Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dok je bio kod kulundzica odrzavan, posle toga promenio najmanje pet vlasnika. Divljano sa njim posteno, drug ga je redovno vozio u crveno tj. divljao...preporucujem dobar pregled auta ko god da bude razmisljao da ga uzima...

 

 

abarth.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4337018/fiat_stilo_abart_citaj_opis/

Edited by DraganUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zameni još kog vlasnika i bude za delove ima odmah da ga jurim za sedišta, cajger, volan i navigaciju, baš fino deluju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MickeyS ja sam danas isao kod tog lika da gledam punta u nameri da ga kupim  tj cale da ga kupi za sebe. U pitanju je ovaj Punto: 

 

cxcb4650.jpg

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1504248_Fiat_Punto_2000_god  

 

autu fali sledece:

levi tocak je  nalego skroz zato nema sliku s te strane  (navodno mu opruga levog tocka sjebana ) kad smo ga upalili dimio je ni da je dizel ,onda motor nije slikao jer je katastrofalno mastan em je kod motora rdjav skroz kod solja i na limu tamo.gume solidne . od servisne ni s nisam video i taj auto garantujem da je presao i vise s obzirom na njegovo stanje! savet ZAOBIDJITE TOG PUNTA NE VREDI NI 1000EU. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo link od punta onog nov link gde  mu kilometraza pise 103 000 http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1505823_Fiat_Punto_2000_god

 

Clip_12.jpg

 

isti je punto u pitanju onaj gore sto sam isao da vidim!http://s13.postimg.org/om2skgbba/cxcb4650.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam 2 poruke, ne odgovara. :laughing:

Edit: Evo odgovora: "Zato sto je to original kilometraza punta.sa tom je i ocarinjen,swaki papir pise tako.a nisam gledao jer imam jos 10komada...sta wam jos nije jasno"

Edited by dallape_topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

razmisljam o kupovini fiat GP 1.3mjet,pa me zanima da li je neko slucajno video ovaj automobil uzivo.Cena mu je niska,ima dobru opremu,malo je grozan sa narandzastom unutrasnjoscu,ali ako je ostalo ok..nije strasno..

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1460608_Fiat_Grande_Punto_2006_god

8_untitled919.png

 

Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

topolac : uverio sam se ja u njegovu pricu :D ne spominji me samo ;) to je onaj isti puntic i nema trika da je preso 103 000 km .preso je  103hkm ko sto je moj preso 350 000 hehe .pogledaj garazu mog punta i sve ce ti biti jasno ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisala je njemu 120 000 . al nije mu prava 100 posto veruj mi ;) a vidi se da je presao i vise brate moj puntic je presao PRAVIH 115000 znam kako izgleda auto s pravom km :) i majstor ga je gledao isto mi je rekao :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

razmisljam o kupovini fiat GP 1.3mjet,pa me zanima da li je neko slucajno video ovaj automobil uzivo.Cena mu je niska,ima dobru opremu,malo je grozan sa narandzastom unutrasnjoscu,ali ako je ostalo ok..nije strasno..

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1460608_Fiat_Grande_Punto_2006_god

8_untitled919.png

 

Unapred hvala.

 

 

Jel mi se čini ili je totalno promašena boja na zadnjem braniku?

 

 

Nije ista nijansa, mada ne mora da bude strašno, sve se vidi kada se skine tapacir gepeka da li je gužvan ili je samo slomljen.. Sumnjiva mi je i nijansa prednjeg na pojedinim slikama, mada slika može i da zavara.. Obrati pažnju na plivajući zamajac, ako je on pri kraju ume da bude prilično skupa igranka posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corsa 1.3cdti ima plivajuci zamajac. Koleginici sa posla je letos crkao isti na Corsi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1511332_Fiat_Punto_2000_god nova cena onog punta sto sam iso da gledam dakle ponavljam:

 

 ja sam danas isao kod tog lika da gledam punta u nameri da ga kupim  tj cale da ga kupi za sebe. U pitanju je ovaj Punto: ja sam isao da ga uzmem kad je kostao ovoliko (vidi sliku)

 

cxcb4650.jpg

 

 

autu fali sledece:

levi tocak je  nalego skroz zato nema sliku s te strane  (navodno mu opruga levog tocka sjebana ) edit:eto sad ovde lepo stoji al uzivo je druga prica .kad smo ga upalili dimio je ni da je dizel ,onda motor nije slikao jer je katastrofalno mastan em je kod motora rdjav skroz kod solja i na limu tamo.gume solidne . od servisne ni s nisam video i taj auto garantujem da je presao i vise s obzirom na njegovo stanje! savet ZAOBIDJITE TOG PUNTA NE VREDI NI 1000EU.

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate prva cena mu bila 1700 necko sam se i cekao sam da spusti cenu na 1600 eu :) i eto sad je 1450 eu ;) sto meni kaze jedan prijatelj sto ti ne prodas punta svog za 1500 eu (nema klimu pa zato a to mene bas zabole) ionako imas 2 auta jos (reno 4 i audi 80 ) pa ja mu rekao da dam za 1500 eu necu krsevi se prodaju za 1500 eu (cast izuzecima) ja moj ni za 2000 eu ne bi prodao a dobijao sam 2500 prosle godine u junu i nisam hteo da prodam.bas iz razloga sto su ovakvi puntici 1450 eu ja svoj ne dam sto da budem lud da ga poklonim nekom a ulozio sam dosta love u isti . a ovaj punto je lesina zesca i ne bih voleo da se neko zajebe .l

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se smuči kada u priči pomenem da svoj Punto ne bih dao ispod 2.000, a suprotna strana kaže, "ima takav i za 1.200", moj komentar na to je "kupi ti taj od 1.200, pa mi se za godinu dana javi koliko si uložio u njega, a ja ću da ti kažem koliko sam ja uložio za to vreme u moj auto" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini problem kad prodaješ auto je što ona druga strana ne može nikad znati ono što ti znaš o autu ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeste u potpunosti tačno.. Skoro sam se zapričao sa likom koji je svog Punta platio 1.400€ i mislio da je jeftino prošao, a onda registracija, pa aj da se uradi veliki i mali servis, pa set kvačila, pa da se predihtuje ceo motor pošto ulje curi svuda redom, ostalo još da zameni naprslu šoferku, a već je izašao na oko 1.900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...