradu slike ima koliko hoćeš, evo skoro baš šetam sa burazerom i sreće nas neki njegov poznanik i kao jel možeš da mi okačiš oglas na internet da prodamo mog Yuga, a burazer kao može, aj samo da se dogovorimo da ga slikamo, a ovaj kao, ma šta ga slikaš, skineš sa interneta sliku od belog Juga, beli Jugo je beli Jugo... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš recimo da slikaš auto i da staviš svoj broj telefona preko slike, ljudi će ukrasti čak i takve slike jer ih mrzi da prave svoje slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al najjace mi je sto placevi obnavljaju - ponovo postavljaju oglase! I ti mislis tek stigao na plac, a on tamo stoji od Boja na Kosovu, jer je verovatno krs koga niko nece. Cesto obnovljen oglas ima manju kilometrazu od starog! Zato svi koji jure auto treba ovde da prvo pogledaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam na jednom forumu da je lik, zainteresovan, gledao oglas na netu, slike, zvao vlasnika, opis i potega sa drugog kraja Srbije mislim i prikolicu, da ga natovari, kad ono tamo drugi auto, drugo stanje, boja, on u soku : "Pa sta je ovo? Ovaj auto nije na slikama" a lik koji prodaje:"Pa jesi ti dosao da gledas slike ii auto?" :realmad: :realmad: :realmad: Epilog dalje mislim da nije bio dalje za forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je neki golf 2 iz Novog Pazara, pre nekih 2 godine na oglasu, uradjen ful, i na oglas postavljene slike kad je izasao iz radionice, jedan drugar gledao da ga kupi i pozvao, otisao iz Smedereva u Pazar jer je bio neregistrovan, kad je otisao tamo ono posle 10 godina drndanja i akanja auto taman za otpad, i onda ide prica kad bi ga ovako slikao nikad mi ne bi dao neko te pare koje trazim, jedva se izvukao da ne dobije batine ... Kasnije je jos jedan drugar gledao isti auto i umalo da ide da ga nismo upozorili na vreme da je to prevara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oskar.jpg

http://www.polovniau...t_stilo_19_jtd/

Ovaj auto sam gledao u junu prošle godine. Po rečima prodavca nabavio ga krajem 2010. Auto korektan što se tiče karoserije, enterijera (malo habanja), trapovi extra utegnuti i nove gume. Ali motor jako loše radi na leru i oseća se ulje na uzduvu. Vozili ga u neki servis u NS i lik koji radi mi na kvarno reče da bežim od tog auta (imao je gužvu i nije mogao da baš detaljno gleda). Pošto je i dalje u oglasima sumljam da je popravljen.

Još uvek u oglasima. Kilometraža za cela 2 km veća ali cena niža.

Stilo_oscar.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas2472234/fiat_stilo_19_jtd/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ga spusti na 2800-2900 pa da i rizikuje. I drugi mu Stilo stoji bar od juna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sličnu foru je ćaletov drugar uzeo Astru 1.6 karavan sa plinom za nešto preko 9000 evra. Auto potpuno nov, prešao oko 30 kilometara. Čim ga je uzeo krenulo sve da crkava, prvo tempomat nije radio, pa menjač i kvačilo loše odvajaju,onda amortizeri nisu valjali i sve je to menjano o trošku prodavca dok je auto bio nov. Mislimd a mu je istekla garancija već, ne javlja se čovek, baš me zanima kako mu je sad sa kolima :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je neki golf 2 iz Novog Pazara, pre nekih 2 godine na oglasu, uradjen ful, i na oglas postavljene slike kad je izasao iz radionice, jedan drugar gledao da ga kupi i pozvao, otisao iz Smedereva u Pazar jer je bio neregistrovan, kad je otisao tamo ono posle 10 godina drndanja i akanja auto taman za otpad, i onda ide prica kad bi ga ovako slikao nikad mi ne bi dao neko te pare koje trazim, jedva se izvukao da ne dobije batine ... Kasnije je jos jedan drugar gledao isti auto i umalo da ide da ga nismo upozorili na vreme da je to prevara!

Nadje drug Bmw-a 5, 525i, 98god, e39, auto na slikama perverzija: andjeoske oci, spojleri, pragovi, felne, stopovi, uradjen auspuh ogroman sa 4 izduva, 2levo-2desno, crn krov, plin....Zamena za Ar156 i doplatu...Sto puta se cuju telefonom, lik tvrdi da je Bmw extra, stare mu slike ali kao ne stize da salje nove, te na svadbi sam, pa u poslu i sl..

I zapucamo mi za Bg iako sam ga odgovarao jer mi je bio odmah sumnjiv. Stizemo mi na Zarkovo negde bese, stali na Omv i cekamo...I stize bembara, iz daleka extra, mi se odusevili...kada je stao pored nas.....a ono...svi spojleri polomljeni, sa strane nema gde nije ulubljen, zadnji branik polomljen vidi mu se celo ono cudo od auspuha kako su sklapane cevi, andjeoske oci pozutele, plin skinut, kad smo otvorili haubu on siv ispod, a od spolja je inace beo, razabio se u trapu, ma totalni krs.

Drug je toliko poludeo da je zanemeo, a ovaj video da nece biti kombinacije pa zapeo da ublazava situaciju, kao pa znas, ti si mlad, pa ove nedelje malo uradis limariju, malo kasnije trap, pa onda plin, farove.. i onda imas extra auto da se vozis samo tako!!! A, da, slike na oglasu su mu bile od pre 4godine, kada je kupio auto..Sta da komentarisem dalje, jedino Motka i redom :realmad::popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puni su polovni automobili slika automobila na kojima se vide stare tablice, a to su sve slike od po +2 godine, što znači da postoji razlog zašto ne postoje tu nove slike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniau...156_19_mjetreg/

Clip.jpg

Ovu alfu je bio da gleda moj kolega sa posla ,i to nije uopšte taj auto sa slike, nego neki težak krš koji ne vredi ni 1500e a ne 3000 koliko traži ... užas od auta, IZBEGAVAJTE U ŠIROKOM LUKU !

