Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo troskovi za koje zna, a gorivo i vreme, nemanje auta, vozikanje autobusom i taksijem, to ne racuna skoro niko, a za 1900e je mogao da kupi normalan auto i da se vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa svima .to i mene nervira kad kazu e tvoj punto je 2000 e (kad sam prodavao) imamo za 1500 eu s klimom Mislim se vi lepo kupite taj s klimom i ulozite jos toliko para kolko bi da liza moj bez klime u koji je ulozeno gomilu para (nove gume servisi registracija). a inace ovaj lik sto prodaje puntica protiv koga zaista nemam nista al ne bih voleo da se zajebe neko i uzme taj krs od auta zato postoji ova tema i okacio sam ga namerno tu  je meni poceo pricu da prosipa kako je imao punta ko mog za  1500 eu ja reko jel ko ovaj bio kaze ne nije bio je kao nov ne znam kakav je tvoj al moj je bio bolji i 1500 eu ja mu rekao tvoj je bio od turcina s auto placa s ,,120 000,, magicnom km a moj od prvog gazde iz slovenije sa 70 000 km uvezen samo je ucutao ;) provaljen jbg 

 

sto se tice ovog punta bio je kostao 1200 eu bili su mu losi amortizeri i farban je levo krilo i desno krilo pa je preprodat za 1500 eu  i sad ga prodaje (treci po redu) lik za 1600eu  auto je bio od molera vlasnika i decko je prodao preprodavcima auto ...da je sredjen cisto sumnjam...inace je i ovaj lik nakupac zvao sam ga isto za nekog puntica bio pre 

 

Clip.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4381569/fiat_punto_19_jtd_vidi_opis/

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace je sto branik pasuje :laughing:

Mislim da cemo sve cesce vidjati ovakve varijacije.Branik je od 75-120 e plus farbanje...tako da ljuti sklapaju sta stignu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase ali samo u kompletu sa krilima, tj moze i bez njih ali onda nije sve u meri bas, strci ili fali deo branika kod ruba, zavisi sa kojeg na koji se stavlja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase ali samo u kompletu sa krilima

I farovima :), posto se takodje razlikuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se cini da je desno krilo ostalo od verzije sa troja vrata.. pogledajte gornju ivicu desnog fara kako se razlikuje od one na levom ;)

 
cxcb10612.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je za mene pobednik. Tezak grandoid odnosno teska anomalija u metamorfozi.... Tacno se vidi prelaz odakle je postaje mladji par godinica. Air Bag suvozaca menjan..

 

P.S. Mislim da nije bio na programu pa ga postavljam. Ako je vec bio, brisite

 

cxcb11901.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas4445693/fiat_grande_punto/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar kaže, to je korektno. Ne treba otpisivati takve slučajeve.. Inačle, ja sam vozio punta koji je bio havarisan od napred i nisam imao nikakvih problema sa autom zbog toga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek nije nogde napisao da je auto havarisan vec da je autto u odlicnom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da znaci da je bilo nesto haos. Burazer je na marei menjao ceo prednji kraj a sve je bilo po malo naguzvano, ni jedan airbag nije bio otvoren ali eto nezgodan ugao ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ticma, slazem se da ne mora da znaci, ali ovome je izleteo AirBag. Vidi se na slikama. Nikada verovatno necemo ni saznati kolika je havarija bila. Ja ga ne bih uzeo ni po koju cenu. Evo i zasto: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva slika govori: "Vidi šta nas je, uvek veselje!
Sedma vrišti: "Je*eš auto, vid' kuću!"

:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ima da se ulaze kad je lepo  covek naveo da su nove (verovatno nove polovne) gume  stavljene  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...