On je išao iz Bele Crkve 100km da vidi auto i samo što nije pao u nesvet kad je video alfu,dečko se izbedačio skroz jer je mlad i nije bio svestan da se prodavci i time služe...

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dodam i ja par iskustava. Otišao sam prošle subote u Šabac da vidim šta se tamo nudi i razočarano se vratio. Već neko vreme tražim GP 1.3 mjt i naravno kao i svaki Srbin hoću da prođem što jeftinije, a da dobijem što bolje :thumbdown: Ali to neće da može. Nije problem i da platim više, ali da budem zadovoljan onim što sam dobio.

Elem na slikama vozila na oglasima svi izgledaju super ali dok ne odeš i dobro ih pogledaš ništa ne vredi.

Evo jedan primer. Pozovem ja da se raspitam za ovaj GP (link ispod) i kažu mi kako je ok ima malo oštećenja po branicima, ali je generalno dobar auto. Zamolim ih da mi daju broj šasije i oni naravno bez problema daju. Proverim ja na eper-u on stvarno 2007 godište, nije bio VAN. Proverim i šta je rađeno u garanciji, a on zadnji put bio u servisu negde u junu 2009 i imao 20000 kilometara menjane neke sitnice. Meni već postalo interesantno, a u isto vreme sumnjivo kako 2012 ima već 150 i kusur K km.

Kada sam otišao tamo, a ono auto koji je prešao ne 150000 nego pitaj boga koliko. Nema akumulator, ni donje obloge motora, spolja ne da nije izgreban nego svugde ima po neku ogrebotinu i udubljenje. Enterijer je blagi užas, ali sve se sjaji koliko su ga polirali :D. Zadržao sam se na tom placu ne više od 3 min i otišao.

fiat_grande_punto_13_mjtd

http://www.polovniau..._punto_13_mjtd/

New_Picture.jpg

Svaka preporuka za izbegavanje.

Posle toga sam bio na placu AutoItalija i gledao GP iz 2009 koji je tada imao cenu 4999 eur. Pogledam danas, a oni digli cenu na 5650 eur. :D Auto generalno izgleda kao zmaj za ovaj prvi i baš sam hteo da ih zovem danas da ih pitam za VIN da ga proverim, ali sada teško.

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo polako :) Ja sam krajem 2011e počeo da gledam kola i biram šta da uzmem i bio je jedini uslov da bude dobar turbo dizel koji nije preskup za održavanje. Nađem posle više od 3 meseca sjajan 307 2.0hi bez ijedne greške spolja i unutra, ali za prilično velike pare. Sednem u kola, a ono auto samo što nije umro, ne može da krene i još me ljudi ubeđuju kako dobro ide ali "ne oseća se iznutra". Na kraju sam naterao ćaleta da se potegnemo sa mojom Astrom 90ks koju bi trebao da jede i još Pug izgubio :wallbash: . Posle toga ide još 4 meseca gledanja raznih leševa i gluposti i lagano nerviranje kako ništa ne mogu da nađem. U julu prošle godine sam našao sjajnog Stila(ovog mog :) ), auto propisno izgreban, ali sve od namernih ogrebotina i samo par od grebanja po parkingu, savršeno stanje, odrađen veliki servis, nove gume i felne, čovek spušta cenu za 600e jer se znamo preko dobrih prijatelja i kao aj da ga provozam- e tu nastaje problem, nema ključa :laughing:

Reče čovek da mu je radnik slučajno odvezao ključeve u svojim kolima u CG kada je otišao na more, ne možeš da veruješ kako sam se tad smorio. Da ćaletov najbolji drugar koji je rođak tom liku nije potvrdio priču odmah bih odustao od kola, ali na kraju se ispostavilo da je sve bilo istina i uzeo sam ga.

Pišem ti ovo samo da vidiš koliko vremena treba da prođe da bi se uzeo iole dobar auto i da treba da budeš strpljiv :) Kad se sve sabere, moja kupovina kola je trajala oko osam i po meseci :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti kralj!

U sredu sam ugovorio prodaju vectre za petak ujutru, u petak u 8 mi dolazi lik, zavrsavamo ugovor, daje kes, odvozi auto.

u 10 saznajem da mi prijatelj ima stila, zovem ga da vidim kakav je to auto, kad on kaze pa ja prodajem svoj, doveze mi auto u 11h, ostavi ga, kaze mi sve kako je i sta je i ode covek. Kaze probaj ga, vozi gde hoces, dolazim po auto u 5h. Posle silnih provera, majstora, probe, u 5 dolazi covek, posto necu da se cenjkam sa prijateljem, pitam samo koja je poslednja cena, on spusta debelo, ja njemu kes na ruke.

sve gotovo za manje od 8h

naravno uz puuuunooo srece!

malo sam u off otisao, zar ne :-) jbg

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi se baš poklopile kockice :)

pitanje za Saleta_bg..po čemu si zaključio da je prešao ko zna koliko? To što nema akumulator i donju oblogu motora (kod stila je to jedan od najtraženijih delova koliko se lomi), a ponajmanje sitne ogrebotine i udubljenja ne govore da je prešao puno. Enterijer na slikama izgleda okej (kontam da je našprican tim nekim "švercerskim" sprejom), barem što se tiče volana i menjača, a to su najkritičnije tačke grande-ovog enterijera..

Reci, jel to uživo stvarno tako loše, ili opet slike lažu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...